Reprezentace
24. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - LUX
Reprezentace
25. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - ESP
Reprezentace
25. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - UKR
Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor I. tř. žen, skupina o 1. - 6. místo

12. kolo
Rokycany3:0Kladruby(18, 8, 20)
Klatovy B0:3Skvrňany(-24, -20, -20)
Union3:2Klatovy A(-21, 25, 21, -25, 11)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany 20 17 2 0 1 58:9 1611:1127 55
2 SK Volejbal Klatovy A 20 6 2 5 7 36:43 1687:1752 27
3 TJ Union Plzeň 20 7 2 1 10 32:42 1510:1667 26
4 SK Volejbal Klatovy B 20 4 6 1 9 36:43 1700:1722 25
5 TJ Sokol Kladruby 20 6 2 2 10 31:44 1571:1703 24
6 TJ Sokol Plzeň - Skvrňany 20 5 1 6 8 34:46 1658:1766 23
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz
1. kolo
1 3. 2. 2024, 10:00 Kladruby - Klatovy B 2:3 (17,-23,-10,20,-12)
2 3. 2. 2024, 10:00 Skvrňany - Union 1:3 (17,-17,-23,-24)
3 3. 2. 2024, 11:00 Klatovy A - Rokycany 0:3 (-16,-18,-18)
2. kolo
4 3. 2. 2024, 14:00 Kladruby - Klatovy B 0:3 (-21,-17,-11)
5 3. 2. 2024, 14:00 Skvrňany - Union 3:1 (-18,19,23,11)
6 3. 2. 2024, 15:00 Klatovy A - Rokycany 1:3 (21,-17,-18,-20)
3. kolo
7 28. 2. 2024, 19:30 Union - Kladruby 3:1 (20,-20,20,21)
8 10. 2. 2024, 10:00 Rokycany - Skvrňany 3:0 (19,14,11)
9 10. 2. 2024, 10:00 Klatovy B - Klatovy A 1:3 (-22,17,-9,-18)
4. kolo
10 6. 3. 2024, 19:30 Union - Kladruby 3:1 (20,-20,20,15)
11 10. 2. 2024, 14:00 Rokycany - Skvrňany 3:0 (21,13,15)
12 10. 2. 2024, 14:00 Klatovy B - Klatovy A 3:2 (-23,-20,13,23,13)
5. kolo
13 2. 3. 2024, 10:00 Kladruby - Rokycany 0:3 (-20,-20,-19)
14 2. 3. 2024, 12:00 Skvrňany - Klatovy B 3:2 (21,28,-18,-15,9)
15 2. 3. 2024, 09:00 Klatovy A - Union 3:1 (-23,16,19,18)
6. kolo
16 2. 3. 2024, 14:00 Kladruby - Rokycany 3:1 (-17,20,23,15)
17 2. 3. 2024, 16:00 Skvrňany - Klatovy B 1:3 (24,-19,-16,-21)
18 2. 3. 2024, 13:00 Klatovy A - Union 3:0 (19,20,19)
7. kolo
19 9. 3. 2024, 10:00 Klatovy B - Kladruby 3:2 (-24,-21,20,17,17)
20 9. 3. 2024, 12:00 Union - Skvrňany 3:0 (20,12,15)
21 9. 3. 2024, 09:00 Rokycany - Klatovy A 3:0 (11,18,12)
8. kolo
22 9. 3. 2024, 14:00 Klatovy B - Kladruby 3:0 (20,26,23)
23 9. 3. 2024, 16:00 Union - Skvrňany 3:1 (23,24,-18,12)
24 9. 3. 2024, 13:00 Rokycany - Klatovy A 3:2 (7,-21,16,-17,11)
9. kolo
25 16. 3. 2024, 10:00 Kladruby - Union 3:1 (-21,22,18,21)
26 27. 1. 2024, 09:00 Skvrňany - Rokycany 0:3 (-15,-19,-19)
27 16. 3. 2024, 15:00 Klatovy A - Klatovy B Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:1 (28,-24,28,20)
10. kolo
28 16. 3. 2024, 14:00 Kladruby - Union 3:0 (16,24,25)
29 27. 1. 2024, 13:00 Skvrňany - Rokycany 2:3 (-22,22,19,-15,-11)
30 16. 3. 2024, 18:00 Klatovy A - Klatovy B Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 2:3 (22,-16,20,-24,-10)
11. kolo
31 23. 3. 2024, 10:00 Rokycany - Kladruby 3:0 (9,10,16)
32 23. 3. 2024, 10:00 Klatovy B - Skvrňany 3:2 (-17,27,-19,11,12)
33 23. 3. 2024, 10:00 Union - Klatovy A 3:2 (25,21,-20,-15,9)
12. kolo
34 23. 3. 2024, 14:00 Rokycany - Kladruby 3:0 (18,8,20)
35 23. 3. 2024, 14:00 Klatovy B - Skvrňany 0:3 (-24,-20,-20)
36 23. 3. 2024, 14:00 Union - Klatovy A 3:2 (-21,25,21,-25,11)
© ČVS 2015-2018