Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mužů II.třídy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Svitavy, z.s. 28 21 2 2 3 74:24 2290:2011 69
2 TJ Spartak Polička, z.s. 28 15 3 2 8 63:42 2389:2167 53
3 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 28 15 2 0 11 55:42 2224:1994 49
4 Volejbalový klub Choceň, z.s. 28 13 2 5 8 61:47 2374:2301 48
5 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 28 12 2 3 11 54:54 2362:2374 43
6 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 28 10 1 1 16 38:56 2027:2118 33
7 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 28 7 1 1 19 31:65 1974:2201 24
8 Orel jednota Letohrad 28 5 1 0 22 24:70 1774:2248 17
kalendář skupiny
Krajský přebor mužů II.třídy
1. kolo
1 4. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VO Lanškroun 0:3 (-10,-9,-15)
2 5. 9. 2021, 10:00 VK Choceň B - Orel Letohrad 3:0 (21,13,15)
3 5. 9. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 2:3 (-23,23,23,-14,-9)
4 4. 9. 2021, 10:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany 3:0 (20,21,19)
2. kolo
5 4. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VO Lanškroun 0:3 (-23,-17,-14)
6 5. 9. 2021, 13:00 VK Choceň B - Orel Letohrad 3:0 (9,14,21)
7 5. 9. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B 0:3 (-19,-18,-23)
8 4. 9. 2021, 13:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany 3:0 (18,22,21)
3. kolo
9 11. 9. 2021, 10:00 VO Lanškroun - SK Spartak Slatiňany 3:0 (19,10,15)
10 11. 9. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička 3:1 (24,22,-19,20)
11 11. 9. 2021, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 0:3 (-30,-25,-12)
12 12. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 0:3 (-23,-24,-16)
4. kolo
13 11. 9. 2021, 13:00 VO Lanškroun - SK Spartak Slatiňany 3:0 (20,20,18)
14 11. 9. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička 3:1 (23,21,-16,20)
15 11. 9. 2021, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto 1:3 (-17,-26,21,-13)
16 12. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B 2:3 (13,21,-15,-19,-12)
5. kolo
17 18. 9. 2021, 10:00 VK Choceň B - VO Lanškroun 1:3 (-19,-25,22,-18)
18 26. 9. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová 1:3 (20,-21,-12,-18)
19 18. 9. 2021, 10:00 TJ Spartak Polička - Orel Letohrad 3:1 (-18,11,16,16)
20 18. 9. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B 0:3 (-18,-23,-20)
6. kolo
21 18. 9. 2021, 13:00 VK Choceň B - VO Lanškroun 1:3 (-24,-22,20,-21)
22 26. 9. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (19,14,21)
23 18. 9. 2021, 13:00 TJ Spartak Polička - Orel Letohrad 3:0 (14,17,17)
24 18. 9. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B 0:3 (-24,-23,-27)
7. kolo
25 25. 9. 2021, 10:00 VO Lanškroun - TJ Svitavy B 3:2 (21,-16,-22,19,15)
26 25. 9. 2021, 10:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany 0:3 (-15,-19,-10)
27 25. 9. 2021, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička 1:3 (20,-17,-21,-13)
28 25. 9. 2021, 10:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto 3:1 (21,-21,15,22)
8. kolo
29 25. 9. 2021, 13:00 VO Lanškroun - TJ Svitavy B 3:0 (15,12,17)
30 25. 9. 2021, 13:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany 0:3 (-20,-15,-15)
31 25. 9. 2021, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička 0:3 (-20,-19,-22)
32 25. 9. 2021, 13:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto 1:3 (18,-22,-21,-22)
9. kolo
33 7. 10. 2021, 16:00 VK Vysoké Mýto - VO Lanškroun 3:1 (21,-17,23,21)
34 2. 10. 2021, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B 3:2 (18,-20,18,-19,13)
35 2. 10. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová 3:1 (19,23,-25,17)
36 2. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (17,12,9)
10. kolo
37 7. 10. 2021, 18:00 VK Vysoké Mýto - VO Lanškroun 1:3 (18,-25,-21,-21)
38 2. 10. 2021, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B 3:2 (-17,-17,17,18,6)
39 2. 10. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (18,22,19)
40 2. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad 3:0 (21,20,23)
11. kolo
41 9. 10. 2021, 10:00 VO Lanškroun - Orel Letohrad 3:0 (3,10,15)
42 3. 10. 2021, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B 0:3 (-18,-20,-9)
43 10. 10. 2021, 10:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany 3:0 (21,19,20)
44 9. 10. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička 3:1 (-21,18,23,23)
12. kolo
45 9. 10. 2021, 13:00 VO Lanškroun - Orel Letohrad 3:0 (16,7,12)
46 3. 10. 2021, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B 0:3 (-27,-19,-14)
47 10. 10. 2021, 13:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany 3:0 (20,22,18)
48 9. 10. 2021, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička 3:2 (-22,21,20,-16,8)
13. kolo
49 16. 10. 2021, 10:00 TJ Spartak Polička - VO Lanškroun 0:3 (-21,-21,-18)
50 16. 10. 2021, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto 1:3 (22,-20,-20,-21)
51 17. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B 1:3 (-18,23,-22,-18)
52 17. 10. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Česká Třebová 0:3 (-15,-26,-21)
14. kolo
53 16. 10. 2021, 13:00 TJ Spartak Polička - VO Lanškroun 3:0 (21,22,23)
54 16. 10. 2021, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto 0:3 (-19,-19,-22)
55 17. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň B 3:0 (13,14,20)
56 17. 10. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Česká Třebová 1:3 (-21,24,-17,-15)
15. kolo
57 14. 6. 2022, 16:30 VO Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (9,23,12)
58 7. 5. 2022, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň B 3:1 (-22,21,21,22)
59 22. 5. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto 3:0 (12,20,22)
60 7. 5. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička 0:3 (-15,-18,-12)
16. kolo
61 14. 6. 2022, 18:00 VO Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (19,16,13)
62 7. 5. 2022, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň B 3:2 (-20,-23,23,13,9)
63 22. 5. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto 3:0 (19,21,18)
64 7. 5. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička 1:3 (22,-14,-19,-20)
17. kolo
65 14. 5. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VO Lanškroun 3:0 (22,19,18)
66 14. 5. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy B 3:0 (20,15,19)
67 14. 5. 2022, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad 3:0 (19,20,16)
68 9. 6. 2022, 16:30 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (11,31,24)
18. kolo
69 14. 5. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VO Lanškroun 3:0 (20,23,25)
70 14. 5. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy B 1:3 (21,-27,-15,-23)
71 14. 5. 2022, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad 0:3 (-21,-18,-21)
72 9. 6. 2022, 18:00 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová 3:1 (14,-21,22,19)
19. kolo
73 21. 5. 2022, 10:00 VO Lanškroun - VK Choceň B 3:1 (18,-16,21,19)
74 21. 5. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 3:1 (15,20,-21,14)
75 21. 5. 2022, 10:00 Orel Letohrad - TJ Spartak Polička 3:1 (22,25,-12,20)
76 21. 5. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany 3:0 (20,21,24)
20. kolo
77 21. 5. 2022, 13:00 VO Lanškroun - VK Choceň B 1:3 (14,-22,-19,-23)
78 21. 5. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto 1:3 (-25,22,-22,-19)
79 21. 5. 2022, 13:00 Orel Letohrad - TJ Spartak Polička 1:3 (-25,-13,23,-16)
80 21. 5. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany 3:0 (23,21,18)
21. kolo
81 28. 5. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - VO Lanškroun 3:0 (23,22,18)
82 28. 5. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:0 (15,16,19)
83 28. 5. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (22,19,23)
84 28. 5. 2022, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 2:3 (21,-14,14,-19,-13)
22. kolo
85 28. 5. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - VO Lanškroun 3:0 (21,24,20)
86 28. 5. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad 3:1 (23,19,-14,21)
87 28. 5. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (19,12,14)
88 28. 5. 2022, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B 0:3 (-21,-17,-22)
23. kolo
89 4. 6. 2022, 10:00 VO Lanškroun - VK Vysoké Mýto 3:1 (20,19,-18,22)
90 4. 6. 2022, 10:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička 3:0 (23,17,18)
91 4. 6. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany 1:3 (-26,-12,16,-21)
92 4. 6. 2022, 09:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B 1:3 (23,-17,-10,-21)
24. kolo
93 4. 6. 2022, 13:00 VO Lanškroun - VK Vysoké Mýto 1:3 (20,-21,-19,-17)
94 4. 6. 2022, 13:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička 3:0 (22,23,18)
95 4. 6. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany 3:0 (22,20,22)
96 4. 6. 2022, 12:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B 0:3 (-12,-16,-19)
25. kolo
97 11. 6. 2022, 10:00 Orel Letohrad - VO Lanškroun 3:0 (22,23,20)
98 11. 6. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (23,14,24)
99 11. 6. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:0 (19,23,8)
100 11. 6. 2022, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto 3:1 (-18,22,21,16)
26. kolo
101 11. 6. 2022, 13:00 Orel Letohrad - VO Lanškroun 3:0 (13,22,22)
102 11. 6. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová 2:3 (-16,20,-20,23,-6)
103 11. 6. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B 3:2 (23,22,-22,-22,8)
104 11. 6. 2022, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto 3:2 (19,19,-21,-20,10)
27. kolo
105 18. 6. 2022, 10:00 VO Lanškroun - TJ Spartak Polička 1:3 (22,-19,-17,-24)
106 18. 6. 2022, 10:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany 3:1 (-18,26,11,16)
107 18. 6. 2022, 10:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 2:3 (-22,19,21,-14,-12)
108 18. 6. 2022, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 3:0 (12,15,21)
28. kolo
109 18. 6. 2022, 13:00 VO Lanškroun - TJ Spartak Polička 3:2 (-19,-21,20,14,14)
110 18. 6. 2022, 13:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany 3:2 (-22,13,-19,20,9)
111 18. 6. 2022, 13:00 VK Choceň B - TJ Svitavy B 1:3 (-22,-19,25,-19)
112 18. 6. 2022, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 3:0 (20,17,21)
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018