Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

OP II.třída ženy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2023/24
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SPORT KLUB Náchod, z.s. 12 11 0 0 1 33:6 941:649 33
2 Tělocvičná jednota Sokol Studnice 12 5 1 1 5 22:22 922:838 18
3 TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s. 12 5 1 1 5 23:23 991:952 18
4 Tělovýchovná jednota Sokol Velký Dřevíč, z.s. 12 4 2 1 5 23:24 966:965 17
5 Volejbalové centrum nad Metují B, z.s. 12 4 2 1 5 23:24 942:1005 17
6 Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s. 12 4 0 1 6 15:27 730:965 12
7 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod B 12 3 0 1 8 17:30 946:1064 10
kalendář skupiny
A
1. kolo
1 22. 8. 2023, 17:30 SK Náchod - VoCe nad Met. B 3:1 (11,-20,19,10)
2 22. 8. 2023, 17:30 St. Město B - V.Dřevíč 3:1 (14,-14,21,25)
3 6. 9. 2023, 17:30 Studnice - Teplice 2:3 (22,13,-20,-20,-4)
2. kolo
4 15. 9. 2023, 17:30 V.Dřevíč - Studnice 3:0 (12,23,21)
5 29. 8. 2023, 17:30 VoCe nad Met. B - St. Město B 3:1 (18,26,-13,15)
6 29. 8. 2023, 17:30 Jaroměř - SK Náchod 0:3 (-11,-15,-16)
3. kolo
7 5. 9. 2023, 17:30 St. Město B - Jaroměř 1:3 (-22,15,-24,-18)
8 5. 9. 2023, 17:30 Studnice - VoCe nad Met. B 3:0 (23,13,16)
9 13. 9. 2023, 17:30 Teplice - V.Dřevíč 2:3 (16,-19,-12,16,-14)
4. kolo
10 12. 9. 2023, 17:30 Teplice - VoCe nad Met. B 3:0 (11,18,18)
11 12. 9. 2023, 17:30 Jaroměř - Studnice 0:3 (-14,-8,-17)
12 12. 9. 2023, 17:30 SK Náchod - St. Město B 3:0 (20,12,12)
5. kolo
13 19. 9. 2023, 17:00 Studnice - SK Náchod 0:3 (-20,-20,-16)
14 19. 9. 2023, 17:00 Teplice - Jaroměř 3:0 (11,19,9)
15 19. 9. 2023, 17:00 V.Dřevíč - VoCe nad Met. B 3:2 (15,24,-20,-15,11)
6. kolo
16 26. 9. 2023, 17:00 Jaroměř - V.Dřevíč 1:3 (21,-14,-8,-19)
17 26. 9. 2023, 17:00 SK Náchod - Teplice 3:0 (22,20,15)
18 26. 9. 2023, 17:00 St. Město B - Studnice 2:3 (-10,-16,25,20,-6)
7. kolo
19 3. 10. 2023, 17:00 Teplice - St. Město B 1:3 (20,-20,-22,-21)
20 3. 10. 2023, 17:00 V.Dřevíč - SK Náchod 0:3 (-16,-12,-15)
21 3. 10. 2023, 17:00 VoCe nad Met. B - Jaroměř 3:2 (-23,18,-18,21,11)
8. kolo
22 7. 5. 2024, 17:30 VoCe nad Met. B - SK Náchod 3:0 (21,17,13)
23 7. 5. 2024, 17:30 V.Dřevíč - St. Město B 3:1 (19,-22,15,16)
24 7. 5. 2024, 17:30 Teplice - Studnice 1:3 (-12,-14,18,-17)
9. kolo
25 14. 5. 2024, 17:30 Studnice - V.Dřevíč 3:1 (16,-17,17,18)
26 14. 5. 2024, 17:30 St. Město B - VoCe nad Met. B 1:3 (-23,-23,9,-17)
27 14. 5. 2024, 17:30 SK Náchod - Jaroměř 3:0 (16,12,14)
10. kolo
28 21. 5. 2024, 17:30 Jaroměř - St. Město B 3:1 (13,-14,29,14)
29 21. 5. 2024, 17:30 VoCe nad Met. B - Studnice 3:0 (18,23,22)
30 21. 5. 2024, 17:30 V.Dřevíč - Teplice 1:3 (-16,-19,18,-23)
11. kolo
31 28. 5. 2024, 17:30 VoCe nad Met. B - Teplice 1:3 (-15,-19,16,-17)
32 28. 5. 2024, 17:30 Studnice - Jaroměř 3:X
33 28. 5. 2024, 17:30 St. Město B - SK Náchod 0:3 (-15,-13,-13)
12. kolo
34 4. 6. 2024, 17:30 SK Náchod - Studnice 3:1 (-23,10,8,7)
35 12. 6. 2024, 17:30 Jaroměř - Teplice 3:0 (24,24,23)
36 13. 6. 2024, 17:30 VoCe nad Met. B - V.Dřevíč 3:2 (-14,10,21,-20,10)
13. kolo
37 11. 6. 2024, 17:30 V.Dřevíč - Jaroměř 3:0 (17,15,16)
38 11. 6. 2024, 17:30 Teplice - SK Náchod 1:3 (-23,22,-17,-23)
39 11. 6. 2024, 17:30 Studnice - St. Město B 1:3 (-21,-18,21,-19)
14. kolo
40 18. 6. 2024, 17:30 St. Město B - Teplice 1:3 (-21,15,-12,-20)
41 18. 6. 2024, 17:30 SK Náchod - V.Dřevíč 3:0 (22,16,8)
42 18. 6. 2024, 17:30 Jaroměř - VoCe nad Met. B 3:1 (-16,14,22,11)
Z
© ČVS 2015-2018