První letošní kemp dívčích Nadějí 09/10 proběhne 1. – 2. února 2023 v Brandýse nad Labem. Hlavním tématem VT Bude útočný úder, přihrávka a rozšířené tréninky nahrávaček.
Bučková Tereza | Varnsdorf |
Bulínová Klára | Volejbal Ústí nad Labem |
Davidová Tereza | Dukla Liberec |
Duman Rozálie | Jiskra Nový Bor |
Gruberová Nikola | Tábor |
Hejduková Veronika | Lokomotiva Plzeň |
Helbichová Laura | Nymburské bomby |
Hovorková Nela | Lokomotiva Plzeň |
Hrábková Terezie | Rychnov nad Kněžnou |
Jablonková Karolína | Loko Plzeň |
Kalistová Gabriela | Český Krumlov |
Kratochvílová Hana | Olymp Praha |
Krausová Michaela | Slavia Plzeň |
Kubíková Kamila | Kometa Praha |
Kuklová Tereza | Volleyball Nymburk |
Lokšová Madlen | Harcov |
Malátová Beáta | TJ Jičín |
Mitáčová Agáta | Olymp Praha |
Müllerová Veronika | Jablonec nad Nisou |
Nezavdalová Petra | Kolín |
Nováková Barbora | Olymp Praha |
Ostrá Markéta | Dukla Liberec |
Peldová Klaudie | SK Hlincovka |
Petřinová Lidmila | Kolín |
Pomrová Františka | SK Kometa Praha |
Prokešová Anna | TJ Orion Praha |
Sciple Ema Abigail | Lanškroun |
Sieglerová Laura | TJ Orion Praha |
Smělá Julie | Nymburské bomby |
Smíšková Ella | Příbram |
Sochrová Amálie | Olymp Praha |
Sokolovská Zuzana | Vol. Nymburk |
Světlíková Tereza | Nové Město nad Metují |
Svobodová Beáta | Lokomotiva Plzeň |
Szolgay Tereza | Tábor |
Šimonová Anna | TJ Orion Praha |
Šmídová Eliška | Tábor |
Šourková Barbora | VK Ervěnice, Jirkov |
Tatyrková Jana | Olymp Praha |
Váchová Veronika | Kolín |
Virtová Erika | Lokomotiva Plzeň |
Vlasáková Tereza | Kometa Praha |
Zbejvalová Zuzana | Volleyball Nymburk |
Živcová Aneta | Olymp Praha |
Zdeněk Haník |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Luboš Bednář |
Tomáš Pomr |
Nela Kozlerová |
Jan Sonnek |
Autor: Jana Mitáčová
Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) – Trousil / Westphal 2:0 (21:13, 21:17)
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)