2. třída mužů - skupina A

9. kolo
Řepy C-H. Počernice A
Sl. Žižkov A-VK Žižka B
Vyšehrad A-Př. vědy D
Technika A-Modřany B
R. Pípy A-VŠCHT A
Příští kolo
H. Počernice A-VŠCHT AÚT16.5.18:00
R. Pípy A-Modřany BÚT16.5.18:00
Technika A-Př. vědy DÚT16.5.18:00
Vyšehrad A-VK Žižka BÚT16.5.18:00
Sl. Žižkov A-Řepy CÚT16.5.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Žižkov, spolek 5 5 0 0 0 15:2 434:358 15
2 Tělocvičná jednota Sokol Modřany B 6 3 1 1 1 15:8 538:479 12
3 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 4 3 1 0 0 12:3 350:297 11
4 TJ Sokol Horní Počernice A 4 3 0 0 1 9:4 300:263 9
5 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 6 2 0 1 3 11:12 483:511 7
6 VŠCHT 6 2 0 0 4 7:12 400:435 6
7 Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 5 1 1 0 3 6:12 365:392 5
8 TJ Sokol Řepy, z.s. 6 1 1 0 4 6:14 393:458 5
9 Rychlý Pípy, z.s. 5 1 0 1 3 6:12 376:406 4
10 Volejbalový klub ŽIŽKA B 5 1 0 1 3 5:13 372:412 4
kalendář skupiny
1. kolo
1 1. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - H. Počernice A 0:3 (-13,-18,-20)
2 1. 9. 2022, 17:30 Modřany B - R. Pípy A 3:2 (17,29,-22,-21,11)
3 1. 9. 2022, 17:30 Př. vědy D - Technika A 3:1 (20,-23,17,17)
4 1. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - Vyšehrad A 2:3 (-21,19,17,-16,-9)
5 1. 9. 2022, 17:30 Řepy C - Sl. Žižkov A 0:3 (-24,-16,-18)
2. kolo
6 6. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Sl. Žižkov A 0:3 (-24,-20,-15)
7 6. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Řepy C 0:3 (-20,-15,-17)
8 6. 9. 2022, 17:30 Technika A - VK Žižka B 3:0 (20,18,22)
9 6. 9. 2022, 17:30 R. Pípy A - Př. vědy D 0:3 (-16,-21,-21)
10 6. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - Modřany B 0:3 (-23,-12,-19)
3. kolo
11 25. 4. 2023, 18:00 Modřany B - H. Počernice A Odloženo !NT! Sehnal I.
12 8. 9. 2022, 17:30 Př. vědy D - VŠCHT A 3:0 (16,18,21)
13 8. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - R. Pípy A 3:1 (-21,17,23,17)
14 8. 9. 2022, 17:30 Řepy C - Technika A 3:2 (-23,25,21,-23,8)
15 8. 9. 2022, 17:30 Sl. Žižkov A - Vyšehrad A 3:0 (15,22,25)
4. kolo
16 13. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Vyšehrad A 3:0 (14,19,22)
17 27. 4. 2023, 18:00 Technika A - Sl. Žižkov A Pechá A.
18 13. 9. 2022, 17:30 R. Pípy A - Řepy C 3:0 (9,17,20)
19 13. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - VK Žižka B 3:0 (27,23,14)
20 13. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Př. vědy D 2:3 (-22,17,20,-22,-11)
5. kolo
21 27. 4. 2023, 18:00 Př. vědy D - H. Počernice A Macháčková S.
22 15. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - Modřany B 0:3 (-20,-21,-15)
23 15. 9. 2022, 17:30 Řepy C - VŠCHT A 0:3 (-22,-2,-19)
24 24. 4. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - R. Pípy A Jusič A.
25 15. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Technika A 3:1 (16,-20,13,15)
6. kolo
26 20. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Technika A 3:1 (22,19,-16,15)
27 2. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - Vyšehrad A Škoda Z.
28 20. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - Sl. Žižkov A 1:3 (-21,28,-22,-13)
29 20. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Řepy C 3:0 (14,24,20)
30 2. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - VK Žižka B Syrový M.
7. kolo
31 9. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - H. Počernice A Hladišová M.
32 9. 5. 2023, 18:00 Řepy C - Př. vědy D Rychlík D.
33 22. 9. 2022, 17:30 Sl. Žižkov A - Modřany B 3:1 (24,-26,19,22)
34 9. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT A Kalina J.
35 22. 9. 2022, 17:30 Technika A - R. Pípy A 3:0 (17,20,17)
8. kolo
36 4. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - R. Pípy A .
37 4. 5. 2023, 18:00 VŠCHT A - Technika A .
38 4. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A .
39 4. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - Sl. Žižkov A .
40 4. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - Řepy C .
9. kolo
41 11. 5. 2023, 18:00 Řepy C - H. Počernice A .
42 11. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - VK Žižka B !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
43 11. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Př. vědy D .
44 11. 5. 2023, 18:00 Technika A - Modřany B .
45 11. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - VŠCHT A .
10. kolo
46 16. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - VŠCHT A .
47 16. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - Modřany B .
48 16. 5. 2023, 18:00 Technika A - Př. vědy D .
49 16. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - VK Žižka B .
50 16. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Řepy C !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
11. kolo
51 18. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - H. Počernice A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
52 18. 5. 2023, 18:00 Řepy C - Vyšehrad A .
53 18. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - Technika A .
54 18. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - R. Pípy A .
55 18. 5. 2023, 18:00 Modřany B - VŠCHT A .
12. kolo
56 25. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - Modřany B .
57 25. 5. 2023, 18:00 VŠCHT A - Př. vědy D .
58 25. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - VK Žižka B .
59 25. 5. 2023, 18:00 Technika A - Řepy C .
60 25. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Sl. Žižkov A .
13. kolo
61 30. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - H. Počernice A .
62 30. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Technika A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
63 30. 5. 2023, 18:00 Řepy C - R. Pípy A .
64 30. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - VŠCHT A .
65 30. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - Modřany B .
14. kolo
66 1. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - Př. vědy D .
67 1. 6. 2023, 18:00 Modřany B - VK Žižka B .
68 1. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - Řepy C .
69 1. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - Sl. Žižkov A .
70 1. 6. 2023, 18:00 Technika A - Vyšehrad A .
15. kolo
71 8. 6. 2023, 18:00 Technika A - H. Počernice A .
72 8. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - R. Pípy A .
73 8. 6. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - VŠCHT A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
74 8. 6. 2023, 18:00 Řepy C - Modřany B .
75 8. 6. 2023, 18:00 VK Žižka B - Př. vědy D .
16. kolo
76 13. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - VK Žižka B .
77 13. 6. 2023, 18:00 Př. vědy D - Řepy C .
78 13. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Sl. Žižkov A .
79 13. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - Vyšehrad A .
80 13. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - Technika A .
17. kolo
81 15. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - H. Počernice A .
82 15. 6. 2023, 18:00 Technika A - VŠCHT A .
83 15. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
84 15. 6. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Př. vědy D !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 .
85 15. 6. 2023, 18:00 Řepy C - VK Žižka B .
18. kolo
86 20. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - Řepy C .
87 20. 6. 2023, 18:00 VK Žižka B - Sl. Žižkov A .
88 20. 6. 2023, 18:00 Př. vědy D - Vyšehrad A .
89 20. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Technika A .
90 20. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - R. Pípy A .
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018