ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor I. tř. žen, skupina B

20. kolo
-Union
Letná0:3Rokycany(-9, -24, -12)
Klatovy B3:0Košutka(8, 11, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany 16 16 0 0 0 48:1 1224:700 48
2 TJ Union Plzeň 16 9 1 1 5 32:22 1123:1095 30
3 SK Volejbal Klatovy B 16 8 2 0 6 32:22 1198:1061 28
4 TJ Sokol Plzeň Letná 16 2 1 1 12 13:43 1007:1294 9
5 TJ Plzeň Košutka 16 1 0 2 13 9:46 909:1311 5
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
1. kolo
1 21. 10. 2023, 10:00 Klatovy B - .
2 21. 10. 2023, 10:00 Letná - Košutka 3:1 (-27,18,22,9)
3 21. 10. 2023, 10:00 Union - Rokycany 0:3 (-6,-17,-13)
2. kolo
4 21. 10. 2023, 14:00 Klatovy B - .
5 21. 10. 2023, 14:00 Letná - Košutka 3:2 (-22,-20,23,13,9)
6 21. 10. 2023, 14:00 Union - Rokycany 0:3 (-7,-10,-13)
3. kolo
7 28. 10. 2023, 10:00 - Rokycany .
8 18. 11. 2023, 10:00 Košutka - Union 0:3 (-18,-21,-7)
9 29. 10. 2023, 10:00 Klatovy B - Letná 3:0 (17,11,15)
4. kolo
10 28. 10. 2023, 14:00 - Rokycany .
11 18. 11. 2023, 14:00 Košutka - Union 0:3 (-10,-19,-22)
12 29. 10. 2023, 13:00 Klatovy B - Letná 3:0 (20,9,22)
5. kolo
13 4. 11. 2023, 10:00 Letná - .
14 4. 11. 2023, 12:00 Union - Klatovy B 0:3 (-19,-18,-18)
15 4. 11. 2023, 10:00 Rokycany - Košutka 3:0 (7,9,12)
6. kolo
16 4. 11. 2023, 14:00 Letná - .
17 4. 11. 2023, 16:00 Union - Klatovy B 3:1 (-12,17,20,23)
18 4. 11. 2023, 14:00 Rokycany - Košutka 3:0 (15,12,13)
7. kolo
19 11. 11. 2023, 10:00 - Košutka .
20 11. 11. 2023, 09:00 Klatovy B - Rokycany 0:3 (-17,-20,-15)
21 11. 11. 2023, 10:00 Letná - Union 0:3 (-14,-20,-20)
8. kolo
22 11. 11. 2023, 14:00 - Košutka .
23 11. 11. 2023, 13:00 Klatovy B - Rokycany 0:3 (-20,-21,-21)
24 11. 11. 2023, 14:00 Letná - Union 2:3 (18,-12,-13,19,-13)
9. kolo
25 25. 11. 2023, 10:00 Union - .
26 25. 11. 2023, 10:00 Rokycany - Letná 3:0 (11,11,15)
27 25. 11. 2023, 10:00 Košutka - Klatovy B 0:3 (-10,-18,-16)
10. kolo
28 25. 11. 2023, 14:00 Union - .
29 25. 11. 2023, 14:00 Rokycany - Letná 3:0 (15,13,11)
30 25. 11. 2023, 14:00 Košutka - Klatovy B 0:3 (-15,-19,-20)
11. kolo
31 2. 12. 2023, 10:00 - Klatovy B .
32 2. 12. 2023, 10:00 Košutka - Letná 3:1 (17,-17,15,18)
33 2. 12. 2023, 10:00 Rokycany - Union 3:0 (19,24,11)
12. kolo
34 2. 12. 2023, 14:00 - Klatovy B .
35 2. 12. 2023, 14:00 Košutka - Letná 1:3 (-19,17,-23,-16)
36 2. 12. 2023, 14:00 Rokycany - Union 3:0 (10,12,15)
13. kolo
37 9. 12. 2023, 10:00 Rokycany - .
38 9. 12. 2023, 12:00 Union - Košutka 3:0 (14,11,19)
39 9. 12. 2023, 10:00 Letná - Klatovy B 0:3 (-13,-23,-19)
14. kolo
40 9. 12. 2023, 14:00 Rokycany - .
41 9. 12. 2023, 16:00 Union - Košutka 3:0 (20,12,19)
42 9. 12. 2023, 14:00 Letná - Klatovy B 0:3 (-15,-11,-18)
15. kolo
43 16. 12. 2023, 10:00 - Letná .
44 16. 12. 2023, 09:00 Klatovy B - Union Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:2 (-22,19,22,-19,13)
45 14. 10. 2023, 10:00 Košutka - Rokycany 0:3 (-12,-17,-18)
16. kolo
46 16. 12. 2023, 14:00 - Letná .
47 16. 12. 2023, 13:00 Klatovy B - Union Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 0:3 (-20,-23,-17)
48 14. 10. 2023, 14:00 Košutka - Rokycany 0:3 (-12,-8,-9)
17. kolo
49 13. 1. 2024, 10:00 Košutka - .
50 13. 1. 2024, 10:00 Rokycany - Klatovy B Čechova 855 Rokycany - Nové Město 3:0 (13,4,14)
51 13. 1. 2024, 12:00 Union - Letná 3:0 (19,19,17)
18. kolo
52 13. 1. 2024, 14:00 Košutka - .
53 13. 1. 2024, 14:00 Rokycany - Klatovy B Čechova 855 Rokycany - Nové Město 3:1 (-22,23,22,22)
54 13. 1. 2024, 16:00 Union - Letná 3:1 (22,8,-17,24)
19. kolo
55 20. 1. 2024, 10:00 - Union .
56 20. 1. 2024, 10:00 Letná - Rokycany 0:3 (-19,-9,-13)
57 20. 1. 2024, 10:00 Klatovy B - Košutka Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:2 (-23,-22,16,18,9)
20. kolo
58 20. 1. 2024, 14:00 - Union .
59 20. 1. 2024, 14:00 Letná - Rokycany 0:3 (-9,-24,-12)
60 20. 1. 2024, 13:00 Klatovy B - Košutka Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:0 (8,11,15)
© ČVS 2015-2018