Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský pohár žactva

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 55
2 TJ Lokomotiva Plzeň 25 0 0 0 0 0:0 0:0 47
3 SK 15. ZŠ v Plzni A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 46
4 VK Rokycany B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 35
5 SK 15. ZŠ v Plzni B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 33
6 TJ Lokomotiva Plzeň B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 27
7 TJ Sokol Plzeň Letná 20 0 0 0 0 0:0 0:0 25
8 TJ Sokol Lhota 25 0 0 0 0 0:0 0:0 21
9 TJ Sokol Město Touškov 20 0 0 0 0 0:0 0:0 18
10 SK Šťáhlavy 25 0 0 0 0 0:0 0:0 14
11 TJ Lokomotiva Plzeň C 20 0 0 0 0 0:0 0:0 8
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 16. 10. 2021, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany B Pořadí: 1. VK Rokycany "A", 2. 15. ZŠ Plzeň "B", 3. 15. ZŠ Plzeň "A", 4. TJ LOKO "A", 5. TJ Sokol Lhota, 6. VK Rokycany "B", 7. TJ Město Touškov, 8. TJ LOKO "B", 9. SK Šťáhlavy, 10. TJ LOKO "C" .
2. kolo
2 6. 11. 2021, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany B Pořadí: 1. VK Rokycany "A", 2. LOKO „A“, 3. 15. ZŠ Plzeň "A"4. 15. ZŠ „B“, 5. VK Rokycany „B“, 6. Sokol Letná, 7. TJ LOKO „B“, 8. Sokol Město Touškov, 9. Sokol Lhota, 10. SK Šťáhlavy, 11. LOKO „C“ .
3. kolo
3 9. 4. 2022, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany B 1. Rokycany A, 2, 15. ZŠ A, 3. Loko A, 4. Rokycany B, 5. Loko B, 6. Město Touškov, 7. Šťáhlavy, 8. 15. ZŠ B, 9. Letná, 10. Lhota, 11. Loko C .
4. kolo
4 22. 1. 2022, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany B Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Loko A, 3. 15. ZŠ A, 4. Letná (15.ZŠ B neúčast), 5. Rokycany B, 6. Loko B, 7. Lhota, 8. Štáhlavy (Touškov a Loko C neúčast) .
5. kolo
5 12. 3. 2022, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany B Pořadí: 1. VK Rokycany, 2. TJ LOKO A, 3. 15. ZŠ Plzeň A, 4. VK Rokycany B, 5. Letná, 6. TJ LOKO B, 7. TJ Sokol Lhota, 8. 15. ZŠ Plzeň B, 9. TJ LOKO C, 10. Město Touškov, 11. Šťáhlavy .
© ČVS 2015-2018