Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina B

1. kolo
Čelákovice-L. Rakovník
VK Rakovník-Odolena Voda
Čelákovice-L. Rakovník
VK Rakovník-Odolena Voda
Příští kolo
L. Rakovník-VK RakovníkSO10.9.10:00
Lázně Toušeň-ČelákoviceSO10.9.10:00
L. Rakovník-VK RakovníkSO10.9.10:00
Lázně Toušeň-ČelákoviceSO10.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lázně Toušeň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 VSC Čelákovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VK Rakovník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 SPP v Odoleně Vodě 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Lokomotiva Rakovník 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů, skupina B
1. kolo
1 3. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - L. Rakovník .
2 3. 9. 2022, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda .
3 3. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - L. Rakovník .
4 3. 9. 2022, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda .
2. kolo
5 10. 9. 2022, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník .
6 10. 9. 2022, 10:00 Lázně Toušeň - Čelákovice .
7 10. 9. 2022, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník .
8 10. 9. 2022, 10:00 Lázně Toušeň - Čelákovice .
3. kolo
9 17. 9. 2022, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
10 17. 9. 2022, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník .
11 17. 9. 2022, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
12 17. 9. 2022, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník .
4. kolo
13 24. 9. 2022, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda .
14 24. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - VK Rakovník .
15 24. 9. 2022, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda .
16 24. 9. 2022, 10:00 Čelákovice - VK Rakovník .
5. kolo
17 1. 10. 2022, 10:00 Odolena Voda - Čelákovice .
18 1. 10. 2022, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň .
19 1. 10. 2022, 10:00 Odolena Voda - Čelákovice .
20 1. 10. 2022, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň .
6. kolo
21 22. 4. 2023, 10:00 L. Rakovník - Čelákovice .
22 22. 4. 2023, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
23 22. 4. 2023, 10:00 L. Rakovník - Čelákovice .
24 22. 4. 2023, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
7. kolo
25 29. 4. 2023, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
26 29. 4. 2023, 10:00 Čelákovice - Lázně Toušeň .
27 29. 4. 2023, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
28 29. 4. 2023, 10:00 Čelákovice - Lázně Toušeň .
8. kolo
29 6. 5. 2023, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník .
30 6. 5. 2023, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
31 6. 5. 2023, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník .
32 6. 5. 2023, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
9. kolo
33 13. 5. 2023, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
34 13. 5. 2023, 10:00 VK Rakovník - Čelákovice .
35 13. 5. 2023, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
36 13. 5. 2023, 10:00 VK Rakovník - Čelákovice .
10. kolo
37 20. 5. 2023, 10:00 Čelákovice - Odolena Voda .
38 20. 5. 2023, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník .
39 20. 5. 2023, 10:00 Čelákovice - Odolena Voda .
40 20. 5. 2023, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník .
© ČVS 2015-2018