ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. třída mužů - skupina A

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Žižkov, spolek 18 12 3 1 2 47:21 1566:1408 43
2 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 18 9 5 3 1 49:28 1697:1548 40
3 TJ Sokol Horní Počernice A 18 9 5 1 3 45:24 1535:1397 38
4 Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18 6 3 3 6 35:39 1576:1583 27
5 Volejbalový klub ŽIŽKA B 18 5 3 3 7 30:40 1500:1543 24
6 Tělocvičná jednota Sokol Modřany B 18 6 1 4 7 35:36 1552:1566 24
7 Rychlý Pípy, z.s. 18 5 2 2 9 29:40 1493:1506 21
8 VŠCHT 18 5 1 2 10 27:39 1399:1492 19
9 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 18 5 0 4 9 31:39 1447:1554 19
10 TJ Sokol Řepy, z.s. 18 2 3 3 10 23:45 1357:1525 15
kalendář skupiny
1. kolo
1 1. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - H. Počernice A 0:3 (-13,-18,-20)
2 1. 9. 2022, 17:30 Modřany B - R. Pípy A 3:2 (17,29,-22,-21,11)
3 1. 9. 2022, 17:30 Př. vědy D - Technika A 3:1 (20,-23,17,17)
4 1. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - Vyšehrad A 2:3 (-21,19,17,-16,-9)
5 1. 9. 2022, 17:30 Řepy C - Sl. Žižkov A 0:3 (-24,-16,-18)
2. kolo
6 6. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Sl. Žižkov A 0:3 (-24,-20,-15)
7 6. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Řepy C 0:3 (-20,-15,-17)
8 6. 9. 2022, 17:30 Technika A - VK Žižka B 3:0 (20,18,22)
9 6. 9. 2022, 17:30 R. Pípy A - Př. vědy D 0:3 (-16,-21,-21)
10 6. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - Modřany B 0:3 (-23,-12,-19)
3. kolo
11 25. 4. 2023, 18:00 Modřany B - H. Počernice A Odloženo !NT! 2:3 (18,-25,-20,23,-14)
12 8. 9. 2022, 17:30 Př. vědy D - VŠCHT A 3:0 (16,18,21)
13 8. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - R. Pípy A 3:1 (-21,17,23,17)
14 8. 9. 2022, 17:30 Řepy C - Technika A 3:2 (-23,25,21,-23,8)
15 8. 9. 2022, 17:30 Sl. Žižkov A - Vyšehrad A 3:0 (15,22,25)
4. kolo
16 13. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Vyšehrad A 3:0 (14,19,22)
17 27. 4. 2023, 18:00 Technika A - Sl. Žižkov A 1:3 (21,-24,-18,-19)
18 13. 9. 2022, 17:30 R. Pípy A - Řepy C 3:0 (9,17,20)
19 13. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - VK Žižka B 3:0 (27,23,14)
20 13. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Př. vědy D 2:3 (-22,17,20,-22,-11)
5. kolo
21 27. 4. 2023, 18:00 Př. vědy D - H. Počernice A 2:3 (-26,-16,19,23,-11)
22 15. 9. 2022, 17:30 VK Žižka B - Modřany B 0:3 (-20,-21,-15)
23 15. 9. 2022, 17:30 Řepy C - VŠCHT A 0:3 (-22,-2,-19)
24 9. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - R. Pípy A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 3:1 (-17,23,21,13)
25 15. 9. 2022, 17:30 Vyšehrad A - Technika A 3:1 (16,-20,13,15)
6. kolo
26 20. 9. 2022, 17:30 H. Počernice A - Technika A 3:1 (22,19,-16,15)
27 2. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - Vyšehrad A 3:2 (25,-17,-17,11,10)
28 20. 9. 2022, 17:30 VŠCHT A - Sl. Žižkov A 1:3 (-21,28,-22,-13)
29 20. 9. 2022, 17:30 Modřany B - Řepy C 3:0 (14,24,20)
30 2. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - VK Žižka B 2:3 (23,-24,-22,14,-13)
7. kolo
31 9. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - H. Počernice A 0:3 (-20,-23,-18)
32 9. 5. 2023, 18:00 Řepy C - Př. vědy D 2:3 (-24,-16,13,16,-11)
33 22. 9. 2022, 17:30 Sl. Žižkov A - Modřany B 3:1 (24,-26,19,22)
34 9. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT A 0:3 (-17,-22,-23)
35 22. 9. 2022, 17:30 Technika A - R. Pípy A 3:0 (17,20,17)
8. kolo
36 4. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - R. Pípy A 3:0 (14,19,22)
37 4. 5. 2023, 18:00 VŠCHT A - Technika A 3:1 (20,8,-19,17)
38 4. 5. 2023, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A 1:3 (20,-20,-21,-22)
39 4. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - Sl. Žižkov A 2:3 (-25,25,22,-17,-9)
40 4. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - Řepy C 3:1 (-24,14,22,26)
9. kolo
41 11. 5. 2023, 18:00 Řepy C - H. Počernice A 0:3 (-15,-20,-16)
42 11. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - VK Žižka B !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 3:0 (22,15,18)
43 11. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Př. vědy D 1:3 (-18,15,-20,-13)
44 11. 5. 2023, 18:00 Technika A - Modřany B 0:3 (-24,-13,-23)
45 11. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - VŠCHT A 3:1 (25,-22,17,13)
10. kolo
46 16. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - VŠCHT A 3:0 (17,21,23)
47 6. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - Modřany B 3:2 (-21,-20,22,8,13)
48 16. 5. 2023, 18:00 Technika A - Př. vědy D 1:3 (-21,9,-18,-12)
49 6. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - VK Žižka B 2:3 (-14,21,21,-20,-9)
50 16. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Řepy C !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 3:0 (15,14,21)
11. kolo
51 18. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - H. Počernice A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 3:1 (23,20,-22,18)
52 18. 5. 2023, 18:00 Řepy C - Vyšehrad A 1:3 (-15,23,-17,-22)
53 18. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - Technika A 3:1 (18,-22,21,23)
54 18. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - R. Pípy A 3:1 (16,23,-21,22)
55 18. 5. 2023, 18:00 Modřany B - VŠCHT A 3:0 (25,23,13)
12. kolo
56 25. 5. 2023, 18:00 H. Počernice A - Modřany B 3:1 (12,16,-24,22)
57 25. 5. 2023, 18:00 VŠCHT A - Př. vědy D 1:3 (-22,21,-17,-23)
58 25. 5. 2023, 18:00 R. Pípy A - VK Žižka B 3:0 (17,15,23)
59 25. 5. 2023, 18:00 Technika A - Řepy C 3:0 (15,13,19)
60 25. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Sl. Žižkov A 3:2 (-18,-18,17,14,9)
13. kolo
61 30. 5. 2023, 18:00 Vyšehrad A - H. Počernice A 2:3 (19,23,-22,-19,-16)
62 30. 5. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Technika A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 0:3 (-18,-14,-20)
63 30. 5. 2023, 18:00 Řepy C - R. Pípy A 3:0 (23,19,19)
64 30. 5. 2023, 18:00 VK Žižka B - VŠCHT A 0:3 (-23,-23,-20)
65 30. 5. 2023, 18:00 Př. vědy D - Modřany B 3:1 (17,16,-23,12)
14. kolo
66 6. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - Př. vědy D 2:3 (18,15,-20,-0,-0)
67 1. 6. 2023, 18:00 Modřany B - VK Žižka B 1:3 (-22,-18,24,-16)
68 1. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - Řepy C 2:3 (-22,-16,21,25,-5)
69 14. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - Sl. Žižkov A 0:3 (-17,-27,-23)
70 1. 6. 2023, 18:00 Technika A - Vyšehrad A 2:3 (22,-22,-18,23,-10)
15. kolo
71 8. 6. 2023, 18:00 Technika A - H. Počernice A 2:3 (23,-14,-17,23,-9)
72 8. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - R. Pípy A 3:1 (24,-23,16,23)
73 8. 6. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - VŠCHT A !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 3:2 (21,-23,-21,20,9)
74 8. 6. 2023, 18:00 Řepy C - Modřany B 3:2 (-14,13,26,-20,13)
75 8. 6. 2023, 18:00 VK Žižka B - Př. vědy D 2:3 (-20,-22,21,27,-11)
16. kolo
76 13. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - VK Žižka B 0:3 (-17,-15,-20)
77 13. 6. 2023, 18:00 Př. vědy D - Řepy C 3:2 (-22,-19,22,20,12)
78 13. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Sl. Žižkov A 1:3 (-18,-18,23,-16)
79 13. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - Vyšehrad A 1:3 (-23,22,-16,-22)
80 13. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - Technika A 3:1 (15,-23,13,18)
17. kolo
81 15. 6. 2023, 18:00 R. Pípy A - H. Počernice A 2:3 (-19,23,-23,25,-9)
82 15. 6. 2023, 18:00 Technika A - VŠCHT A 2:3 (21,22,-16,-19,-14)
83 15. 6. 2023, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B 1:3 (-22,20,-14,-24)
84 15. 6. 2023, 18:00 Sl. Žižkov A - Př. vědy D !Náhradní hřiště na Vítkově Koněvova 929/19 Praha 3 Žižkov 13000 0:3 (-18,-18,-19)
85 15. 6. 2023, 18:00 Řepy C - VK Žižka B 2:3 (22,17,-18,-24,-16)
18. kolo
86 20. 6. 2023, 18:00 H. Počernice A - Řepy C 3:0 (17,15,16)
87 20. 6. 2023, 18:00 VK Žižka B - Sl. Žižkov A 2:3 (16,18,-16,-17,-10)
88 20. 6. 2023, 18:00 Př. vědy D - Vyšehrad A 1:3 (-23,-13,17,-20)
89 20. 6. 2023, 18:00 Modřany B - Technika A 0:3 (-23,-22,-23)
90 20. 6. 2023, 18:00 VŠCHT A - R. Pípy A 1:3 (-18,-13,21,-20)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018