Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor žen

20. kolo
Ostrava C3:0TJ Hlučín(14, 12, 12)
TJ Český Těšín2:3VK Kylešovice G(6, -23, 15, -24, -8)
VSK VŠB-TUO1:3TJ Frenštát p.R.(-23, -22, 25, -25)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Kylešovice G 20 17 1 0 2 55:15 1633:1272 53
2 TJ Ostrava C 20 14 2 0 4 48:20 1474:1257 46
3 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 20 11 0 3 6 41:30 1580:1499 36
4 Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TUO 20 7 3 0 10 34:38 1555:1540 27
5 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 20 3 1 3 13 26:52 1533:1752 14
6 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 20 1 0 1 18 9:58 1160:1615 4
kalendář skupiny
po základní části bude odehráno play off v termínech: 19.2. 26.2. a 12.3. 19.3.
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 VSK VŠB-TUO - Ostrava C 3:0 (23,20,13)
2 2. 10. 2021, 10:00 TJ Český Těšín - TJ Frenštát p.R. 0:3 (-21,-25,-21)
3 3. 10. 2021, 09:00 TJ Hlučín - VK Kylešovice G Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-17,-9,-23)
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 VSK VŠB-TUO - Ostrava C 0:3 (-17,-18,-18)
5 2. 10. 2021, 14:00 TJ Český Těšín - TJ Frenštát p.R. 0:3 (-24,-16,-23)
6 3. 10. 2021, 13:00 TJ Hlučín - VK Kylešovice G Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (-18,-15,21,-23)
3. kolo
7 23. 10. 2021, 11:00 Ostrava C - VK Kylešovice G 3:1 (11,10,-18,19)
8 9. 10. 2021, 10:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Hlučín 3:0 (18,12,16)
9 9. 10. 2021, 10:00 VSK VŠB-TUO - TJ Český Těšín 3:2 (16,-19,7,-18,4)
4. kolo
10 23. 10. 2021, 15:00 Ostrava C - VK Kylešovice G 0:3 (-22,-22,-26)
11 9. 10. 2021, 14:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Hlučín 3:0 (12,17,6)
12 9. 10. 2021, 14:00 VSK VŠB-TUO - TJ Český Těšín 3:0 (13,5,14)
5. kolo
13 9. 2. 2022, 17:00 TJ Český Těšín - Ostrava C Vložil Chrobák 1:3 (-20,21,-21,-17)
14 31. 1. 2022, 17:45 TJ Hlučín - VSK VŠB-TUO Dohrávka 0:3 (-22,-21,-20)
15 16. 10. 2021, 09:00 VK Kylešovice G - TJ Frenštát p.R. 3:1 (-24,23,23,22)
6. kolo
16 9. 2. 2022, 19:00 TJ Český Těšín - Ostrava C Vložil Chrobák 1:3 (-19,21,-14,-21)
17 31. 1. 2022, 19:45 TJ Hlučín - VSK VŠB-TUO Dohrávka 1:3 (-22,-11,21,-23)
18 16. 10. 2021, 13:00 VK Kylešovice G - TJ Frenštát p.R. 0:3 (-19,-20,-21)
7. kolo
19 27. 11. 2021, 09:00 Ostrava C - TJ Frenštát p.R. 3:2 (17,26,-23,-17,8)
20 6. 11. 2021, 11:00 VSK VŠB-TUO - VK Kylešovice G 0:3 (-16,-18,-17)
21 5. 2. 2022, 09:00 TJ Český Těšín - TJ Hlučín 1:3 (-21,24,-17,-18)
8. kolo
22 27. 11. 2021, 13:00 Ostrava C - TJ Frenštát p.R. 3:2 (-17,-23,17,21,7)
23 6. 11. 2021, 15:00 VSK VŠB-TUO - VK Kylešovice G 1:3 (21,-20,-16,-20)
24 5. 2. 2022, 13:00 TJ Český Těšín - TJ Hlučín 3:0 (9,21,22)
9. kolo
25 17. 10. 2021, 09:00 TJ Hlučín - Ostrava C 0:3 (-8,-20,-15)
26 13. 11. 2021, 09:00 VK Kylešovice G - TJ Český Těšín 3:0 (11,20,17)
27 13. 11. 2021, 10:00 TJ Frenštát p.R. - VSK VŠB-TUO 2:3 (16,-18,-27,22,-7)
10. kolo
28 17. 10. 2021, 13:00 TJ Hlučín - Ostrava C 0:3 (-11,-11,-23)
29 13. 11. 2021, 13:00 VK Kylešovice G - TJ Český Těšín 3:1 (25,9,-18,14)
30 13. 11. 2021, 14:00 TJ Frenštát p.R. - VSK VŠB-TUO 3:0 (21,18,17)
11. kolo
31 20. 11. 2021, 10:00 Ostrava C - VSK VŠB-TUO 3:0 (19,9,17)
32 20. 11. 2021, 09:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Český Těšín 3:1 (-21,18,15,12)
33 20. 11. 2021, 09:00 VK Kylešovice G - TJ Hlučín 3:0 (15,13,17)
12. kolo
34 20. 11. 2021, 14:00 Ostrava C - VSK VŠB-TUO 3:0 (19,20,17)
35 20. 11. 2021, 13:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Český Těšín 1:3 (-21,-21,18,-21)
36 20. 11. 2021, 13:00 VK Kylešovice G - TJ Hlučín 3:0 (16,7,19)
13. kolo
37 5. 2. 2022, 09:00 VK Kylešovice G - Ostrava C Dohrávka 3:0 (0,0,0)
38 4. 12. 2021, 09:00 TJ Hlučín - TJ Frenštát p.R. Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 1:3 (-20,-15,23,-21)
39 12. 2. 2022, 10:00 TJ Český Těšín - VSK VŠB-TUO 2:3 (-18,-22,20,21,-9)
14. kolo
40 5. 2. 2022, 13:00 VK Kylešovice G - Ostrava C Dohrávka 3:0 (0,0,0)
41 4. 12. 2021, 13:00 TJ Hlučín - TJ Frenštát p.R. Nový svět 402 Hlučín - Darkovičky 0:3 (-23,-11,-17)
42 12. 2. 2022, 14:00 TJ Český Těšín - VSK VŠB-TUO 1:3 (-23,23,-19,-22)
15. kolo
43 23. 1. 2022, 09:00 Ostrava C - TJ Český Těšín Hraje se na hale ZŠ Generála Píky; ul. Generála Píky 2975Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (11,17,14)
44 15. 1. 2022, 10:00 VSK VŠB-TUO - TJ Hlučín 3:0 (18,14,18)
45 15. 1. 2022, 10:00 TJ Frenštát p.R. - VK Kylešovice G 0:3 (-19,-15,-17)
16. kolo
46 23. 1. 2022, 13:00 Ostrava C - TJ Český Těšín Hraje se na hale ZŠ Generála Píky; ul. Generála Píky 2975Gen. Píky 2975 Ostrava - Moravská Ostrava 3:1 (15,13,-25,21)
47 15. 1. 2022, 14:00 VSK VŠB-TUO - TJ Hlučín 3:0 (16,20,15)
48 15. 1. 2022, 14:00 TJ Frenštát p.R. - VK Kylešovice G 0:3 (-19,-21,-16)
17. kolo
49 30. 1. 2022, 10:00 TJ Frenštát p.R. - Ostrava C 0:3 (-15,-19,-9)
50 23. 1. 2022, 09:00 VK Kylešovice G - VSK VŠB-TUO 3:1 (22,-25,20,17)
51 22. 1. 2022, 09:00 TJ Hlučín - TJ Český Těšín 1:3 (-18,-17,22,-21)
18. kolo
52 30. 1. 2022, 14:00 TJ Frenštát p.R. - Ostrava C 0:3 (-22,-16,-10)
53 23. 1. 2022, 13:00 VK Kylešovice G - VSK VŠB-TUO 3:1 (23,-14,21,16)
54 22. 1. 2022, 13:00 TJ Hlučín - TJ Český Těšín 2:3 (15,-14,-11,16,-10)
19. kolo
55 29. 1. 2022, 09:00 Ostrava C - TJ Hlučín 3:0 (20,9,13)
56 6. 2. 2022, 09:30 TJ Český Těšín - VK Kylešovice G 1:3 (-14,-23,16,-25)
57 3. 2. 2022, 17:00 VSK VŠB-TUO - TJ Frenštát p.R. 0:3 (-15,-20,-26)
20. kolo
58 29. 1. 2022, 13:00 Ostrava C - TJ Hlučín 3:0 (14,12,12)
59 6. 2. 2022, 13:30 TJ Český Těšín - VK Kylešovice G 2:3 (6,-23,15,-24,-8)
60 3. 2. 2022, 20:00 VSK VŠB-TUO - TJ Frenštát p.R. 1:3 (-23,-22,25,-25)
Vedoucí soutěže: Miloslav Chrobák; 73911 Janovice 363, 734 412 953; chrobak13@seznam.cz
© ČVS 2015-2018