1. | SSSR hráči: Vladimir Dorochov, Alexander Jermilov, Vladimir Kondra, Valerij Krivov, Fjodor Lačenov, Viljar Loor, Oleg Moliboga, Anatolij Poliščuk, Alexander Savin, Pavel Selivanov, Vladimir Černyšov, Vjačeslav Zajcev |
2. | ITÁLIE hráči: Antonio Alessandro, Massimo Concetti, Francesco Dall'Olio, Mauro Di Bernardo, Claudio Di Coste, Nello Greco, Fabio Innocenti, Gianni Lanfranco Alessandro Lazzaroni, Fabrizio Nassi, Marco Negri, Antonio Scilipoti trenér: Carmelo Pittera |
3. | KUBA |
4. | Jižní Korea |
5. | ČSSR hráči: Jaroslav Stančo, Josef Vondrka, Igor Prieložný, Tomáš Valach, Vladimír Sirvoň, Antonín Lébl, Jaroslav Tomáš, Josef Novotný, Ján Repák, Milan Šlambor, Pavel Řeřábek, Jaroslav Šmíd trenér - Petr Kop (Josef Vojík) |
6. | Brazílie |
7. | ČLR |
8. | Polsko |
9. | NDR |
10. | Bulharsko |
11. | Japonsko |
12. | Mexiko |
13. | Rumunsko |
14. | Maďarsko |
15. | Francie |
16. | Nizozemí |
17. | Finsko |
18. | Belgie |
19. | USA |
20. | Kanada |
21. | Venezuela |
22. | Argentina |
23. | Egypt |
24. | Tunisko |
ČSSR |
- Jižní Korea | 2:3 (-7,8,-12,12,-5) sk. F |
- USA | 3:0 (5,10,12) sk. F | |
- Rumunsko | 3:2 (11,12,-14,-8,3) sk. F, 2. místo ve skupině | |
- Kuba | 2:3 (-8,7,-3,13,-10) second group round, sk. H | |
- Polsko | 1:3 (-9,3,-10,-10) second group round, sk. H | |
- Japonsko | 3:0 (10,5,15) second group round, sk. H | |
- Mexiko | 3:0 (4,13,2) second group round, sk. H, 4. místo ve skupině | |
- ČLR | 3:1 (-14,7,5,12) o 5-8. místo | |
- Brazílie | 3:2 (-6,14,-4,11,6) o 5. místo |
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)