Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mladších žákyň "4"

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Slavia Plzeň A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 97
2 TJ Lokomotiva Plzeň A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 79
3 VK Rokycany A 25 0 0 0 0 0:0 1:0 70
4 Volejbal Domažlice B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 70
5 VK Slavia Plzeň B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 66
6 SK Volejbal Klatovy A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 65
7 Volejbal Domažlice A 25 0 0 0 0 0:0 0:0 55
8 SK Volejbal Klatovy B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 48
9 TJ Lokomotiva Plzeň B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 40
10 VK Slavia Plzeň C 25 0 0 0 0 0:0 0:0 40
11 TJ Lokomotiva Plzeň C 25 0 0 0 0 0:0 0:0 38
12 SK Volejbal Klatovy C 20 0 0 0 0 0:0 0:0 38
13 VK Rokycany B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 30
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy B Pořadí: 1. 15. ZŠ A, 2. 15. ZŠ B, 3. Rokycany A, 4. Klatovy A, 5. Loko A, 6. Domažlice B, 7. Domažlice A, 8. Loko B, 9. Klatovy B, 10. 15. ZŠ C, 11. Rokycany B, 12. Loko C, 13. Klatovy C .
2. kolo
2 7. 11. 2021, 09:00 VK Slavia Plzeň A - VK Slavia Plzeň B Pořadí: 1. 15. ZŠ A, 2. 15. ZŠ B, 3. Domažlice B, 4. Klatovy A, 5. Rokycany A, 6. Lokomotiva A, 7. Domažlice A, 8. 15. ZŠ C, 9. Loko B, 10. Loko C .
3. kolo
3 10. 4. 2022, 09:00 Volejbal Domažlice A - Volejbal Domažlice B Pořadí: 1. 15. ZŠ A, 2. Loko A, 3. Rokycany A, 4. Domažlice B, 5. Klatovy A (sestup), 6. Klatovy B (postup), 7. 15. ZŠ B, 8. Domažlice A, 9. Loko B, 10. Klatovy C, 11. 15.ZŠ C, 12. Rokycany B, 13. Loko C .
4. kolo
4 15. 5. 2022, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň A - TJ Lokomotiva Plzeň B Pořadí: 1. Loko A, 2. 15. ZŠ A, 3. Rokycany A, 4. Domažlice B, 5. Klatovy B, 6. Domažlice A, 7.Loko C, 8. Klatovy A, 9. Klatovy C, 10. 15. ZŠ B, 11. Rokycany B, 12. Loko B, 13. 15. ZŠ C .
5. kolo
5 20. 3. 2022, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy B Pořadí: 1. 15.ZŠ A, 2. Loko A, 3. Domažlice B, 4. Klatovy A, 5. 15.ZŠ B (sestup), 6. Rokycany A (postup), 7. Domažlice A, 8. Klatovy C, 9. 15.ZŠ C, 10. Klatovy B, 11. Loko C, 12. Loko B, 13. Rokycany B .
© ČVS 2015-2018