Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbal Praga | 18 | 15 | 2 | 0 | 1 | 52:12 | 1540:1222 | 49 | |
2 | Sportovní klub Meteor Praha D | 18 | 12 | 3 | 1 | 2 | 49:21 | 1627:1470 | 43 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov | 18 | 10 | 1 | 1 | 6 | 37:27 | 1340:1377 | 33 | |
4 | Volejbalový klub ŽIŽKA | 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | 39:32 | 1589:1561 | 32 | |
5 | TJ ABC Braník, z.s. | 18 | 10 | 0 | 1 | 7 | 35:28 | 1432:1304 | 31 | |
6 | TJ Praha - Podolí A | 18 | 6 | 1 | 2 | 9 | 29:40 | 1536:1563 | 22 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Modřany | 18 | 6 | 1 | 2 | 9 | 25:37 | 1301:1360 | 22 | |
8 | TJ Praha - Podolí B | 18 | 6 | 0 | 0 | 12 | 22:38 | 1292:1420 | 18 | |
9 | Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. | 18 | 3 | 2 | 2 | 11 | 26:43 | 1489:1581 | 15 | |
10 | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek | 18 | 1 | 1 | 0 | 16 | 15:51 | 1304:1592 | 5 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26. 4. 2022, 17:30 | Modřany A | - | ŽIŽKA | odloženo!NT! | 0:3 (-20,-25,-20) | |
2 | 23. 9. 2021, 17:30 | Podolí A | - | MFF B | odloženo!NT! | 3:1 (-25,22,21,21) | |
3 | 2. 9. 2021, 17:30 | Meteor D | - | Braník | 3:0 (24,22,21) | ||
4 | 2. 9. 2021, 17:30 | Smíchov | - | Dobeška B | 3:0 (16,22,18) | ||
5 | 2. 9. 2021, 17:30 | Praga | - | H. Počernice A | 3:1 (12,9,-24,20) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 7. 9. 2021, 17:30 | ŽIŽKA | - | H. Počernice A | 3:0 (17,21,17) | ||
7 | 19. 5. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Praga | odloženo!NT! | 0:3 (-18,-20,-19) | |
8 | 7. 9. 2021, 17:30 | Braník | - | Smíchov | 0:3 (-22,-19,-20) | ||
9 | 7. 9. 2021, 17:30 | MFF B | - | Meteor D | 1:3 (-21,23,-23,-30) | ||
10 | 28. 4. 2022, 18:00 | Modřany A | - | Podolí A | odloženo!NT! | 2:3 (22,-15,-22,22,-13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 9. 9. 2021, 17:30 | Podolí A | - | ŽIŽKA | 1:3 (19,-30,-21,-18) | ||
12 | 19. 5. 2022, 18:00 | Meteor D | - | Modřany A | odloženo!NT! | 3:0 (19,23,17) | |
13 | 9. 9. 2021, 17:30 | Smíchov | - | MFF B | 3:1 (20,-17,15,19) | ||
14 | 9. 9. 2021, 17:30 | Praga | - | Braník | 3:1 (21,-25,15,22) | ||
15 | 9. 9. 2021, 17:30 | H. Počernice A | - | Dobeška B | 3:1 (20,-20,26,13) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 14. 9. 2021, 17:30 | ŽIŽKA | - | Dobeška B | 3:1 (-26,15,22,16) | ||
17 | 14. 9. 2021, 17:30 | Braník | - | H. Počernice A | 3:0 (13,23,20) | ||
18 | 14. 9. 2021, 17:30 | MFF B | - | Praga | 0:3 (-21,-20,-22) | ||
19 | 14. 9. 2021, 17:30 | Modřany A | - | Smíchov | 3:0 (24,20,21) | ||
20 | 14. 9. 2021, 17:30 | Podolí A | - | Meteor D | 2:3 (-21,21,16,-24,-12) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 28. 4. 2022, 18:00 | Meteor D | - | ŽIŽKA | odloženo!NT! | 2:3 (19,-23,23,-22,-14) | |
22 | 23. 6. 2022, 18:00 | Smíchov | - | Podolí A | odloženo!NT! | 3:1 (19,19,-20,19) | |
23 | 16. 6. 2022, 18:00 | Praga | - | Modřany A | odloženo!NT! | 3:0 (13,22,24) | |
24 | 26. 4. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | MFF B | odloženo!NT! | 0:3 (-17,-20,-24) | |
25 | 26. 4. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Braník | odloženo!NT! | 3:0 (17,21,19) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 21. 9. 2021, 17:30 | ŽIŽKA | - | Braník | 3:1 (-22,18,23,20) | ||
27 | 21. 9. 2021, 17:30 | MFF B | - | Dobeška B | 0:3 (-17,-21,-24) | ||
28 | 21. 4. 2022, 18:00 | Modřany A | - | H. Počernice A | odloženo!NT! | 3:1 (19,-23,22,23) | |
29 | 2. 6. 2022, 18:00 | Podolí A | - | Praga | odloženo!NT! | 0:3 (-23,-14,-15) | |
30 | 26. 4. 2022, 18:00 | Meteor D | - | Smíchov | odloženo!NT! | 3:2 (-22,-21,23,10,10) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 3. 5. 2022, 18:00 | Smíchov | - | ŽIŽKA | 1:3 (-23,-22,20,-18) | ||
32 | 3. 5. 2022, 18:00 | Praga | - | Meteor D | 3:1 (22,22,-20,15) | ||
33 | 3. 5. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Podolí A | 1:3 (-17,-16,18,-21) | ||
34 | 3. 5. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Modřany A | 3:0 (22,23,21) | ||
35 | 3. 5. 2022, 18:00 | Braník | - | MFF B | 3:0 (13,15,18) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 5. 5. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | MFF B | 3:1 (20,16,-21,17) | ||
37 | 5. 5. 2022, 18:00 | Modřany A | - | Braník | 0:3 (-6,-16,-19) | ||
38 | 16. 6. 2022, 18:00 | Podolí A | - | Dobeška B | Odloženo !NT! | 1:3 (20,-21,-20,-21) | |
39 | 5. 5. 2022, 18:00 | Meteor D | - | H. Počernice A | 3:1 (20,14,-20,15) | ||
40 | 5. 5. 2022, 18:00 | Smíchov | - | Praga | 0:3 (-25,-23,-20) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 10. 5. 2022, 18:00 | Praga | - | ŽIŽKA | 3:2 (-22,-21,25,20,13) | ||
42 | 19. 5. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Smíchov | 0:3 (-18,-20,-20) | ||
43 | 10. 5. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Meteor D | 1:3 (-21,-18,22,-20) | ||
44 | 10. 5. 2022, 18:00 | Braník | - | Podolí A | 3:1 (14,24,-23,20) | ||
45 | 10. 5. 2022, 18:00 | MFF B | - | Modřany A | 3:0 (18,20,20) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 12. 5. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | Modřany A | 2:3 (-24,14,-23,22,-13) | ||
47 | 12. 5. 2022, 18:00 | MFF B | - | Podolí A | 3:2 (-25,19,-33,20,13) | ||
48 | 12. 5. 2022, 18:00 | Braník | - | Meteor D | 2:3 (12,-17,22,-22,-13) | ||
49 | 2. 6. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Smíchov | přeloženo !NT! | 1:3 (-21,22,-28,-21) | |
50 | 12. 5. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Praga | 1:3 (-15,23,-19,-16) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 17. 5. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | ŽIŽKA | 3:2 (26,-19,17,-20,12) | ||
52 | 17. 5. 2022, 18:00 | Praga | - | Dobeška B | 3:0 (19,19,21) | ||
53 | 17. 5. 2022, 18:00 | Smíchov | - | Braník | 1:3 (20,-18,-19,-16) | ||
54 | 17. 5. 2022, 18:00 | Meteor D | - | MFF B | 3:1 (17,23,-22,19) | ||
55 | 17. 5. 2022, 18:00 | Podolí A | - | Modřany A | 0:3 (-21,-23,-22) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 24. 5. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | Podolí A | 1:3 (-23,22,-13,-11) | ||
57 | 24. 5. 2022, 18:00 | Modřany A | - | Meteor D | 0:3 (-15,-21,-14) | ||
58 | 24. 5. 2022, 18:00 | MFF B | - | Smíchov | 2:3 (25,-21,20,-21,-9) | ||
59 | 24. 5. 2022, 18:00 | Braník | - | Praga | 0:3 (-17,-18,-25) | ||
60 | 24. 5. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | H. Počernice A | 3:1 (22,-20,15,22) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 26. 5. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | ŽIŽKA | 0:3 (-18,-19,-28) | ||
62 | 26. 5. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Braník | 1:3 (21,-21,-16,-13) | ||
63 | 26. 5. 2022, 18:00 | Praga | - | MFF B | 3:2 (19,-23,-23,23,12) | ||
64 | 28. 6. 2022, 18:00 | Smíchov | - | Modřany A | přeloženo !NT! | 0:3 (-0,-0,-0) | |
65 | 26. 5. 2022, 18:00 | Meteor D | - | Podolí A | 3:0 (22,22,22) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 31. 5. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | Meteor D | 1:3 (-20,-20,20,-20) | ||
67 | 31. 5. 2022, 18:00 | Podolí A | - | Smíchov | 0:3 (-25,-22,-22) | ||
68 | 31. 5. 2022, 18:00 | Modřany A | - | Praga | 0:3 (-17,-19,-17) | ||
69 | 31. 5. 2022, 18:00 | MFF B | - | H. Počernice A | 3:0 (12,16,21) | ||
70 | 31. 5. 2022, 18:00 | Braník | - | Dobeška B | 3:0 (15,18,19) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 7. 6. 2022, 18:00 | Braník | - | ŽIŽKA | 3:0 (19,17,18) | ||
72 | 7. 6. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | MFF B | 3:0 (23,22,16) | ||
73 | 23. 6. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Modřany A | přeloženo !NT! | 1:3 (21,-17,-14,-27) | |
74 | 7. 6. 2022, 18:00 | Praga | - | Podolí A | 3:0 (16,23,14) | ||
75 | 7. 6. 2022, 18:00 | Smíchov | - | Meteor D | 3:1 (-22,18,23,20) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 9. 6. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | Smíchov | 0:3 (-17,-13,-16) | ||
77 | 9. 6. 2022, 18:00 | Meteor D | - | Praga | 3:1 (21,17,-19,15) | ||
78 | 9. 6. 2022, 18:00 | Podolí A | - | H. Počernice A | 3:1 (-24,22,21,21) | ||
79 | 9. 6. 2022, 18:00 | Modřany A | - | Dobeška B | 3:0 (11,20,22) | ||
80 | 9. 6. 2022, 18:00 | MFF B | - | Braník | 1:3 (-20,17,-17,-16) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 14. 6. 2022, 18:00 | MFF B | - | ŽIŽKA | 1:3 (23,-20,-20,-20) | ||
82 | 14. 6. 2022, 18:00 | Braník | - | Modřany A | 3:0 (17,18,17) | ||
83 | 14. 6. 2022, 18:00 | Dobeška B | - | Podolí A | 0:3 (-13,-20,-23) | ||
84 | 14. 6. 2022, 18:00 | H. Počernice A | - | Meteor D | 0:3 (-15,-27,-21) | ||
85 | 14. 6. 2022, 18:00 | Praga | - | Smíchov | 3:0 (0,0,0) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 21. 6. 2022, 18:00 | ŽIŽKA | - | Praga | 1:3 (-21,19,-21,-14) | ||
87 | 21. 6. 2022, 18:00 | Smíchov | - | H. Počernice A | 3:0 (16,12,13) | ||
88 | 21. 6. 2022, 18:00 | Meteor D | - | Dobeška B | 3:0 (20,20,19) | ||
89 | 21. 6. 2022, 18:00 | Podolí A | - | Braník | 3:1 (19,-14,14,24) | ||
90 | 21. 6. 2022, 18:00 | Modřany A | - | MFF B | 2:3 (20,21,-18,-15,-14) |