Krajský přebor ve volejbale starších žákyň U16 - základní skupina

KOLO
4. kolo
Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.1:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"(-18, 20, -11)
Volejbalový klub Třebíč "B"0:2TJ Sokol Bedřichov A(-6, -17)
TJ Sokol Bedřichov A2:0Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.(14, 24)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"2:0Volejbalový klub Třebíč "B"(10, 14)
Volejbalový klub Třebíč "B"0:2Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.(-23, -12)
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"(-8, -16)
Volejbalový klub Třebíč2:0TJ Sokol Bedřichov B(23, 19)
TJ Sokol Bedřichov B0:2Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(-12, -22)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"0:2Volejbalový klub Třebíč(-26, -20)
TJ Sokol Bedřichov B0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"(-6, -20)
Volejbalový klub Třebíč2:0Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(18, 12)
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.2:1Základní škola Přibyslav(-23, 27, 15)
TJ Žďár nad Sázavou2:0KCTM Vysočina(13, 21)
KCTM Vysočina1:2Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.(15, -25, -14)
Základní škola Přibyslav0:2TJ Žďár nad Sázavou(-10, -20)
KCTM Vysočina2:1Základní škola Přibyslav(-21, 23, 8)
TJ Žďár nad Sázavou2:0Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.(13, 7)
TJ Sokol Nové Veselí2:1Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.(-21, 20, 14)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.2:0SK Telč, z.s.(18, 12)
SK Telč, z.s.0:2TJ Sokol Nové Veselí(-12, -19)
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.(-18, -22)
SK Telč, z.s.0:2Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.(-10, -10)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.1:2TJ Sokol Nové Veselí(13, -23, -14)
TJ Sokol Bedřichov A2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"(23, 12)
Příští kolo
Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.0:2TJ Sokol Nové VeselíNE17.12.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.2:0Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.NE17.12.9:00
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.0:2Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.NE17.12.9:00
TJ Sokol Nové Veselí2:0Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.NE17.12.9:00
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.0:2TJ Sokol Nové VeselíNE17.12.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.1:2Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.NE17.12.9:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.2:0Volejbalový klub Třebíč "B"NE17.12.9:00
TJ Žďár nad Sázavou0:2Volejbalový klub TřebíčNE17.12.9:00
Volejbalový klub Třebíč0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE17.12.9:00
Volejbalový klub Třebíč "B"1:2TJ Žďár nad SázavouNE17.12.9:00
Volejbalový klub Třebíč2:0Volejbalový klub Třebíč "B"NE17.12.9:00
TJ Žďár nad Sázavou0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE17.12.9:00
KCTM Vysočina1:2TJ Sokol Bedřichov BNE17.12.9:00
SK Telč, z.s.0:2TJ Sokol Bedřichov ANE17.12.9:00
TJ Sokol Bedřichov A2:0KCTM VysočinaNE17.12.9:00
TJ Sokol Bedřichov B2:0SK Telč, z.s.NE17.12.9:00
TJ Sokol Bedřichov A2:0TJ Sokol Bedřichov BNE17.12.9:00
SK Telč, z.s.2:1KCTM VysočinaNE17.12.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"2:0Základní škola PřibyslavNE10.12.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.NE10.12.9:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"NE10.12.9:00
Základní škola Přibyslav0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"NE10.12.9:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.2:0Základní škola PřibyslavNE10.12.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"NE10.12.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 15 14 0 1 0 29:2 762:398 43
2 TJ Sokol Nové Veselí 15 12 2 0 1 28:4 742:462 40
3 TJ Sokol Bedřichov A 15 13 0 0 2 26:4 703:430 39
4 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 15 12 1 1 1 27:5 760:440 39
5 Volejbalový klub Třebíč 15 10 1 0 4 22:9 679:540 32
6 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 15 9 1 0 5 20:11 682:525 29
7 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 15 8 1 0 6 18:13 642:575 26
8 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 15 6 2 1 6 17:16 662:637 23
9 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 15 4 2 4 5 16:20 661:749 20
10 Volejbalový klub Třebíč "B" 15 5 1 1 8 13:19 570:682 18
11 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 15 4 1 2 8 12:21 560:688 16
12 TJ Sokol Bedřichov B 15 2 2 1 10 9:24 552:746 11
13 SK Telč, z.s. 15 1 2 1 11 7:26 547:752 8
14 Základní škola Přibyslav 15 0 1 4 10 6:29 564:797 6
15 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 15 0 2 1 12 5:28 438:796 5
16 ZŠ a MŚ v Brtnici 15 0 1 3 11 5:29 480:787 5
kalendář skupiny
1. kolo
1 1. 10. 2023, 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel KCTM 0:2 (-9,-12)
2 1. 10. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - KCTM Vysočina 2:0 (6,13)
3 1. 10. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-20,-13)
4 1. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-15,-12)
5 1. 10. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-12,-9)
6 1. 10. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (9,7)
7 1. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Jiskra "B" 0:2 (-10,-23)
8 1. 10. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - SK Telč, z.s. 2:0 (23,17)
9 1. 10. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-14,-20)
10 1. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (13,22)
11 1. 10. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-16,-15)
12 1. 10. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:1 (-21,22,5)
13 1. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 0:2 (-6,-3)
14 1. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-17,-19)
15 1. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (1,9)
16 1. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:0 (7,17)
17 1. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-15,-10)
18 1. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (7,4)
19 1. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Základní škola Přibyslav Pořadatel Nové Veselí 2:0 (6,10)
20 1. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (23,27)
21 1. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-3,-2)
22 1. 10. 2023, 09:00 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč "B" 1:2 (23,-19,-12)
23 1. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Základní škola Přibyslav 1:2 (18,-12,-12)
24 1. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-7)
2. kolo
25 22. 10. 2023, 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Světlá 1:2 (-10,21,-7)
26 22. 10. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (21,15)
27 22. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:1 (-23,24,13)
28 22. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (17,14)
29 22. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-9,-7)
30 22. 10. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (17,22)
31 22. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Základní škola Přibyslav Pořadatel Demlova 2:1 (-15,19,10)
32 22. 10. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bedřichov A 2:0 (11,16)
33 22. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (17,6)
34 22. 10. 2023, 09:00 Základní škola Přibyslav - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-16)
35 22. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Základní škola Přibyslav 2:0 (5,12)
36 22. 10. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (5,10)
37 22. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Jiskra "A" 0:2 (-13,-5)
38 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - SK Telč, z.s. 2:0 (8,7)
39 22. 10. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:1 (17,-25,13)
40 22. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (12,21)
41 22. 10. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-9,-15)
42 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (5,18)
43 22. 10. 2023, 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Nové Veselí 2:0 (16,11)
44 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - KCTM Vysočina 2:0 (8,14)
45 22. 10. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-10)
46 22. 10. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-8,-16)
47 22. 10. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-9,-10)
48 22. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-18,-11)
3. kolo
49 12. 11. 2023, 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Základní škola Přibyslav Pořadatel Přibyslav 2:0 (22,22)
50 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - SK Telč, z.s. 2:0 (11,14)
51 12. 11. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:2 (-23,21,-14)
52 12. 11. 2023, 09:00 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-10,-16)
53 12. 11. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (14,17)
54 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:1 (16,-18,7)
55 12. 11. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Třebíč 0:2 (-13,-10)
56 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - KCTM Vysočina 2:0 (10,23)
57 12. 11. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-17,-6)
58 12. 11. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (11,19)
59 12. 11. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-7,-12)
60 12. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (21,21)
61 12. 11. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Demlova 0:2 (-10,-10)
62 12. 11. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (15,8)
63 12. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (19,19)
64 12. 11. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-10)
65 12. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-17,-11)
66 12. 11. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (3,11)
67 12. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" Pořadatel Bedřichov "A" 2:0 (18,22)
68 12. 11. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-12,-23)
69 12. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Nové Veselí 2:0 (9,17)
70 12. 11. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:1 (8,-8,11)
71 12. 11. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (14,19)
72 12. 11. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-17,-23)
4. kolo
73 3. 12. 2023, 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Světlá 1:2 (-18,20,-11)
74 3. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-6,-17)
75 3. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (14,24)
76 3. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (10,14)
78 3. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-23,-12)
79 7. 12. 2023, 17:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" odloženo - sníh, Pořadatel Pelhřimov 0:2 (-8,-16)
80 7. 12. 2023, 17:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bedřichov B odloženo - sníh 2:0 (23,19)
81 7. 12. 2023, 17:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. odloženo - sníh 0:2 (-12,-22)
82 7. 12. 2023, 17:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč odloženo - sníh 0:2 (-26,-20)
83 7. 12. 2023, 17:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" odloženo - sníh 0:2 (-6,-20)
84 7. 12. 2023, 17:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. odloženo - sníh 2:0 (18,12)
85 3. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Základní škola Přibyslav Pořadatel KCTM 2:1 (-23,27,15)
86 3. 12. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - KCTM Vysočina 2:0 (13,21)
87 3. 12. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:2 (15,-25,-14)
88 3. 12. 2023, 09:00 Základní škola Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou 0:2 (-10,-20)
89 3. 12. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - Základní škola Přibyslav 2:1 (-21,23,8)
90 3. 12. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (13,7)
91 3. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pořadatel Štoky 2:1 (-21,20,14)
92 3. 12. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK Telč, z.s. 2:0 (18,12)
93 3. 12. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-12,-19)
94 3. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-22)
95 3. 12. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-10,-10)
96 3. 12. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 1:2 (13,-23,-14)
775 3. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" Pořadatel Světlá 2:0 (23,12)
5. kolo
97 17. 12. 2023, 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí Pořadatel Pelhřimov 0:2 (-13,-19)
98 17. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (14,21)
99 17. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-20,-11)
100 17. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (0,13)
101 17. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-11,-14)
102 17. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:2 (-16,7,-9)
103 17. 12. 2023, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč "B" Pořadatel Žďár 2:0 (10,8)
104 17. 12. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-10,-19)
105 17. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-13,-16)
106 17. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Žďár nad Sázavou 1:2 (-8,23,-5)
107 17. 12. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (16,21)
108 17. 12. 2023, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-14,-10)
109 17. 12. 2023, 09:00 KCTM Vysočina - TJ Sokol Bedřichov B Pořadatel Bedřichov "B" 1:2 (19,-13,-11)
110 17. 12. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-6,-15)
111 17. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - KCTM Vysočina 2:0 (8,5)
112 17. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - SK Telč, z.s. 2:0 (15,20)
113 17. 12. 2023, 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (11,9)
114 17. 12. 2023, 09:00 SK Telč, z.s. - KCTM Vysočina 2:1 (-22,25,2)
115 10. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Základní škola Přibyslav Pořadatel Jiskra "A" 2:0 (14,11)
116 10. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-18,-14)
117 10. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (15,22)
118 10. 12. 2023, 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-7,-23)
119 10. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (12,8)
120 10. 12. 2023, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-12,-24)
© ČVS 2015-2018