Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
790889 | 24.2.2024 | 14:00 | Volejbal Ústí n. L. | 0:3 | Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice | Srbová | |
790885 | 24.2.2024 | 10:00 | Volejbal Ústí n. L. | 0:3 | Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice | Srbová | |
790906 | 10.2.2024 | 14:00 | Volejbal Ústí n. L. | 3:0 | Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. | Skřenek | |
790902 | 10.2.2024 | 10:00 | Volejbal Ústí n. L. | 3:0 | Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. | Skřenek | |
790881 | 3.2.2024 | 17:00 | ASK Lovosice z.s. | 3:0 | Volejbal Ústí n. L. | Kanchev |
Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí |
---|
příjmení a jméno | rok narození | poznámka |
Bílkovská Viktorie | 2006 | |
Francová Kamila | 2004 | |
Hvězdová Anna | 2006 | |
Jakubcová Zuzana | 1989 | |
Jedličková Kateřina | 2005 | |
Jeriová Linda | 1985 | |
Kaslová Lucie | 2004 | |
Klementová Erika | 2003 | |
Koutecká Taťána | 1989 | |
Kulhánková Andrea | 2004 | |
Literová Markéta | 2001 | |
Mošničková Adéla | 2007 | |
Nová Natálie | 2005 | |
Pyšná Nikola | 2007 | |
Sedláková Kateřina | 2006 | |
Sýkorová Veronika | 1989 | |
Titzeová Adéla | 2007 | |
Umanová Barbora | 1990 | |
Vlčková Barbora | 2006 | |
Vojtěchovská Veronika | 2006 | |
Volfová Gabriela | 1973 | |
Volfová Zuzana | 2002 | |
Zimová Vanda | 2004 | |
Čáslavová Barbora | 2005 |
příjmení a jméno | rok narození | |
Bříza Vlastimil | 1976 | |
Koutecká Taťána | 1989 | |
Sýkorová Veronika | 1989 | |
Umanová Barbora | 1990 | |
Volf Miloš | 1971 | |
Volfová Gabriela | 1973 | |
Volfová Zuzana | 2002 |
Oddíl: | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. |
---|---|
Hřiště: | Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem Stará 99, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa |
MHD: | Ze zastávky Mírové náměstí trolejbusem č.55 směr Severní Terasa do zastávky Střední škola |
Odpovědná osoba družstva: | Miloš Volf |
---|---|
Adresa: | Tolstého 1276/19 40003 Ústí nad Labem |
Email: | volf@volejbalustinadlabem.cz |
Telefon: | 724084612 |