ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

KP ÚL ženy 1. třída

28. kolo
VTK Čížkovice, z.s.1:3ASK Lovosice z.s.(22, -22, -20, -6)
-Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.X:3Chabařovice - Ústí
Volejbal Ústí n. L.3:0Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.(16, 11, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24 19 2 1 2 65:18 1959:1514 62
2 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 24 17 1 1 3 57:22 1735:1411 52
3 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 24 11 3 2 8 50:41 1966:1825 41
4 Volejbal Ústí nad Labem 24 11 2 1 10 44:41 1820:1717 38
5 Chabařovice - Ústí 24 9 2 2 11 42:45 1789:1723 33
6 VTK Čížkovice, z.s. 24 7 0 3 14 33:53 1696:1857 24
7 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24 0 0 0 24 1:72 909:1827 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 30. 9. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - VTK Čížkovice, z.s. 3:2 (17,14,-20,-22,7)
2 30. 9. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (8,14,5)
3 30. 9. 2023, 10:00 - Chabařovice - Ústí .
4 23. 9. 2023, 10:00 ASK Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 1:3 (17,-17,-15,-18)
2. kolo
5 30. 9. 2023, 13:00 Volejbal Ústí n. L. - VTK Čížkovice, z.s. 3:1 (20,14,-19,21)
6 30. 9. 2023, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (9,6,11)
7 30. 9. 2023, 14:00 - Chabařovice - Ústí .
8 23. 9. 2023, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-18,-16,-10)
3. kolo
9 14. 10. 2023, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 1:3 (-22,21,-23,-15)
10 9. 9. 2023, 08:30 Chabařovice - Ústí - ASK Lovosice z.s. 2:3 (-10,10,-15,25,-7)
11 14. 10. 2023, 10:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - .
12 13. 1. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 1:3 (20,-17,-16,-12)
4. kolo
13 14. 10. 2023, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 1:3 (19,-19,-18,-17)
14 9. 9. 2023, 12:30 Chabařovice - Ústí - ASK Lovosice z.s. 1:3 (-13,21,-18,-19)
15 14. 10. 2023, 14:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - .
16 13. 1. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 3:1 (19,-20,21,22)
5. kolo
17 4. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (15,12,6)
18 4. 11. 2023, 10:00 - Volejbal Ústí n. L. .
19 4. 11. 2023, 10:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (7,12,20)
20 4. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Chabařovice - Ústí 3:0 (7,19,17)
6. kolo
21 4. 11. 2023, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (23,8,8)
22 4. 11. 2023, 14:00 - Volejbal Ústí n. L. .
23 4. 11. 2023, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (10,16,10)
24 4. 11. 2023, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Chabařovice - Ústí 3:0 (22,10,10)
7. kolo
25 11. 11. 2023, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Chabařovice - Ústí 3:1 (18,-28,13,19)
26 11. 11. 2023, 10:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-17,-8,-16)
27 11. 11. 2023, 11:00 Volejbal Ústí n. L. - ASK Lovosice z.s. 1:3 (23,-19,-25,-24)
28 11. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - .
8. kolo
29 11. 11. 2023, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Chabařovice - Ústí 3:0 (18,22,10)
30 11. 11. 2023, 14:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-10,-18,-10)
31 11. 11. 2023, 15:00 Volejbal Ústí n. L. - ASK Lovosice z.s. 2:3 (26,-22,19,-19,-11)
32 11. 11. 2023, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - .
9. kolo
33 25. 11. 2023, 10:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
34 25. 11. 2023, 10:00 ASK Lovosice z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-18,-16,-25)
35 25. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-18,-18,-22)
36 16. 9. 2023, 11:00 Chabařovice - Ústí - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. Chabařovice, antukové kurty za stadionem 3:0 (19,15,10)
10. kolo
37 25. 11. 2023, 14:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
38 25. 11. 2023, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-18,-14,-16)
39 25. 11. 2023, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbal Ústí n. L. 3:0 (20,4,18)
40 16. 9. 2023, 15:00 Chabařovice - Ústí - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. Chabařovice, antukové kurty za stadionem 3:0 (18,10,16)
11. kolo
41 2. 12. 2023, 10:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:3 (-9,-9,-17)
42 2. 12. 2023, 09:00 Volejbal Ústí n. L. - Chabařovice - Ústí 3:0 (14,18,15)
43 9. 12. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 2:3 (23,-18,28,-20,-12)
44 2. 12. 2023, 10:00 - ASK Lovosice z.s. .
12. kolo
45 2. 12. 2023, 14:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:3 (-16,-13,-20)
46 2. 12. 2023, 13:00 Volejbal Ústí n. L. - Chabařovice - Ústí 3:2 (22,21,-14,-23,7)
47 9. 12. 2023, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-22,-18,-21)
48 2. 12. 2023, 14:00 - ASK Lovosice z.s. .
13. kolo
49 16. 12. 2023, 14:30 ASK Lovosice z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:2 (22,17,-21,-22,6)
50 16. 12. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
51 16. 12. 2023, 10:00 Chabařovice - Ústí - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-18,-13,-23)
52 16. 12. 2023, 10:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-4,-9,-8)
14. kolo
53 16. 12. 2023, 18:00 ASK Lovosice z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 1:3 (22,-10,-19,-18)
54 16. 12. 2023, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
55 16. 12. 2023, 14:00 Chabařovice - Ústí - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-17,-18,-8)
56 16. 12. 2023, 14:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-5,-6,-11)
15. kolo
57 6. 1. 2024, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-16,-17,-14)
58 6. 1. 2024, 10:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-16,-6,-7)
59 6. 1. 2024, 10:00 Chabařovice - Ústí - .
60 6. 1. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - ASK Lovosice z.s. 3:1 (-21,23,17,4)
16. kolo
61 6. 1. 2024, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 1:3 (-20,-16,25,-15)
62 6. 1. 2024, 14:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-10,-11,-18)
63 6. 1. 2024, 14:00 Chabařovice - Ústí - .
64 6. 1. 2024, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - ASK Lovosice z.s. 3:2 (-20,21,25,-18,12)
17. kolo
65 13. 1. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (12,15,17)
66 13. 1. 2024, 10:00 ASK Lovosice z.s. - Chabařovice - Ústí 3:1 (-14,23,21,13)
67 13. 1. 2024, 10:00 - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. .
68 14. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 3:0 (14,15,22)
18. kolo
69 13. 1. 2024, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (20,20,22)
70 13. 1. 2024, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Chabařovice - Ústí 2:3 (20,-23,20,-20,-11)
71 13. 1. 2024, 14:00 - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. .
72 14. 10. 2023, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Volejbal Ústí n. L. 3:0 (15,17,25)
19. kolo
73 20. 1. 2024, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-17,-17,-16)
74 20. 1. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - .
75 21. 1. 2024, 10:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (8,9,13)
76 20. 1. 2024, 10:00 Chabařovice - Ústí - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 3:0 (22,20,20)
20. kolo
77 20. 1. 2024, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 0:3 (-16,-12,-10)
78 20. 1. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - .
79 21. 1. 2024, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (20,8,8)
80 20. 1. 2024, 14:00 Chabařovice - Ústí - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 1:3 (-13,16,-20,-24)
21. kolo
81 3. 2. 2024, 10:00 Chabařovice - Ústí - VTK Čížkovice, z.s. 3:2 (-16,18,-21,25,10)
82 3. 2. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (10,11,11)
83 3. 2. 2024, 14:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbal Ústí n. L. 3:0 (20,12,16)
84 3. 2. 2024, 10:00 - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. .
22. kolo
85 3. 2. 2024, 14:00 Chabařovice - Ústí - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (18,14,14)
86 3. 2. 2024, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (14,8,14)
87 3. 2. 2024, 17:00 ASK Lovosice z.s. - Volejbal Ústí n. L. 3:0 (19,21,20)
88 3. 2. 2024, 14:00 - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. .
23. kolo
89 24. 2. 2024, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
90 24. 2. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - ASK Lovosice z.s. 3:0 (18,23,19)
91 24. 2. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-14,-17,-19)
92 22. 9. 2023, 16:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Chabařovice - Ústí 0:3 (-20,-18,-26)
24. kolo
93 24. 2. 2024, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
94 24. 2. 2024, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - ASK Lovosice z.s. 3:1 (14,18,-16,22)
95 24. 2. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0:3 (-20,-18,-21)
96 22. 9. 2023, 19:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. - Chabařovice - Ústí 1:3 (-18,-10,24,-8)
25. kolo
97 16. 3. 2024, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (10,8,21)
98 14. 9. 2023, 17:00 Chabařovice - Ústí - Volejbal Ústí n. L. Chabařovice, antukové kurty za stadionem 1:3 (-16,-21,15,-20)
99 7. 4. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 2:3 (-17,21,20,-21,-10)
100 16. 3. 2024, 10:00 ASK Lovosice z.s. - .
26. kolo
101 16. 3. 2024, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (12,11,12)
102 14. 9. 2023, 19:00 Chabařovice - Ústí - Volejbal Ústí n. L. Chabařovice, antukové kurty za stadionem 3:1 (22,15,-14,10)
103 7. 4. 2024, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 3:0 (23,22,16)
104 16. 3. 2024, 14:00 ASK Lovosice z.s. - .
27. kolo
105 23. 3. 2024, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - ASK Lovosice z.s. 1:3 (-22,22,-15,-19)
106 23. 3. 2024, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
107 23. 3. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Chabařovice - Ústí X:3
108 10. 2. 2024, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (14,9,19)
28. kolo
109 23. 3. 2024, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - ASK Lovosice z.s. 1:3 (22,-22,-20,-6)
110 23. 3. 2024, 14:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
111 23. 3. 2024, 14:00 Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. - Chabařovice - Ústí X:3
112 10. 2. 2024, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 3:0 (16,11,16)
© ČVS 2015-2018