11.9.2020

Mistrovství Evropy U20 v beachvolejbale - Sokolské koupaliště Brno - 2. hrací den

Dnešní den byl pro naše dvojice 100% úspěšný. Všechna utkání skončila českým vítězstvím a my uvidíme v zítřejším play off všechny naše dvojice, jak chlapců, tak i dívek. V sobotu můžete sledovat všechna utkání z centrálního kurtu na TVcom.cz

Michaela Břínková / Andrea Kinská

Po včerejším sehrávání si dnes naše jedničky lehce poradily s izraelskou dvojicí a tím postoupily do zítřejších vyřazovacích bojů.

• Břínková / Kinská – Maor / Ashush (ISR) 2:0 (21:9, 21:15)

Julie Honzovičová / Lucie Šulcová

Česko-slovenské derby se odehrálo v posledním zápase skupiny a naše děvčata byla výrazně lepší. Celá zápas měla pod kontrolou a nedovolila se Slovenskám vůbec dostat do utkání.

• Podhradská / Majerníková (SVK) – Honzovičová / Šulcová 0:2 (14:21, 11:21)

Markéta Svozilová / Eliška Tezzele

Jediný náš pár, který měl dnes na programu dvě utkání. Ani v jednom nepřipustil jakékoli komplikace a postupuje do dalších bojů z druhého místa ve skupině.

Ohlasy po skupině: „Super atmosféra, tak jako na Sokoláku vždycky. Postupujeme z druhého místa, škoda toho včerejšího třetího setu s Lotyškami, ale jsme na tom fyzicky dobře, takže zítra ráno se už těšíme na dvojčata ze Srbska.“

• Fabre / Dupin (FRA) – Svozilová / Tezzele 0:2 (11:21, 12:21)
  • Krizanauskaite / Straseviciute (LTU) – Svozilová / Tezzele 0:2 (18:21, 15:21)

Adam Štoček / Jindřich Zavadil

Kluci hráli s Izraelci o první místo ve skupině. První set zlomili soupeře až v koncovce, v druhém soupeři odskočili na 14:7 a zápas v klidu dovedli do vítězného konce.

Ohlasy po utkání: „Je super, že jsme vyhráli skupinu a zítra budeme o zápas méně. Dnešní zápas byl ze začátku dost svázaný, hlavně v prvním setu, kde jsme udělali dost zbytečných chyb. Toho se musíme v dalších zápasech vyvarovat.“

• Štoček / Zavadil - Hadar / Day (ISR) 2:0 (22:20, 21:14)

Vít Beneš / Tadeáš Trousil

Ani tato naše dvojice ve svém posledním zápase ve skupině nezaváhala a dánské soupeře přehrála s velkým přehledem. Do play off jdou z druhého místa ze skupiny.

• Christensen / Petersen (DEN) – Beneš / Trousil 0:2 (16:21, 10:21)

Jakub Šépka / Tomáš Semerád

Hoši dnes pokračovali ve výkonech, které předváděli již včera a vítězstvím nad portugalskou dvojicí potvrdili první místo ve skupině.

• Maia / Leite (POR) – Šépka / Semerád 0:2 (19:21, 8:21)