V Pelhřimově od 17. – 21. srpna 2020 pokračuje naposledy šestnáctičlenný kádr reprezentačního družstva juniorů v přípravě na domácí evropský šampionát, který je na programu na přelomu září a října.
„Příprava zatím probíhá bez komplikací, kluci trénují, jak si představujeme a je vidět, že všem záleží na tom, aby byli výborně připraveni na domácí nadcházející mistrovství Evropy juniorů,“ je spokojen s přípravou hlavní trenér Přemysl Obdržálek. „Bohužel nás, realizační tým, čeká po tomto VT „nepříjemná“ záležitost - kádr družstva se bude zúžovat o dva adepty. Není to populární rozhodnutí, ale je potřebné,“ má „zamotanou hlavu“ už teď trenér juniorské reprezentace.
Kopecký Tomáš | VK Ostrava | N |
Rosenbaum Daniel | VK Příbram | N |
Toman Matyáš | Volejbal Brno | N |
Mikulenka Jiří | Kladno volejbal cz | U |
Čeketa Lukáš | Volejbal Brno | U |
Lank Matouš | SKV Ústí nad Labem | U |
Baláž Radek | VK Karlovarsko | B |
Špulák Petr | VK Lvi Praha | B |
Kristián Tomáš | VK Ostrava | B |
Staněk Lubomír | VK Dukla Liberec | B |
Drahoňovský Matouš | VK Dukla Liberec | S |
Unzeitig Ondřej | VK Ostrava | S |
Vodička Jan | VK Lvi Praha | S |
Ureš Filip | VK Příbram | S |
Toman Ladislav | VK Lvi Praha | L |
Benko Daniel | Brno | L |
Obdržálek Přemysl | hlavní trenér |
Klár Petr | asistent trenéra |
Žaba Ondřej | asistent trenéra |
Sezemský Petr | statistik |
MUDr. Juda Petr | lékař |
Červenka Daniel | fyzioterapeut |
Bednář Vladimír | vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)