Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství ČR mladších žáků

Play-off
1.kolo
Slavia HK 1-0 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
Happy Sport Opava, z.s. 0-1 VK Lvi Praha, z.s.
VK Euro Sitex Příbram 0-1 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.
VK Jirkov 0-1 SK Volejbal Kolín, z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0-1 Volejbal Sokolov, z.s.
VK Karlovarsko, z.s. 0-1 TJ TESLA BRNO z.s.
2.kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 1-0 VK Karlovarsko, z.s.
TJ TESLA BRNO z.s. 1-0 Volejbal Sokolov, z.s.
VK Jirkov 1-0 VK Euro Sitex Příbram
SK Volejbal Kolín, z.s. 1-0 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.
Happy Sport Opava, z.s. 0-1 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
Slavia HK 0-1 VK Lvi Praha, z.s.
kalendář skupiny
1. kolo
1 8. 5. 2022, 11:40 Slavia HK - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště E1-F2 2:1 (24,-17,2)
2 8. 5. 2022, 11:40 Happy Sport Opava, z.s. - VK Lvi Praha, z.s. E2-F1 1:2 (25,-25,-9)
3 8. 5. 2022, 11:40 VK Euro Sitex Příbram - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. E3-F4 0:2 (-31,-16)
4 8. 5. 2022, 11:40 VK Jirkov - SK Volejbal Kolín, z.s. E4-F3 1:2 (-23,20,-10)
5 8. 5. 2022, 11:40 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Volejbal Sokolov, z.s. E5-F6 1:2 (22,-19,-10)
6 8. 5. 2022, 11:40 VK Karlovarsko, z.s. - TJ TESLA BRNO z.s. E6-F5 0:2 (-14,-21)
2. kolo
7 8. 5. 2022, 14:20 VK Karlovarsko, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. o 11. místo 0:2 (-22,-9)
8 8. 5. 2022, 14:20 Volejbal Sokolov, z.s. - TJ TESLA BRNO z.s. o 9. místo 0:2 (-17,-15)
9 8. 5. 2022, 14:20 VK Euro Sitex Příbram - VK Jirkov o 7. místo 0:2 (-26,-20)
10 8. 5. 2022, 14:20 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - SK Volejbal Kolín, z.s. o 5. místo 0:2 (-18,-17)
11 8. 5. 2022, 14:20 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Happy Sport Opava, z.s. o 3. místo 2:1 (-15,23,13)
12 8. 5. 2022, 14:20 Slavia HK - VK Lvi Praha, z.s. o 1. místo 1:2 (-18,21,-7)
© ČVS 2015-2018