Krajský přebor kategorie U16 dívek

KOLO
5. kolo
Volejbal Domažlice-SK Šťáhlavy
Příští kolo
SK Volejbal Klatovy A-SK ŠťáhlavyNE3.3.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Slavia Plzeň A 16 0 0 0 0 0:0 0:0 75
2 SK Volejbal Klatovy A 16 0 0 0 0 0:0 0:0 67
3 TJ Lokomotiva Plzeň 16 0 0 0 0 0:0 0:0 66
4 Volejbal Domažlice 16 0 0 0 0 0:0 0:0 54
5 TJ Sokol Lhota 16 0 0 0 0 0:0 0:0 50
6 TJ Sokol Vejprnice 16 0 0 0 0 0:0 0:0 47
7 TJ Sokol Mirošov A 16 0 0 0 0 0:0 0:0 43
8 SK Volejbal Klatovy B 16 0 0 0 0 0:0 0:0 40
9 SK Šťáhlavy 16 0 0 0 0 0:0 0:0 40
10 VK Slavia Plzeň B 16 0 0 0 0 0:0 0:0 34
11 VK Rokycany 16 0 0 0 0 0:0 0:0 26
12 TJ Sokol Město Touškov 16 0 0 0 0 0:0 0:0 26
13 TJ Sokol Mirošov B 16 0 0 0 0 0:0 0:0 20
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: lubosnovy@gmail.com
1. kolo
1 8. 10. 2023, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy A Do TOP5 postupují: Slavia A, Klatovy A, Loko, Lhota, Štáhlavy, Skupina 6-9: Domažlice, Slavia B, Vejprnice, Klatovy B, Skupina 10-13: Rokycany, Mirošov A, Mirošov B, Touškov Bauerová E. ,Panušová M. ?
2. kolo
2 5. 11. 2023, 09:00 Volejbal Domažlice - TJ Sokol Město Touškov Pořadí: 1. Slavia A, 2. Loko, 3. Klatovy A, 4. Lhota, 5. Štáhlavy (sestup), 6. Domažlice (postup), 7. Vejprnice, 8. Klatovy B, 9. Slavia B (sestup), 10. Mirošov A (postup), 11. Touškov, 12. Rokycany, 13. Mirošov B Dvořák O. ,Lešek F. ?
3. kolo
3 3. 12. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Vejprnice Pořadí: 1. Klatovy A, 2. Loko, 3. Slavia A, 4. Domažlice, 5. Lhota (sestup), 6. Vejprnice (postup), 7. Klatovy B, 8. Mirošov A, 9. Štáhlavy (sestup), 10. Slavia B (postup), 11. Rokycany, 12. Touškov, 13. Mirošov B . ,Dvořák O. ?
4. kolo
4 14. 1. 2024, 09:00 VK Rokycany - SK Volejbal Klatovy A Pořadí: 1. Slavia A, 2. Klatovy A, 3. Loko, 4. Domažlice, 5. Vejprnice (sestup), 6. Mirošov A (postup), 7. Lhota, 8. Klatovy B, 9. Slavia B (sestup), 10. Štáhlavy (postup), 11. Rokycany, 12 Touškov, 13. Mirošov B Pekárková L. ,Štěpánková B. ?
5. kolo
5 11. 2. 2024, 09:00 Volejbal Domažlice - SK Šťáhlavy Pořadí: 1. Slavia A, 2. Loko, 3. Klatovy A, 4. Domažlice, 5. Mirošov A (sestup), 6. Lhota (postup), 7. Vejprnice, 8. Štáhlavy, 9. Klatovy B (sestup), 10. Slavia B (postup), 11. Touškov, 12. Rokycany, 13. Mirošov B Martínková T. ,Dvořák O. ?
6. kolo
6 3. 3. 2024, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Šťáhlavy pořadatel 2 skupin = Klatovy, jedna skupina (6-9) ve Štáhlavech Dvořák O. ,Urban M. ?
© ČVS 2015-2018