ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor dívek U14, skupina B

KOLO
6. kolo
Mělník0:2Brandýs nad Labem(-18, -23)
Roztoky0:2VK Mladá Boleslav(-5, -12)
Brandýs nad Labem2:0Roztoky(8, 12)
VK Mladá Boleslav0:2Mělník(-18, -21)
Mělník2:0Roztoky(14, 7)
Kladno A2:0Benátky nad Jizerou B(16, 8)
Kladno B0:2Benátky nad Jizerou A(-10, -8)
Kralupy.2:0Benátky nad Jizerou B(19, 17)
Kladno A0:2Benátky nad Jizerou A(-15, -6)
Kladno B2:0Benátky nad Jizerou B(23, 24)
Kralupy.0:2Benátky nad Jizerou A(-19, -22)
Kladno A2:0Kladno B(7, 18)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Benátky nad Jizerou A 16 14 1 0 1 30:3 786:481 44
2 TJ Kralupy. 16 13 1 1 1 29:5 820:577 42
3 TJ Sokol Brandýs nad Labem 16 10 2 1 3 25:10 800:568 35
4 TJ EMĚ Mělník 16 7 3 2 4 22:15 774:712 29
5 Kladno volejbal cz A 16 7 2 3 4 21:16 722:704 28
6 VK PRASYL Mladá Boleslav 16 5 0 0 11 10:22 597:708 15
7 Kladno volejbal cz B 16 3 1 0 12 8:25 578:769 11
8 VK Benátky nad Jizerou B 16 3 0 2 11 8:26 610:757 11
9 TJ Sokol Roztoky u Prahy 16 0 0 1 15 1:32 403:814 1
kalendář skupiny
Krajský přebor dívek U14, skupina B
1. kolo
1 1. 10. 2023, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou A Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 0:2 (-9,-9)
2 1. 10. 2023, 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou B Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (14,21)
3 1. 10. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Mělník 2:0 (20,16)
4 1. 10. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Roztoky 2:0 (13,25)
5 1. 10. 2023, 10:00 Roztoky - Mělník 1:2 (22,-9,-5)
6 1. 10. 2023, 10:00 Kralupy. - VK Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (16,13)
7 1. 10. 2023, 10:00 Kladno A - Brandýs nad Labem Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (-12,23,-11)
8 1. 10. 2023, 10:00 Kladno B - VK Mladá Boleslav 0:2 (-11,-16)
9 1. 10. 2023, 10:00 Kralupy. - Brandýs nad Labem 2:0 (20,23)
10 1. 10. 2023, 10:00 Kladno A - VK Mladá Boleslav 2:0 (21,21)
11 1. 10. 2023, 10:00 Kladno B - Brandýs nad Labem 0:2 (-4,-11)
12 1. 10. 2023, 10:00 Kralupy. - Kladno A 2:0 (15,19)
2. kolo
13 12. 11. 2023, 10:00 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B Pořadatel: VK Mladá Boleslav 2:0 (22,23)
14 12. 11. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-15,-23)
15 12. 11. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem 0:2 (-5,-15)
16 12. 11. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou A - VK Mladá Boleslav 2:0 (16,22)
17 12. 11. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-7,-13)
18 12. 11. 2023, 10:00 VK Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-13)
19 12. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Roztoky Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (15,13)
20 12. 11. 2023, 10:00 Kladno A - Mělník Pořadatel: 2 hřiště 2:1 (20,-21,9)
21 12. 11. 2023, 10:00 Kralupy. - Roztoky 2:0 (7,12)
22 12. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Mělník 0:2 (-14,-16)
23 12. 11. 2023, 10:00 Kladno A - Roztoky 2:0 (14,12)
24 12. 11. 2023, 10:00 Kralupy. - Mělník 2:1 (-22,27,4)
25 12. 11. 2023, 10:00 Kladno B - Kladno A 0:2 (-18,-23)
3. kolo
26 3. 12. 2023, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (19,4)
27 3. 12. 2023, 10:00 VK Mladá Boleslav - Mělník Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-12,-23)
28 3. 12. 2023, 10:00 Roztoky - VK Mladá Boleslav 0:2 (-14,-16)
29 3. 12. 2023, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem 2:1 (19,-21,8)
30 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Kralupy. Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:1 (23,-21,15)
31 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno B Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (20,-24,-13)
32 3. 12. 2023, 10:00 Kralupy. - Kladno B 2:0 (18,19)
33 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno A 1:2 (21,-17,-6)
34 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Kladno B 2:0 (15,18)
35 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kralupy. 0:2 (-12,-6)
36 3. 12. 2023, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Kladno A 2:0 (3,6)
4. kolo
37 14. 1. 2024, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mělník Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou - hraje se v Nymburce - U Stadionu 12 0:2 (-22,-23)
38 14. 1. 2024, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Roztoky Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (8,8)
39 14. 1. 2024, 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-11,-10)
40 14. 1. 2024, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-8,-17)
41 14. 1. 2024, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-14,-17)
42 14. 1. 2024, 10:00 VK Mladá Boleslav - Kralupy. Pořadatel: VK Mladá Boleslav 0:2 (-17,-18)
43 14. 1. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno A Pořadatel: 2 hřiště 2:1 (17,-23,12)
44 14. 1. 2024, 10:00 Kralupy. - Kladno A 2:0 (12,15)
45 14. 1. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno B 2:0 (20,17)
46 14. 1. 2024, 10:00 VK Mladá Boleslav - Kladno A 0:2 (-14,-17)
47 14. 1. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy. 0:2 (-20,-21)
48 14. 1. 2024, 10:00 VK Mladá Boleslav - Kladno B 2:0 (16,23)
5. kolo
49 10. 2. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (9,14)
50 10. 2. 2024, 10:00 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-12,-9)
51 10. 2. 2024, 10:00 Benátky nad Jizerou A - VK Mladá Boleslav 2:0 (6,22)
52 10. 2. 2024, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem 0:2 (-21,-6)
53 10. 2. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav 2:0 (7,17)
54 10. 2. 2024, 10:00 Mělník - Kralupy. Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-8,-20)
55 10. 2. 2024, 10:00 Roztoky - Kladno B Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-22,-10)
56 10. 2. 2024, 10:00 Kralupy. - Kladno B 2:0 (17,15)
57 10. 2. 2024, 10:00 Roztoky - Kladno A 0:2 (-11,-11)
58 10. 2. 2024, 10:00 Mělník - Kladno B 2:0 (12,20)
59 10. 2. 2024, 10:00 Roztoky - Kralupy. 0:2 (-13,-16)
60 10. 2. 2024, 10:00 Mělník - Kladno A 2:1 (18,-25,12)
6. kolo
61 17. 3. 2024, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-18,-23)
62 17. 3. 2024, 10:00 Roztoky - VK Mladá Boleslav Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-5,-12)
63 17. 3. 2024, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky 2:0 (8,12)
64 17. 3. 2024, 10:00 VK Mladá Boleslav - Mělník 0:2 (-18,-21)
65 17. 3. 2024, 10:00 Mělník - Roztoky 2:0 (14,7)
66 17. 3. 2024, 10:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (16,8)
67 17. 3. 2024, 10:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-10,-8)
68 17. 3. 2024, 10:00 Kralupy. - Benátky nad Jizerou B 2:0 (19,17)
69 17. 3. 2024, 10:00 Kladno A - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-15,-6)
70 17. 3. 2024, 10:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (23,24)
71 17. 3. 2024, 10:00 Kralupy. - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-19,-22)
72 17. 3. 2024, 10:00 Kladno A - Kladno B 2:0 (7,18)
© ČVS 2015-2018