Krajský přebor II. třídy žen, skupina A

6. kolo
Neratovice B-SPP v Odoleně Vodě
Lysá nad Labem B-Lysá nad Labem A
Čelákovice-Kladno B - odstoupilo
Neratovice B-SPP v Odoleně Vodě
Lysá nad Labem B-Lysá nad Labem A
Čelákovice-Kladno B - odstoupilo
Příští kolo
Čelákovice-Neratovice BSO4.5.10:00
Kladno B - odstoupilo-Lysá nad Labem BSO4.5.10:00
Lysá nad Labem A-SPP v Odoleně VoděSO4.5.10:00
Čelákovice-Neratovice BSO4.5.10:00
Kladno B - odstoupilo-Lysá nad Labem BSO4.5.10:00
Lysá nad Labem A-SPP v Odoleně VoděSO4.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TK Slovan Lysá nad Labem A 8 7 1 0 0 24:4 673:455 23
2 Sdružení přátel pohybu v Odoleně Vodě 8 4 1 1 2 18:14 708:666 15
3 TJ Neratovice B. 8 3 0 1 4 12:17 582:656 10
4 VSC Čelákovice 8 2 0 2 4 14:19 681:711 8
5 TK Slovan Lysá nad Labem B 8 0 2 0 6 8:22 527:683 4
6 Kladno volejbal cz B - odstoupilo ze soutěže 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen, skupina A
1. kolo
1 2. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 1:3 (-23,-24,23,-18)
2 2. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (5,9,9)
3 2. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková .
4 2. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 3:1 (14,14,-23,22)
5 2. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (24,8,13)
6 2. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková .
2. kolo
7 9. 9. 2023, 10:00 Neratovice B - Čelákovice 0:3 (-10,-23,-23)
8 9. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
9 9. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 0:3 (-17,-22,-17)
10 9. 9. 2023, 10:00 Neratovice B - Čelákovice 3:1 (-17,15,13,21)
11 9. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
12 9. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 2:3 (-13,-12,20,23,-11)
3. kolo
13 16. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (22,15,19)
14 16. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě .
15 16. 9. 2023, 10:00 Čelákovice - Lysá nad Labem B 2:3 (22,-19,-18,14,-13)
16 16. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (14,16,8)
17 16. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě .
18 16. 9. 2023, 10:00 Čelákovice - Lysá nad Labem B 3:1 (-19,19,13,10)
4. kolo
19 23. 9. 2023, 10:00 Neratovice B - Lysá nad Labem B 2:3 (20,-17,-14,22,-10)
20 23. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:2 (24,-17,21,-22,8)
21 23. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo .
22 23. 9. 2023, 10:00 Neratovice B - Lysá nad Labem B 3:0 (20,19,23)
23 23. 9. 2023, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:1 (14,25,-24,19)
24 23. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo .
5. kolo
25 30. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Pořadatel: nehraje se Krtil L.
26 3. 9. 2023, 10:00 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-17,-16,19,-14)
27 30. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-18,22,-20,-13)
28 30. 9. 2023, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Pořadatel: nehraje se Krtil L.
29 3. 9. 2023, 10:00 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-18,-18,20,-18)
30 30. 9. 2023, 10:00 Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-8,-17,-21)
6. kolo
31 27. 4. 2024, 10:00 Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě .
32 27. 4. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
33 27. 4. 2024, 10:00 Čelákovice - Kladno B - odstoupilo .
34 27. 4. 2024, 10:00 Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě .
35 27. 4. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
36 27. 4. 2024, 10:00 Čelákovice - Kladno B - odstoupilo .
7. kolo
37 4. 5. 2024, 10:00 Čelákovice - Neratovice B .
38 4. 5. 2024, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B .
39 4. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě .
40 4. 5. 2024, 10:00 Čelákovice - Neratovice B .
41 4. 5. 2024, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B .
42 4. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě .
8. kolo
43 11. 5. 2024, 10:00 Neratovice B - Lysá nad Labem A .
44 11. 5. 2024, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo .
45 11. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Čelákovice .
46 11. 5. 2024, 10:00 Neratovice B - Lysá nad Labem A .
47 11. 5. 2024, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo .
48 11. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Čelákovice .
9. kolo
49 18. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Neratovice B .
50 18. 5. 2024, 10:00 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě .
51 18. 5. 2024, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A .
52 18. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem B - Neratovice B .
53 18. 5. 2024, 10:00 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě .
54 18. 5. 2024, 10:00 Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A .
10. kolo
55 25. 5. 2024, 10:00 Neratovice B - Kladno B - odstoupilo .
56 25. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem A - Čelákovice .
57 25. 5. 2024, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B .
58 25. 5. 2024, 10:00 Neratovice B - Kladno B - odstoupilo .
59 25. 5. 2024, 10:00 Lysá nad Labem A - Čelákovice .
60 25. 5. 2024, 10:00 SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B .
© ČVS 2015-2018