Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
15. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Městský přebor žen Ostrava

14. kolo
TJ Sokol Bohumín3:1TJ Sokol Svinov A(18, -23, 11, 6)
TJ Sokol Svinov B0:3VK Polanka nad Odrou(-20, -20, -20)
VK Vratimov3:1Sokol Poruba B(-22, 13, 23, 17)
TJ Sokol Stará Bělá "B"3:2TJ Sokol Stará Bělá "A"(13, -22, -20, 21, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Bohumín 14 11 0 1 2 36:13 1132:945 34
2 TJ Sokol Svinov 14 10 0 1 3 35:17 1203:1027 31
3 TJ Sokol Svinov "B" 14 9 1 0 4 32:18 1129:930 29
4 VK Polanka nad Odrou, z.s. 14 8 2 1 3 33:19 1185:1064 29
5 Volejbalový klub Vratimov 14 7 1 0 6 28:25 1172:1148 23
6 TJ Sokol Stará Bělá "B" 14 2 1 2 9 19:36 1123:1241 10
7 TJ Sokol Stará Bělá 14 2 1 1 10 16:36 968:1208 9
8 Tělocvičná jednota Sokol Poruba 14 1 0 0 13 5:40 750:1099 3
kalendář skupiny
Změny termínu zdarma do 10.9.2023
1. kolo
1 4. 10. 2023, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - TJ Sokol Bohumín 0:3 (-18,-17,-22)
2 26. 9. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:1 (-24,10,20,18)
3 27. 9. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - Sokol Poruba B 3:0 (13,8,9)
4 4. 10. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - VK Polanka nad Odrou 2:3 (27,-25,-26,25,-14)
2. kolo
5 26. 9. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - VK Polanka nad Odrou 3:1 (14,-18,20,18)
6 12. 10. 2023, 19:00 Sokol Poruba B - TJ Sokol Svinov A 0:3 (-15,-18,-9)
7 11. 10. 2023, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - TJ Sokol Svinov B 1:3 (-10,22,-20,-10)
8 11. 10. 2023, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - VK Vratimov 1:3 (-19,22,-23,-16)
3. kolo
9 17. 10. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Bohumín 1:3 (-20,-19,19,-16)
10 18. 10. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Stará Bělá "B" 3:1 (10,21,-16,19)
11 18. 10. 2023, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - TJ Sokol Svinov A 1:3 (21,-17,-14,-16)
12 17. 10. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - Sokol Poruba B 3:0 (11,13,13)
4. kolo
13 24. 10. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - Sokol Poruba B 3:0 (15,11,14)
14 25. 10. 2023, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-25,-19,-7)
15 25. 10. 2023, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - TJ Sokol Svinov A 1:3 (-20,-22,24,-18)
16 24. 10. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-15,-23,-14)
5. kolo
17 31. 10. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov B 3:0 (15,21,13)
18 1. 11. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - VK Vratimov 1:3 (-19,-23,22,-19)
19 31. 10. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Stará Bělá "B" 3:0 (18,13,12)
20 2. 11. 2023, 19:00 Sokol Poruba B - TJ Sokol Stará Bělá "A" 1:3 (15,-14,-12,-24)
6. kolo
21 29. 11. 2023, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - TJ Sokol Bohumín 0:3 (-24,-26,-22)
22 8. 11. 2023, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - Sokol Poruba B 3:0 (21,14,22)
23 7. 11. 2023, 18:45 VK Vratimov - VK Polanka nad Odrou 3:2 (15,22,-23,-17,12)
24 8. 11. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Svinov A 3:1 (19,17,-19,15)
7. kolo
25 7. 2. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Bohumín 3:0 (15,18,17)
26 21. 11. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Svinov B 3:1 (18,14,-21,17)
27 23. 11. 2023, 19:00 Sokol Poruba B - VK Vratimov 0:3 (-22,-21,-16)
28 22. 11. 2023, 18:15 TJ Sokol Stará Bělá "A" - TJ Sokol Stará Bělá "B" Krmelínská 750 Ostrava - Nová Bělá 3:2 (23,-20,-18,22,9)
8. kolo
29 20. 2. 2024, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Stará Bělá "B" 3:0 (19,17,18)
30 14. 2. 2024, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - VK Vratimov 1:3 (-18,-20,21,-19)
31 15. 2. 2024, 19:00 Sokol Poruba B - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-10,-12,-11)
32 13. 2. 2024, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Svinov A 0:3 (-16,-16,-15)
9. kolo
33 26. 3. 2024, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Bohumín 3:2 (26,-21,-25,20,8)
34 21. 2. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov A - Sokol Poruba B 3:0 (15,17,9)
35 17. 4. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:0 (7,10,8)
36 16. 4. 2024, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Stará Bělá "B" 1:3 (-22,-17,15,-14)
10. kolo
37 30. 4. 2024, 20:00 TJ Sokol Bohumín - VK Vratimov 3:1 (-21,22,23,22)
38 28. 2. 2024, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - TJ Sokol Svinov B 2:3 (-22,-26,20,16,-7)
39 28. 2. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:0 (7,14,20)
40 29. 2. 2024, 19:00 Sokol Poruba B - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-17,-22,-23)
11. kolo
41 7. 3. 2024, 19:00 Sokol Poruba B - TJ Sokol Bohumín 0:3 (-16,-7,-12)
42 5. 3. 2024, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:1 (-10,18,15,15)
43 6. 3. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Stará Bělá "B" 3:1 (-21,18,11,17)
44 24. 4. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov B - VK Vratimov 3:0 (17,17,23)
12. kolo
45 15. 5. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Bohumín 3:1 (8,17,-17,16)
46 2. 4. 2024, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Svinov A 1:3 (-12,-15,19,-20)
47 13. 3. 2024, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - VK Polanka nad Odrou 1:3 (-19,-19,29,-20)
48 24. 4. 2024, 20:00 TJ Sokol Stará Bělá "A" - Sokol Poruba B 3:0 (24,24,20)
13. kolo
49 2. 4. 2024, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:0 (15,17,16)
50 21. 3. 2024, 19:00 Sokol Poruba B - TJ Sokol Stará Bělá "B" 3:1 (23,18,-18,18)
51 6. 2. 2024, 18:15 VK Polanka nad Odrou - VK Vratimov 0:3 (-22,-22,-19)
52 20. 3. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Svinov B 3:1 (24,20,-24,23)
14. kolo
53 7. 5. 2024, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov A 3:1 (18,-23,11,6)
54 10. 4. 2024, 19:15 TJ Sokol Svinov B - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-20,-20,-20)
55 7. 5. 2024, 18:45 VK Vratimov - Sokol Poruba B 3:1 (-22,13,23,17)
56 10. 4. 2024, 18:20 TJ Sokol Stará Bělá "B" - TJ Sokol Stará Bělá "A" 3:2 (13,-22,-20,21,10)
Vedoucí soutěže: JUDr. Ivan Štefek; 74301 Bílovec Svobodova 55/32; tel.: +420 775 315 281
© ČVS 2015-2018