Teplice | 1:3 | St. Město B | (20, -20, -22, -21) |
V.Dřevíč | 0:3 | SK Náchod | (-16, -12, -15) |
VoCe nad Met. B | 3:2 | Jaroměř | (-23, 18, -18, 21, 11) |
VoCe nad Met. B | - | SK Náchod | ÚT | 7.5. | 17:30 |
V.Dřevíč | - | St. Město B | ÚT | 7.5. | 17:30 |
Teplice | - | Studnice | ÚT | 7.5. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | SPORT KLUB Náchod, z.s. | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18:1 | 470:307 | 18 | |
2 | Tělovýchovná jednota Sokol Velký Dřevíč, z.s. | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 498:483 | 10 | |
3 | TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s. | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 12:11 | 490:448 | 9 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Studnice | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 11:11 | 466:425 | 9 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod B | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 10:14 | 487:540 | 7 | |
6 | Volejbalové centrum nad Metují B, z.s. | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9:15 | 461:530 | 6 | |
7 | Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s. | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:16 | 377:516 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22. 8. 2023, 17:30 | SK Náchod | - | VoCe nad Met. B | 3:1 (11,-20,19,10) | ||
2 | 22. 8. 2023, 17:30 | St. Město B | - | V.Dřevíč | 3:1 (14,-14,21,25) | ||
3 | 6. 9. 2023, 17:30 | Studnice | - | Teplice | 2:3 (22,13,-20,-20,-4) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 15. 9. 2023, 17:30 | V.Dřevíč | - | Studnice | 3:0 (12,23,21) | ||
5 | 29. 8. 2023, 17:30 | VoCe nad Met. B | - | St. Město B | 3:1 (18,26,-13,15) | ||
6 | 29. 8. 2023, 17:30 | Jaroměř | - | SK Náchod | 0:3 (-11,-15,-16) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 5. 9. 2023, 17:30 | St. Město B | - | Jaroměř | 1:3 (-22,15,-24,-18) | ||
8 | 5. 9. 2023, 17:30 | Studnice | - | VoCe nad Met. B | 3:0 (23,13,16) | ||
9 | 13. 9. 2023, 17:30 | Teplice | - | V.Dřevíč | 2:3 (16,-19,-12,16,-14) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 12. 9. 2023, 17:30 | Teplice | - | VoCe nad Met. B | 3:0 (11,18,18) | ||
11 | 12. 9. 2023, 17:30 | Jaroměř | - | Studnice | 0:3 (-14,-8,-17) | ||
12 | 12. 9. 2023, 17:30 | SK Náchod | - | St. Město B | 3:0 (20,12,12) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 19. 9. 2023, 17:00 | Studnice | - | SK Náchod | 0:3 (-20,-20,-16) | ||
14 | 19. 9. 2023, 17:00 | Teplice | - | Jaroměř | 3:0 (11,19,9) | ||
15 | 19. 9. 2023, 17:00 | V.Dřevíč | - | VoCe nad Met. B | 3:2 (15,24,-20,-15,11) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 26. 9. 2023, 17:00 | Jaroměř | - | V.Dřevíč | 1:3 (21,-14,-8,-19) | ||
17 | 26. 9. 2023, 17:00 | SK Náchod | - | Teplice | 3:0 (22,20,15) | ||
18 | 26. 9. 2023, 17:00 | St. Město B | - | Studnice | 2:3 (-10,-16,25,20,-6) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 3. 10. 2023, 17:00 | Teplice | - | St. Město B | 1:3 (20,-20,-22,-21) | ||
20 | 3. 10. 2023, 17:00 | V.Dřevíč | - | SK Náchod | 0:3 (-16,-12,-15) | ||
21 | 3. 10. 2023, 17:00 | VoCe nad Met. B | - | Jaroměř | 3:2 (-23,18,-18,21,11) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 7. 5. 2024, 17:30 | VoCe nad Met. B | - | SK Náchod | Vyhnánek M. | ||
23 | 7. 5. 2024, 17:30 | V.Dřevíč | - | St. Město B | . | ||
24 | 7. 5. 2024, 17:30 | Teplice | - | Studnice | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 14. 5. 2024, 17:30 | Studnice | - | V.Dřevíč | Anděl V. | ||
26 | 14. 5. 2024, 17:30 | St. Město B | - | VoCe nad Met. B | . | ||
27 | 14. 5. 2024, 17:30 | SK Náchod | - | Jaroměř | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 21. 5. 2024, 17:30 | Jaroměř | - | St. Město B | Cabalka L. | ||
29 | 21. 5. 2024, 17:30 | VoCe nad Met. B | - | Studnice | Vyhnánek M. | ||
30 | 21. 5. 2024, 17:30 | V.Dřevíč | - | Teplice | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 28. 5. 2024, 17:30 | VoCe nad Met. B | - | Teplice | . | ||
32 | 28. 5. 2024, 17:30 | Studnice | - | Jaroměř | Manych O. | ||
33 | 28. 5. 2024, 17:30 | St. Město B | - | SK Náchod | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 4. 6. 2024, 17:30 | SK Náchod | - | Studnice | Jošt M. | ||
35 | 4. 6. 2024, 17:30 | Jaroměř | - | Teplice | Cabalka L. | ||
36 | 4. 6. 2024, 17:30 | VoCe nad Met. B | - | V.Dřevíč | Vyhnánek M. |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 11. 6. 2024, 17:30 | V.Dřevíč | - | Jaroměř | . | ||
38 | 11. 6. 2024, 17:30 | Teplice | - | SK Náchod | . | ||
39 | 11. 6. 2024, 17:30 | Studnice | - | St. Město B | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 18. 6. 2024, 17:30 | St. Město B | - | Teplice | . | ||
41 | 18. 6. 2024, 17:30 | SK Náchod | - | V.Dřevíč | Anděl V. | ||
42 | 18. 6. 2024, 17:30 | Jaroměř | - | VoCe nad Met. B | . |