Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor kadetek skupina "B"

ArchivBudoucí hrací sezóna 2020/21
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 8 8 0 0 0 24:4 688:491 24
2 TJ Ostrava 8 6 0 1 1 20:8 641:508 19
3 VK Raškovice z.s. 6 5 1 0 0 18:2 487:324 17
4 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 6 3 1 0 2 13:8 466:438 11
5 KV Kopřivnice 8 2 1 1 4 14:18 630:686 9
6 TJ ODRY, z.s. 8 2 0 1 5 11:20 646:694 7
7 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín 8 0 1 1 6 5:23 503:659 3
8 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. 8 0 0 0 8 2:24 380:641 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 19. 9. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant n/O 3:1 (14,13,-18,15)
2 18. 9. 2020, 17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Stará Bělá 3:0 (15,13,16)
3 19. 9. 2020, 09:00 TJ Odry - TJ Ostrava C 1:3 (-7,22,-13,-18)
4 19. 9. 2020, 10:00 SVK Nový Jičín B - VK Raškovice 0:3 (-12,-9,-19)
2. kolo
5 19. 9. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant n/O 3:0 (15,18,14)
6 18. 9. 2020, 19:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Stará Bělá 3:1 (20,-20,22,17)
7 19. 9. 2020, 13:00 TJ Odry - TJ Ostrava C 1:3 (-22,18,-15,-20)
8 19. 9. 2020, 14:00 SVK Nový Jičín B - VK Raškovice 0:3 (-9,-18,-14)
3. kolo
9 26. 9. 2020, 10:00 VKB Frýdlant n/O - VK Raškovice 0:3 (-14,-9,-22)
10 26. 9. 2020, 09:00 TJ Ostrava C - SVK Nový Jičín B 3:0 (19,16,12)
11 23. 9. 2020, 16:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Odry 3:2 (20,-24,20,-24,11)
12 26. 9. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (-21,21,-16,-11)
4. kolo
13 26. 9. 2020, 14:00 VKB Frýdlant n/O - VK Raškovice 0:3 (-13,-13,-21)
14 26. 9. 2020, 13:00 TJ Ostrava C - SVK Nový Jičín B 3:0 (17,18,17)
15 23. 9. 2020, 18:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Odry 3:0 (20,20,16)
16 26. 9. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-11,-10,-17)
5. kolo
17 3. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant n/O 3:1 (14,-23,9,10)
18 3. 10. 2020, 10:00 TJ Odry - KV Kopřivnice 3:1 (11,-23,16,17)
19 3. 10. 2020, 10:00 SVK Nový Jičín B - TJ Sokol Stará Bělá 0:3 (-15,-14,-15)
20 3. 10. 2020, 10:00 VK Raškovice - TJ Ostrava C 3:0 (17,21,20)
6. kolo
21 3. 10. 2020, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant n/O 3:0 (19,8,12)
22 3. 10. 2020, 14:00 TJ Odry - KV Kopřivnice 3:1 (23,14,-14,11)
23 3. 10. 2020, 14:00 SVK Nový Jičín B - TJ Sokol Stará Bělá 0:3 (-20,-23,-22)
24 3. 10. 2020, 14:00 VK Raškovice - TJ Ostrava C 3:2 (24,-25,-21,7,10)
7. kolo
25 10. 10. 2020, 10:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Ostrava C 0:3 (-9,-9,-17)
27 10. 10. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - SVK Nový Jičín B 2:3 (-20,-21,20,22,-12)
28 10. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Odry 3:0 (22,22,17)
8. kolo
29 10. 10. 2020, 14:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Ostrava C 0:3 (-16,-11,-15)
31 10. 10. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - SVK Nový Jičín B 3:2 (-20,23,-21,22,12)
32 10. 10. 2020, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Odry 3:1 (23,24,-23,22)
17. kolo
65 5. 12. 2020, 10:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant n/O .
66 5. 12. 2020, 10:00 SVK Nový Jičín B - TJ Ostrava C .
67 5. 12. 2020, 10:00 TJ Odry - TJ Sokol Stará Bělá .
68 5. 12. 2020, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - KV Kopřivnice .
18. kolo
69 5. 12. 2020, 14:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant n/O .
70 5. 12. 2020, 14:00 SVK Nový Jičín B - TJ Ostrava C .
71 5. 12. 2020, 14:00 TJ Odry - TJ Sokol Stará Bělá .
72 5. 12. 2020, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - KV Kopřivnice .
19. kolo
73 12. 12. 2020, 10:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
74 12. 12. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Odry .
75 12. 12. 2020, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - SVK Nový Jičín B .
76 12. 12. 2020, 09:00 TJ Ostrava C - VK Raškovice .
20. kolo
77 12. 12. 2020, 14:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
78 12. 12. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Odry .
79 12. 12. 2020, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - SVK Nový Jičín B .
80 12. 12. 2020, 13:00 TJ Ostrava C - VK Raškovice .
21. kolo
81 19. 12. 2020, 10:00 TJ Ostrava C - VKB Frýdlant n/O .
82 19. 12. 2020, 10:00 VK Raškovice - TJ Sokol Stará Bělá .
83 19. 12. 2020, 10:00 SVK Nový Jičín B - KV Kopřivnice .
84 19. 12. 2020, 10:00 TJ Odry - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
22. kolo
85 19. 12. 2020, 14:00 TJ Ostrava C - VKB Frýdlant n/O .
86 19. 12. 2020, 14:00 VK Raškovice - TJ Sokol Stará Bělá .
87 19. 12. 2020, 14:00 SVK Nový Jičín B - KV Kopřivnice .
88 19. 12. 2020, 14:00 TJ Odry - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
23. kolo
89 9. 1. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Odry .
90 9. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SVK Nový Jičín B .
91 9. 1. 2021, 10:00 KV Kopřivnice - VK Raškovice .
92 9. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Ostrava C .
24. kolo
93 9. 1. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n/O - TJ Odry .
94 9. 1. 2021, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - SVK Nový Jičín B .
95 9. 1. 2021, 14:00 KV Kopřivnice - VK Raškovice .
96 9. 1. 2021, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - TJ Ostrava C .
25. kolo
97 16. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Stará Bělá - VKB Frýdlant n/O .
98 16. 1. 2021, 10:00 TJ Ostrava C - KV Kopřivnice .
99 16. 1. 2021, 10:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
100 16. 1. 2021, 10:00 SVK Nový Jičín B - TJ Odry .
26. kolo
101 16. 1. 2021, 14:00 TJ Sokol Stará Bělá - VKB Frýdlant n/O .
102 16. 1. 2021, 14:00 TJ Ostrava C - KV Kopřivnice .
103 16. 1. 2021, 14:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek - Místek B .
104 16. 1. 2021, 14:00 SVK Nový Jičín B - TJ Odry .
27. kolo
105 23. 1. 2021, 10:00 VKB Frýdlant n/O - SVK Nový Jičín B .
106 23. 1. 2021, 10:00 TJ Odry - VK Raškovice .
107 23. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Ostrava C .
108 23. 1. 2021, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol Stará Bělá .
28. kolo
109 23. 1. 2021, 14:00 VKB Frýdlant n/O - SVK Nový Jičín B .
110 23. 1. 2021, 14:00 TJ Odry - VK Raškovice .
111 23. 1. 2021, 14:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Ostrava C .
112 23. 1. 2021, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Sokol Stará Bělá .
© ČVS 2015-2018