Reprezentace
8. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v LAT : CZE - SLO
Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

Krajský přebor žaček kvalifikační skupina "C"

KOLO
8. kolo
SVK Nový Jičín B2:0TJ Hlučín A(19, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Slezan Orlová 5 5 0 0 0 10:0 250:107 15
2 ŠSK Bílovec 5 2 2 0 1 8:4 255:163 10
3 SVK Nový Jičín B 5 3 0 1 1 7:4 218:177 10
4 TJ Hlučín A 5 2 0 1 2 5:6 197:219 7
5 VO Slezská Orlice 5 1 0 0 4 2:8 129:231 3
6 ŠSK Bílovec B 5 0 0 0 5 0:10 98:250 0
kalendář skupiny
Pořadatel:
1. kolo
1 4. 10. 2020, 09:00 SVK Nový Jičín B - VO Slezská Orlice Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (11,6)
2 4. 10. 2020, 09:00 Bílovec - ŠSK Bílovec B Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (6,6)
2. kolo
3 4. 10. 2020, 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Hlučín A Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (7,8)
4 4. 10. 2020, 10:00 ŠSK Bílovec B - SVK Nový Jičín B Tyršova 1668 Hlučín 0:2 (-11,-6)
3. kolo
5 4. 10. 2020, 11:00 TJ Hlučín A - VO Slezská Orlice 2:0 (15,10)
6 4. 10. 2020, 11:00 SK Slezan Orlová - Bílovec Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (20,13)
4. kolo
7 4. 10. 2020, 12:00 Bílovec - TJ Hlučín A Tyršova 1668 Hlučín 2:1 (-23,18,5)
8 4. 10. 2020, 12:00 SVK Nový Jičín B - SK Slezan Orlová Tyršova 1668 Hlučín 0:2 (-13,-19)
5. kolo
9 4. 10. 2020, 13:00 VO Slezská Orlice - ŠSK Bílovec B Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (18,13)
10 4. 10. 2020, 13:00 Bílovec - SVK Nový Jičín B Tyršova 1668 Hlučín 2:1 (-19,8,3)
6. kolo
11 4. 10. 2020, 14:00 TJ Hlučín A - ŠSK Bílovec B 2:0 (19,12)
12 4. 10. 2020, 14:00 SK Slezan Orlová - VO Slezská Orlice Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (11,9)
7. kolo
13 4. 10. 2020, 15:00 ŠSK Bílovec B - SK Slezan Orlová Tyršova 1668 Hlučín 0:2 (-4,-3)
14 4. 10. 2020, 15:00 VO Slezská Orlice - Bílovec Tyršova 1668 Hlučín 0:2 (-8,-9)
8. kolo
15 4. 10. 2020, 16:00 SVK Nový Jičín B - TJ Hlučín A Tyršova 1668 Hlučín 2:0 (19,15)
Řídící soutěže: Ing. Jana Kavalová, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov
© ČVS 2015-2018