Krajský přebor ve volejbale ženy - jih

20. kolo
-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
Volejbalový klub Třebíč1:3Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B"(17, -23, -23, -18)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.3:1TJ Náměšť nad Oslavou z.s.(20, 15, -26, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 16 8 6 1 1 44:22 1468:1294 37
2 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 16 10 0 3 3 37:19 1278:1071 33
3 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 16 8 2 3 3 37:25 1326:1296 31
4 Volejbalový klub Třebíč 16 3 1 1 11 19:41 1226:1385 12
5 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 16 2 0 1 13 13:43 1075:1327 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 16. 9. 2023, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - .
2 11. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (17,-26,24,18)
3 22. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 2:3 (-22,-25,22,23,-16)
2. kolo
4 16. 9. 2023, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - .
5 11. 11. 2023, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (15,17,-14,18)
6 22. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 1:3 (-10,15,-23,-17)
3. kolo
7 23. 9. 2023, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" .
8 6. 1. 2024, 09:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. odloženo - sníh 0:3 (-15,-11,-23)
9 23. 9. 2023, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (24,13,11)
4. kolo
10 23. 9. 2023, 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" .
11 6. 1. 2024, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. odloženo - sníh 0:3 (-12,-18,-12)
12 23. 9. 2023, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:2 (16,-22,-17,26,10)
5. kolo
13 7. 10. 2023, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - .
14 8. 10. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (17,17,17)
15 7. 10. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 0:3 (-18,-20,-24)
6. kolo
16 7. 10. 2023, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - .
17 8. 10. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:3 (-23,-22,19,16,-7)
18 7. 10. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:2 (-19,9,23,-22,6)
7. kolo
19 21. 10. 2023, 10:00 - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
20 21. 10. 2023, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 2:3 (16,22,-18,-22,-8)
21 21. 10. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-17,-17,-13)
8. kolo
22 21. 10. 2023, 13:00 - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. .
23 21. 10. 2023, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 2:3 (-20,11,20,-15,-12)
24 21. 10. 2023, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-23,-9,-16)
9. kolo
25 4. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - .
26 4. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (25,-32,13,20)
27 4. 11. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-17,-24,-18)
10. kolo
28 4. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - .
29 4. 11. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (22,15,22)
30 4. 11. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-21,-23,-16)
11. kolo
31 11. 11. 2023, 10:00 - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
32 14. 10. 2023, 09:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (-13,20,17,14)
33 11. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (18,22,17)
12. kolo
34 11. 11. 2023, 13:00 - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
35 14. 10. 2023, 12:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-22,-22,21,-21)
36 11. 11. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (21,12,-12,-19,9)
13. kolo
37 25. 11. 2023, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - .
38 25. 11. 2023, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (13,20,18)
39 25. 11. 2023, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:3 (-17,-22,-21)
14. kolo
40 25. 11. 2023, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - .
41 25. 11. 2023, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:0 (10,18,20)
42 25. 11. 2023, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 1:3 (18,-26,-20,-21)
15. kolo
43 9. 12. 2023, 10:00 - Volejbalový klub Třebíč .
44 9. 12. 2023, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 3:0 (21,26,24)
45 9. 12. 2023, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 0:3 (-15,-21,-22)
16. kolo
46 9. 12. 2023, 13:00 - Volejbalový klub Třebíč .
47 9. 12. 2023, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Jana Masaryka 1560 Jihlava 0:3 (-18,-25,-16)
48 9. 12. 2023, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 0:3 (-23,-17,-13)
17. kolo
49 6. 1. 2024, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - .
50 6. 1. 2024, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:2 (-22,-18,9,10,2)
51 7. 1. 2024, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (-16,20,21,7)
18. kolo
52 6. 1. 2024, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. - .
53 6. 1. 2024, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:1 (-20,21,15,10)
54 7. 1. 2024, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (14,17,17)
19. kolo
55 13. 1. 2024, 10:00 - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
56 13. 1. 2024, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 3:2 (-18,16,23,-22,10)
57 13. 1. 2024, 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (22,-19,16,15)
20. kolo
58 13. 1. 2024, 13:00 - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
59 13. 1. 2024, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod "B" 1:3 (17,-23,-23,-18)
60 13. 1. 2024, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. 3:1 (20,15,-26,10)
© ČVS 2015-2018