HRÁČKY - REALIZAČNÍ TÝM >>>
Nominace širší 2015
1 | Bartecká Nikola | Olymp Praha | útočnice |
2 | Benediktová Adéla | Lokomotiva Plzeň | útočnice |
3 | Bicanová Anna | VK Karlovy Vary | nahrávačka |
4 | Čalounová Magdaléna | Madeta Č. Budějovice | útočnice |
5 | Digrinová Daniela | KP Brno | útočnice |
6 | Droznová Lucie | TJ Slavia H. Králové | nahrávačka |
7 | Dudová Veronika | Madeta Č. Budějovice | útočnice |
8 | Dvořáčková Klára | VK Prostějov | nahrávačka |
9 | Fomenková Klára | Olymp Praha | útočnice |
10 | Hanáková Eliška | Sokol Bedřichov | útočnice |
11 | Hošková Barbora | Tatran Střešovice | útočnice |
12 | Jaňourová Sarah | Olymp Praha | nahrávačka |
13 | Jehlářová Magdaléna | PVK Přerov | útočnice |
14 | Judlová Hana | VŠ Slavia Plzeň | útočnice |
15 | Knorová Lenka | SK Hlincovka | útočnice |
16 | Losenická Lenka | VSK Český Krumlov | útočnice |
17 | Orvošová Gabriela | UP Olomouc | útočnice |
18 | Pavcová Terezie | VSK Český Krumlov | útočnice |
19 | Pavlíková Denisa | Lokomotiva Trutnov | útočnice |
20 | Šnajdrová Simona | Olymp Praha | útočnice |
21 | Vondráková Petra | KP Brno | nahrávačka |
22 | Weissová Jana | TJ Ostrava | útočnice |
23 | Yakushkina Varvara | Olymp Praha | útočnice |
24 | Zelenková Andrea | VŠ Slavia Plzeň | nahrávačka |
REALIZAČNÍ TÝM
Manažer družstva | David Šána |
Trenér | Aleš NOVÁK |
Asistent trenéra I | Lenka Fabikovičová |
Asistent trenéra II | Martin Štětka |
Lékař | |
Fyzioterapeut | Michaela Pachmanová |
Statistik |
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)