Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Sokol Nové Veselí | 28 | 26 | 0 | 0 | 2 | 78:9 | 2149:1507 | 78 | |
2 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 28 | 24 | 0 | 0 | 4 | 73:16 | 2106:1590 | 72 | |
3 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 28 | 17 | 3 | 1 | 7 | 63:32 | 2126:1861 | 58 | |
4 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 28 | 11 | 3 | 4 | 10 | 54:51 | 2231:2201 | 43 | |
5 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 28 | 10 | 2 | 3 | 13 | 44:53 | 2076:1896 | 37 | |
6 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 28 | 7 | 4 | 2 | 15 | 41:60 | 2096:2190 | 31 | |
7 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 28 | 4 | 0 | 3 | 21 | 18:72 | 1537:2084 | 15 | |
8 | Volejbalový klub Třebíč | 28 | 0 | 1 | 0 | 27 | 5:83 | 1185:2177 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23. 10. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (9,14,12) | ||
2 | 13. 11. 2021, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (12,16,9) | ||
3 | 18. 9. 2021, 10:00 | Nové Veselí | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (21,23,15) | ||
4 | 18. 9. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-16,-22,-23) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 23. 10. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (16,16,10) | ||
6 | 13. 11. 2021, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (18,19,16) | ||
7 | 18. 9. 2021, 13:00 | Nové Veselí | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (18,22,13) | ||
8 | 18. 9. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 2:3 (18,16,-23,-11,-13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 2. 10. 2021, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-14,-21,-23) | ||
10 | 3. 10. 2021, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:0 (24,19,20) | |
11 | 10. 10. 2021, 09:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Nové Veselí | 0:3 (-5,-13,-19) | ||
12 | 2. 10. 2021, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:0 (17,26,17) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 2. 10. 2021, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-13,-17,-25) | ||
14 | 3. 10. 2021, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:0 (23,18,17) | |
15 | 10. 10. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Nové Veselí | 0:3 (-8,-21,-14) | ||
16 | 2. 10. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:1 (16,13,-19,24) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 16. 10. 2021, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (17,14,9) | ||
18 | 16. 10. 2021, 09:00 | Nové Veselí | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 3:0 (14,21,19) | ||
19 | 16. 10. 2021, 09:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (8,11,12) | ||
20 | 16. 10. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (16,23,15) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 16. 10. 2021, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (12,13,16) | ||
22 | 16. 10. 2021, 13:00 | Nové Veselí | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 3:0 (18,12,9) | ||
23 | 16. 10. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (15,15,10) | ||
24 | 16. 10. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:1 (20,-24,20,13) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 7. 11. 2021, 10:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:2 (-23,23,-22,14,14) | |
26 | 6. 11. 2021, 09:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-9,-18,-11) | ||
27 | 6. 11. 2021, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (19,15,15) | ||
28 | 26. 2. 2022, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Nové Veselí | 1:3 (27,-23,-20,-23) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 7. 11. 2021, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:2 (-23,-21,16,17,12) | |
30 | 6. 11. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 0:3 (-21,-9,-16) | ||
31 | 6. 11. 2021, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:1 (-13,27,22,16) | ||
32 | 26. 2. 2022, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Nové Veselí | 0:3 (-19,-15,-23) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 21. 11. 2021, 09:00 | Nové Veselí | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (12,15,18) | ||
34 | 20. 11. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:2 (-10,18,21,-17,11) | ||
35 | 20. 11. 2021, 09:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 3:0 (16,20,22) | ||
36 | 20. 11. 2021, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 0:3 (-16,-16,-20) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 21. 11. 2021, 13:00 | Nové Veselí | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (13,19,14) | ||
38 | 20. 11. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 2:3 (19,-17,-20,14,-13) | ||
39 | 20. 11. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 3:1 (-21,15,22,11) | ||
40 | 20. 11. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 1:3 (-16,28,-11,-16) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 13. 3. 2022, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (20,17,12) | ||
42 | 6. 2. 2022, 09:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 0:3 (-19,-15,-21) | |
43 | 4. 12. 2021, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 2:3 (-18,21,-13,22,-11) | ||
44 | 5. 12. 2021, 09:00 | Nové Veselí | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (19,15,15) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 13. 3. 2022, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (13,14,16) | ||
46 | 6. 2. 2022, 12:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 1:3 (-13,-20,20,-14) | |
47 | 4. 12. 2021, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:2 (21,-24,20,-11,8) | ||
48 | 5. 12. 2021, 13:00 | Nové Veselí | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (19,6,9) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 18. 12. 2021, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (11,19,17) | ||
50 | 18. 12. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Nové Veselí | 0:3 (-12,-20,-23) | ||
51 | 12. 12. 2021, 09:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 1:3 (-20,14,-20,-19) | |
52 | 11. 12. 2021, 09:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-12,-10,-10) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 18. 12. 2021, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (11,21,20) | ||
54 | 18. 12. 2021, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Nové Veselí | 0:3 (-22,-18,-21) | ||
55 | 12. 12. 2021, 12:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 1:3 (14,-21,-23,-20) | |
56 | 11. 12. 2021, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-19,-17,-12) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 8. 1. 2022, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-8,-15,-13) | ||
58 | 8. 1. 2022, 09:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 1:3 (-14,21,-17,-18) | ||
59 | 9. 1. 2022, 09:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Nové Veselí | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 0:3 (-20,-14,-13) | |
60 | 8. 1. 2022, 09:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (24,23,22) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 1. 2022, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-8,-15,-13) | ||
62 | 8. 1. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:2 (23,-17,22,-23,8) | ||
63 | 9. 1. 2022, 12:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Nové Veselí | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 0:3 (-18,-10,-15) | |
64 | 8. 1. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 1:3 (-24,-23,19,-15) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 22. 1. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (14,18,18) | ||
66 | 22. 1. 2022, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (13,18,18) | ||
67 | 13. 2. 2022, 09:00 | Nové Veselí | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (6,11,8) | ||
68 | 9. 10. 2021, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-21,-18,-13) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 22. 1. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 3:0 (13,11,19) | ||
70 | 22. 1. 2022, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 2:3 (-25,13,-22,16,-12) | ||
71 | 13. 2. 2022, 13:00 | Nové Veselí | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (13,11,15) | ||
72 | 9. 10. 2021, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-23,-19,-21) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 25. 9. 2021, 09:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 0:3 (-20,-7,-12) | ||
74 | 12. 2. 2022, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Nové Veselí | 3:0 (21,15,21) | ||
75 | 31. 3. 2022, 09:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | covid - TR | 0:3 (-0,-0,-0) | |
76 | 11. 3. 2022, 17:30 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 0:3 (-21,-16,-23) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 25. 9. 2021, 12:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 0:3 (-25,-22,-22) | ||
78 | 12. 2. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Nové Veselí | 3:0 (22,17,22) | ||
79 | 31. 3. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | covid - TR | 0:3 (-0,-0,-0) | |
80 | 11. 3. 2022, 19:30 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 2:3 (-21,-17,19,23,-11) |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 26. 2. 2022, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | Husova 579 Náměšť nad Oslavou | 0:3 (-11,-22,-19) | |
82 | 15. 3. 2022, 17:30 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | covid - PE | 3:0 (12,17,15) | |
83 | 26. 2. 2022, 09:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 1:3 (-25,18,-18,-21) | ||
84 | 7. 11. 2021, 09:00 | Nové Veselí | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:1 (-25,23,13,10) |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 26. 2. 2022, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | Husova 579 Náměšť nad Oslavou | 2:3 (18,19,-18,-21,-5) | |
86 | 15. 3. 2022, 19:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | covid - PE | 3:0 (20,10,13) | |
87 | 26. 2. 2022, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | 0:3 (-18,-19,-19) | ||
88 | 7. 11. 2021, 13:00 | Nové Veselí | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:1 (20,19,-25,17) |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 5. 3. 2022, 09:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Nové Veselí | Husova 579 Náměšť nad Oslavou | 0:3 (-12,-10,-14) | |
90 | 5. 3. 2022, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 3:0 (20,22,18) | ||
91 | 5. 3. 2022, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (14,10,5) | ||
92 | 6. 3. 2022, 09:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:0 (13,11,7) |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 5. 3. 2022, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | Nové Veselí | Husova 579 Náměšť nad Oslavou | 0:3 (-15,-13,-16) | |
94 | 5. 3. 2022, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 2:3 (-16,22,13,-20,-12) | ||
95 | 5. 3. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (18,22,6) | ||
96 | 6. 3. 2022, 13:00 | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | - | Volejbalový klub Třebíč | Jana Masaryka 1560 Jihlava | 3:0 (17,18,15) |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 19. 3. 2022, 10:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 0:3 (-15,-17,-13) | ||
98 | 18. 3. 2022, 17:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (19,24,15) | ||
99 | 19. 3. 2022, 10:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:0 (17,13,14) | ||
100 | 19. 3. 2022, 10:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Nové Veselí | 0:3 (-23,-27,-21) |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 19. 3. 2022, 13:00 | Volejbalový klub Třebíč | - | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | 0:3 (-14,-16,-15) | ||
102 | 18. 3. 2022, 19:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (24,17,22) | ||
103 | 19. 3. 2022, 13:00 | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | - | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | 3:0 (20,13,20) | ||
104 | 19. 3. 2022, 13:00 | SLAVOJ POLNÁ z.s. | - | Nové Veselí | 0:3 (-16,-23,-19) |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 26. 3. 2022, 10:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 0:3 (-14,-17,-5) | ||
106 | 26. 3. 2022, 10:00 | Nové Veselí | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (17,18,16) | ||
107 | 26. 3. 2022, 09:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:0 (16,21,19) | ||
108 | 26. 3. 2022, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (12,9,9) |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 26. 3. 2022, 13:00 | TJ Náměšť nad Oslavou z.s. | - | SLAVOJ POLNÁ z.s. | 0:3 (-12,-24,-9) | ||
110 | 26. 3. 2022, 13:00 | Nové Veselí | - | Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. | 3:0 (19,21,20) | ||
111 | 26. 3. 2022, 12:00 | TJ Jiskra Humpolec, z.s. | - | Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. | 3:2 (19,-19,21,-21,14) | ||
112 | 26. 3. 2022, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod | - | Volejbalový klub Třebíč | 3:0 (14,11,7) |