1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
1. | ITÁLIE hráči: Andrea Gardini, Marco Martinelli, Pasquale Gravina, Ferdinando De Giorgi, Paolo Tofoli, Samuele Papi, Andrea Sartoretti, Marco Bracci, Lorenzo Bernardi, Luca Cantagalli, Andrea Zorzi, Damiano Pippi, Andrea Giani, Davide Bellini, Michele Pasinato, Marco Meoni, Mario Fangareggi, Giacono Giretto trenér: Julio Velasco |
2. | NIZOZEMSKO hráči: Misha Latuhihin, Arnold Van Ree, Henk-Jan Held, Brecht Rodenburg, Guido Gortzen, Jan Posthuma, Marco Klok, Ron Zwerver, Bas Van de Goor, Edwin Benne, Olof Van der Meulen, Peter Blangé, Robert Graber, Martin Van der Horst, Ronald Zoodsma, Mike Van de Goor, Robert Van Es, Mark Lentelina trenér: Joop Alberda |
3. | USA hráči: Lloy Ball, Daniel Greenbaum, Scott Metcalf, Robert Ctvrtlik, Bryan Ivie, Thomas Sorensen, Brent Hilliard, Scott Fortune, Robert Samuelson, Duncan Blackman, Eric Sato, Dexter Rogers, Jeff Nygaard, Duane Cameron, Ethan Matts, Daniel Landry, Brett Winslow, Jason Stimpfing |
4. | Kuba |
5. | Brazílie |
6. | Řecko |
7. | Rusko |
8. | KLDR |
9. | Bulharsko |
9. | Kanada |
9. | Německo |
9. | Japonsko |
13. | Alžírsko |
13. | Argentina |
13. | ČLR |
13. | Švédsko |
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)