Nejlepší tým nedohrané extraligové sezóny 19/20 bude letos bez cizinek, ale i tak by měl bojovat o příčky nejvyšší. Šelmy i nadále sází na zkušené hráčky, což dokládá i příchod bývalých spoluhráček z Prostějova Heleny Horké a Marie Kozubíkové. Svěřenkyně Ondřeje Bouly čekají i zápasy v Poháru CEV.
Příchody: Helena Horká - po mateřské, Šárka Šloufová, Lenka Podhrázká (obě KP), Klára Faltínová (Ostrava), Marie Kozubíková (Volley Lugano/SUI), Anna Širůčková
Odchody: Megan Wolowicz/USA (VBC Cheseaux/SUI), Kamalani Akeo/USA (OK Nova KBM Branik/SLO), Lucie Polášková, Anna Přibylová, Tereza Diatková (všechny Přerov)
hráčky | post |
Šárka Šloufová | nahrávačka |
Soňa Nováková | nahrávačka |
Anna Širůčková | blokařka |
Adéla Benediktová | blokařka |
Ivona Marková | blokařka |
Lenka Podhrázká | blokařka |
Klára Faltínová | smečařka |
Simona Janečková | smečařka |
Eva Beránková | smečařka |
Marie Kozubíková | smečařka |
Šárka Sklenářová | smečařka |
Michaela Beránková | smečařka |
Soňa Mikysková | univerzálka, smečařka |
Helena Horká | univerzálka |
Markéta Chlumská | libero |
realizační tým: | |
Ondřej Boula | hlavní trenér |
Petra Pospíšilová | asistentka trenéra |
Petr Sezemský | statistik |
Ján Namešanský | kondiční trenér |
David Batelka | kondiční trenér |
Barbora Bendová | fyzioterapeutka |
MUDr. Filip Marek | lékař |
Kristýna Boulová | manažer týmu |
Matouš Müller | média manažer |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)