Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Mistrovství Prahy žen

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní klub Meteor Praha C 18 10 4 1 3 45:23 1552:1406 39
2 TJ ČZU Praha z.s. 18 9 3 1 5 41:30 1546:1465 34
3 Sokol Praha Vršovice 18 8 1 5 4 39:33 1613:1492 31
4 TJ Sokol Nusle "B" 18 7 1 7 3 41:36 1673:1636 30
5 Volejbal Modřany, z.s. 18 8 2 0 8 32:34 1407:1420 28
6 TJ Sokol Žižkov I C 18 6 4 1 7 38:33 1571:1543 27
7 VSK MFF UK Praha 18 4 5 3 6 36:38 1563:1524 25
8 Tělovýchovná jednota PRAGA 18 5 4 2 7 32:37 1405:1510 25
9 TJ Jižní Město Chodov, z.s. 18 5 1 4 8 27:39 1350:1460 21
10 TJ ABC Braník, z.s. 18 3 0 1 14 18:46 1286:1510 10
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2022, 18:20 Braník A - Modřany B 1:3 (-13,-16,24,-19)
2 13. 10. 2022, 20:30 Žižkov C - MFF A 3:0 (16,19,22)
3 13. 10. 2022, 20:20 Chodov A - Nusle B 3:2 (23,-16,-18,21,16)
4 10. 10. 2022, 20:15 Vršovice A - Meteor C 2:3 (20,-23,-23,18,-5)
5 12. 10. 2022, 20:30 ČZU A - PRAGA A 3:1 (14,18,-23,17)
2. kolo
6 19. 10. 2022, 20:00 Modřany B - PRAGA A 1:3 (-11,-15,25,-23)
7 19. 10. 2022, 20:20 Meteor C - ČZU A 3:0 (23,19,17)
8 20. 10. 2022, 20:30 Nusle B - Vršovice A 3:1 (-17,15,22,18)
9 18. 10. 2022, 20:15 MFF A - Chodov A 0:3 (-22,-20,-22)
10 19. 10. 2022, 18:20 Braník A - Žižkov C 0:3 (-25,-26,-24)
3. kolo
11 15. 12. 2022, 20:30 Žižkov C - Modřany B 1:3 (-18,15,-19,-19)
12 6. 10. 2022, 20:20 Chodov A - Braník A 3:0 (16,13,17)
13 24. 10. 2022, 20:15 Vršovice A - MFF A 3:0 (14,17,13)
14 14. 12. 2022, 20:30 ČZU A - Nusle B 3:1 (-23,15,15,21)
15 14. 12. 2022, 18:20 PRAGA A - Meteor C 3:0 (22,24,19)
4. kolo
16 2. 11. 2022, 20:00 Modřany B - Meteor C 0:3 (-22,-14,-17)
17 3. 11. 2022, 20:30 Nusle B - PRAGA A 3:0 (21,21,14)
18 1. 11. 2022, 20:15 MFF A - ČZU A 3:1 (15,15,-21,17)
19 2. 11. 2022, 18:20 Braník A - Vršovice A 3:1 (19,19,-11,22)
20 3. 11. 2022, 20:30 Žižkov C - Chodov A 1:3 (-23,-14,21,-17)
5. kolo
21 10. 11. 2022, 20:20 Chodov A - Modřany B 3:0 (23,14,19)
22 7. 11. 2022, 20:15 Vršovice A - Žižkov C 3:1 (17,16,-16,19)
23 9. 11. 2022, 20:30 ČZU A - Braník A 3:1 (8,14,-17,13)
24 9. 11. 2022, 18:20 PRAGA A - MFF A 2:3 (-21,24,21,-22,-11)
25 9. 11. 2022, 20:20 Meteor C - Nusle B 3:2 (16,-26,-23,23,6)
6. kolo
26 4. 1. 2023, 20:00 Modřany B - Nusle B 3:1 (-21,23,30,20)
27 15. 11. 2022, 20:15 MFF A - Meteor C 1:3 (18,-23,-17,-21)
28 16. 11. 2022, 18:20 Braník A - PRAGA A 0:3 (-14,-21,-12)
29 5. 1. 2023, 20:30 Žižkov C - ČZU A 3:1 (23,-23,20,23)
30 5. 1. 2023, 20:20 Chodov A - Vršovice A 3:0 (21,22,21)
7. kolo
31 21. 11. 2022, 20:15 Vršovice A - Modřany B 3:0 (11,24,25)
32 23. 11. 2022, 20:30 ČZU A - Chodov A 3:0 (15,15,23)
33 23. 11. 2022, 18:20 PRAGA A - Žižkov C 3:2 (-25,20,-13,24,11)
34 23. 11. 2022, 20:20 Meteor C - Braník A 3:1 (18,-21,19,25)
35 24. 11. 2022, 20:30 Nusle B - MFF A 3:1 (18,26,-23,19)
8. kolo
36 30. 11. 2022, 20:00 Modřany B - MFF A 3:2 (13,-20,18,-22,10)
37 30. 11. 2022, 18:20 Braník A - Nusle B 0:3 (-15,-22,-22)
38 1. 12. 2022, 20:30 Žižkov C - Meteor C 3:0 (11,20,18)
39 1. 12. 2022, 20:20 Chodov A - PRAGA A 2:3 (17,-17,-24,15,-11)
40 28. 11. 2022, 20:15 Vršovice A - ČZU A 2:3 (22,19,-20,-17,-21)
9. kolo
41 7. 12. 2022, 20:30 ČZU A - Modřany B 3:1 (22,22,-17,17)
42 7. 12. 2022, 18:20 PRAGA A - Vršovice A 3:2 (15,-13,-21,22,13)
43 7. 12. 2022, 20:20 Meteor C - Chodov A 3:0 (19,20,29)
44 8. 12. 2022, 20:30 Nusle B - Žižkov C 2:3 (23,-21,14,-20,-12)
45 6. 12. 2022, 20:15 MFF A - Braník A 3:2 (-23,16,21,-14,9)
10. kolo
46 11. 1. 2023, 20:00 Modřany B - Braník A 3:1 (18,21,-19,19)
47 10. 1. 2023, 20:15 MFF A - Žižkov C 2:3 (20,-21,-19,24,-10)
48 12. 1. 2023, 20:30 Nusle B - Chodov A 3:2 (15,-17,-22,18,7)
49 11. 1. 2023, 20:20 Meteor C - Vršovice A 3:0 (30,21,22)
50 11. 1. 2023, 18:20 PRAGA A - ČZU A 0:3 (-14,-9,-0)
11. kolo
51 29. 3. 2023, 18:20 PRAGA A - Modřany B 0:3 (-17,-15,-18)
52 18. 1. 2023, 20:30 ČZU A - Meteor C 3:2 (-19,20,-21,20,11)
53 16. 1. 2023, 20:15 Vršovice A - Nusle B 3:1 (-21,23,20,17)
54 19. 1. 2023, 20:20 Chodov A - MFF A 0:3 (-20,-23,-15)
55 19. 1. 2023, 20:30 Žižkov C - Braník A 3:0 (21,24,12)
12. kolo
56 25. 1. 2023, 20:00 Modřany B - Žižkov C 0:3 (-23,-16,-27)
57 25. 1. 2023, 18:20 Braník A - Chodov A 3:0 (21,20,10)
58 24. 1. 2023, 20:15 MFF A - Vršovice A 3:2 (23,-25,23,-19,10)
59 26. 1. 2023, 20:30 Nusle B - ČZU A 2:3 (21,-22,21,-25,-13)
60 25. 1. 2023, 20:20 Meteor C - PRAGA A 3:0 (18,14,18)
13. kolo
61 1. 2. 2023, 20:20 Meteor C - Modřany B 3:0 (14,18,0)
62 1. 2. 2023, 18:20 PRAGA A - Nusle B 0:3 (-21,-23,-21)
63 28. 3. 2023, 20:15 ČZU A - MFF A Ohradní 1366 Praha - Michle 0:3 (-15,-0,-0)
64 30. 1. 2023, 20:15 Vršovice A - Braník A 3:0 (18,9,19)
65 30. 3. 2023, 20:20 Chodov A - Žižkov C 2:3 (-15,-21,18,17,-17)
14. kolo
66 15. 2. 2023, 20:00 Modřany B - Chodov A 3:0 (10,21,1)
67 16. 2. 2023, 20:30 Žižkov C - Vršovice A 1:3 (-22,-17,21,-15)
68 15. 2. 2023, 18:20 Braník A - ČZU A 1:3 (25,-21,-19,-18)
69 14. 2. 2023, 20:15 MFF A - PRAGA A 3:2 (-18,12,-22,15,13)
70 16. 2. 2023, 20:30 Nusle B - Meteor C 3:1 (23,-12,20,14)
15. kolo
71 23. 2. 2023, 20:30 Nusle B - Modřany B 2:3 (-15,24,-22,6,-6)
72 22. 2. 2023, 20:20 Meteor C - MFF A 3:2 (20,20,-17,-21,12)
73 22. 2. 2023, 18:20 PRAGA A - Braník A 0:3 (-23,-14,-19)
74 22. 2. 2023, 20:30 ČZU A - Žižkov C 3:1 (24,-22,20,24)
75 20. 2. 2023, 20:15 Vršovice A - Chodov A 3:1 (19,-23,18,20)
16. kolo
76 1. 3. 2023, 20:00 Modřany B - Vršovice A 0:3 (-15,-16,-15)
77 2. 3. 2023, 20:20 Chodov A - ČZU A 0:3 (-17,-21,-17)
78 9. 3. 2023, 20:30 Žižkov C - PRAGA A 1:3 (-22,-19,18,-23)
79 1. 3. 2023, 18:20 Braník A - Meteor C 1:3 (-28,-21,20,-18)
80 28. 2. 2023, 20:15 MFF A - Nusle B 3:2 (13,-14,-16,21,8)
17. kolo
81 7. 3. 2023, 20:15 MFF A - Modřany B 1:3 (-24,24,-22,-16)
82 9. 3. 2023, 20:30 Nusle B - Braník A 3:1 (22,21,-26,22)
83 8. 3. 2023, 20:20 Meteor C - Žižkov C 3:0 (20,18,20)
84 8. 3. 2023, 18:20 PRAGA A - Chodov A 3:0 (19,12,23)
85 8. 3. 2023, 20:30 ČZU A - Vršovice A 2:3 (-16,16,20,-16,-15)
18. kolo
86 22. 3. 2023, 20:00 Modřany B - ČZU A 3:1 (16,21,-19,18)
87 20. 3. 2023, 20:15 Vršovice A - PRAGA A 2:3 (-20,23,24,-19,-17)
88 23. 3. 2023, 20:20 Chodov A - Meteor C 2:3 (20,-24,-20,20,-10)
89 23. 3. 2023, 20:30 Žižkov C - Nusle B 3:2 (21,20,-22,-22,6)
90 22. 3. 2023, 18:20 Braník A - MFF A 0:3 (-21,-12,-17)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018