Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.

Kód: Založeno: 1990-05-23 Soutez: PA-M-2
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Arnošt Truhelka truhelka88@seznam.cz Tel: 604201992
Smetanovo nábř. 556, 538 21 Slatiňany Smetanovo nábř. 556, 538 21 Slatiňany

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
686677 18.6.2022 13:00 VK Vysoké Mýto 3:2 SK Spartak Slatiňany
686673 18.6.2022 10:00 VK Vysoké Mýto 3:1 SK Spartak Slatiňany
686670 11.6.2022 13:00 SK Spartak Slatiňany 3:2 VK Choceň B Pavlíček
686666 11.6.2022 10:00 SK Spartak Slatiňany 3:0 VK Choceň B Pavlíček
686662 4.6.2022 13:00 TJ Sokol Česká Třebová 3:0 SK Spartak Slatiňany Kučera

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Beránek Michael 1979
Dibelka Vladimír 1978
Jeník David 1994
Kubeš Martin 1986
Musil Marek 1988
Pekař Michal 1975
Picpauer Michal 1991
Pilař Matěj 1977
Soudek Jan 1991
Szymeczek Michal 1988
Truhelka Arnošt 1976
Šantrůček Petr 1981
Šula Petr 1998

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.
Hřiště:Smetanovo nábř. 556, 538 21 Slatiňany Smetanovo nábř. 556, 538 21 Slatiňany
MHD:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Arnošt Truhelka
Adresa:Čáslavská 1283  53701  Chrudim
Email:truhelka88@seznam.cz
Telefon:604201992
rozpis
© ČVS 2015-2018