Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Republiková soutěž MČR-U14Z - skupina E, Španielka Praha

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 PVK Olymp Praha 7 7 0 0 0 14:0 350:138 21
2 TJ ABC Braník, z.s. 7 4 2 0 1 12:4 346:235 16
3 Volejbalový klub Madeta České Budějovice, z.s. 7 5 0 0 2 10:4 317:252 15
4 Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 7 3 1 1 2 9:7 306:286 12
5 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 7 2 1 1 3 7:9 278:320 9
6 SK TŘEBÍN, z.s. 7 2 0 1 4 5:10 247:350 7
7 Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 7 1 0 1 5 3:12 247:351 4
8 Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr 7 0 0 0 7 0:14 191:350 0
kalendář skupiny
Pořadatel: SK Španielka Řepy
1. kolo
1 25. 3. 2023, 09:00 Sokol Praha Vršovice - Španielka 2:1 (-19,10,2)
2 25. 3. 2023, 09:00 SK Třebín - Dukla Liberec 1:2 (-20,23,-9)
3 25. 3. 2023, 09:00 Králův Dvůr - PVK Olymp Praha A 0:2 (-3,-9)
2. kolo
4 25. 3. 2023, 10:00 Madeta ČB - ABC Braník 0:2 (-11,-25)
5 25. 3. 2023, 10:00 Španielka - SK Třebín 0:2 (-25,-28)
6 25. 3. 2023, 10:00 PVK Olymp Praha A - Sokol Praha Vršovice 2:0 (12,5)
3. kolo
7 25. 3. 2023, 11:00 Dukla Liberec - Madeta ČB 0:2 (-13,-17)
8 25. 3. 2023, 11:00 ABC Braník - Králův Dvůr 2:0 (17,8)
9 25. 3. 2023, 11:00 PVK Olymp Praha A - Španielka 2:0 (9,6)
4. kolo
10 25. 3. 2023, 12:00 Madeta ČB - SK Třebín 2:0 (11,7)
11 25. 3. 2023, 12:00 Sokol Praha Vršovice - ABC Braník 1:2 (-11,17,-8)
12 25. 3. 2023, 12:00 Králův Dvůr - Dukla Liberec 0:2 (-17,-7)
5. kolo
13 26. 3. 2023, 09:00 Španielka - Madeta ČB 0:2 (-23,-17)
14 26. 3. 2023, 09:00 ABC Braník - PVK Olymp Praha A 0:2 (-9,-15)
15 26. 3. 2023, 09:00 SK Třebín - Králův Dvůr 2:0 (19,15)
6. kolo
16 26. 3. 2023, 10:00 Dukla Liberec - Sokol Praha Vršovice 0:2 (-12,-14)
17 26. 3. 2023, 10:00 ABC Braník - Španielka 2:0 (13,10)
18 26. 3. 2023, 10:00 Králův Dvůr - Madeta ČB 0:2 (-11,-15)
7. kolo
19 26. 3. 2023, 11:00 PVK Olymp Praha A - Dukla Liberec 2:0 (10,11)
20 26. 3. 2023, 11:00 Sokol Praha Vršovice - SK Třebín 2:0 (20,11)
21 26. 3. 2023, 11:00 Španielka - Králův Dvůr 2:0 (18,17)
8. kolo
22 26. 3. 2023, 12:00 Dukla Liberec - ABC Braník 1:2 (-9,23,-4)
23 26. 3. 2023, 12:00 Madeta ČB - Sokol Praha Vršovice 2:0 (22,14)
24 26. 3. 2023, 12:00 SK Třebín - PVK Olymp Praha A 0:2 (-5,-13)
9. kolo
25 26. 3. 2023, 13:00 Dukla Liberec - Španielka 2:0 (18,11)
26 26. 3. 2023, 13:00 Sokol Praha Vršovice - Králův Dvůr 2:0 (18,17)
27 26. 3. 2023, 13:00 ABC Braník - SK Třebín 2:0 (12,7)
10. kolo
28 26. 3. 2023, 14:00 PVK Olymp Praha A - Madeta ČB 2:0 (12,19)
© ČVS 2015-2018