Utkání MS mužů 2014 se hrála v Polských městech Gdaňsk, Wroclaw, Bydgoszcz, Katowice, Lodz a Krakow.
1. | POLSKO hráči: Mariusz Wlazly, Mateusz Mika, Michal Winiarski, Michal Kubiak, Karol Klos, Piotr Nowakowski, Dawid Konarski, Marcin Mozdzonek, Rafal Buszek, Andrzej Wrona, Fabian Drzyzga, Pawel Zagumny trenér: Antiga Stephane (Blain Philippe) |
2. | BRAZÍLIE hráči: Ricardo Lucarelli Santos De Souza, Lucas Saatkamp, Wallace De Souza, Sidnei Dos Santos Jr., Leandro Vissotto Neves, Murilo Endres, Luiz Felipe Marques Fonteles, Bruno Mossa Rezende, Eder Carbonera, Raphael Vieira De Oliveira, Mauricio Borges Almeida Silva, Renan Buiatti trenér: Bernardo Rezemde (Roberley Leonaldo) |
3. | NĚMECKO hráči: György Grozer, Denys Kaliberda, Marcus Böhme, Sebastian Schwarz, Max Günthör, Dirk Westphal, Tim Broshog, Jochen Schöps, Lukas Kampa, Christian Fromm, Sebastian Kühner, Michael Andrei trenér: Vital Heynen (Stefan Hubner) |
4. | Francie |
5. | Rusko |
6. | Irán |
7. | Kanada |
8. | USA |
9. | Finsko |
9. | Srbsko |
11. | Argentina |
11. | Kuba |
13. | Bulharsko |
13. | Itálie |
15. | Austrálie |
15. | Čína |
17. | Belgie |
17. | Korea |
17. | Mexiko |
17. | Venezuela |
21. | Kamerun |
21. | Egypt |
21. | Portoriko |
21. | Tunisko |
Best Players
MVP: Mariusz Wlazly (POL)
By Posts
Outside Hitters: Ricardo Lucarelli (BRA), Murilo Endres (BRA)
Blockers: Marcus Bohme (GER), Karol Klos (POL)
Libero: Jennia Grebennikov (FRA)
Setter: Lukas Kampa (GER)
Opposite: Mariusz Wlazly (POL)
Autor: Václav Věrtelář
muži: TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) stav série 2:2 ženy: VK Madeta České Budějovice – TJ Sokol Šternberk...
Perušič / Schweiner – Diaz / Alayo (CUB) 0:2 (19:21, 18:21)
TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 26:28) stav série 2:1
Perušič / Schweiner – George / Andre (BRA) 0:2 (11:21, 8:11) - skreč, Perušič / Schweiner – Bryl / Łosiak (POL) 2:1 (19:21, 21:17, 15:13)
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...