1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Trenér juniorské reprezentace Luboš Bednář pozval od 23. – 30. října 2021 do Brandýsa nad Labem 14 hráček. V rámci VT jsou na programu i dva zápasy 1. ligy žen.
Výtisková Eliška | TJ Ostrava | N |
Pelikánová Kateřina | VK KP Brno | N |
Abendroth Bára | TJ Sokol Šternberk | N |
Panchartek Anna | VK Prostějov | B |
Žáková Zuzana | VK Dukla Liberec | B |
Brancuská Monika | PVK Olymp Praha | B, U |
Lazárková Karina | VK UP Olomouc | U |
Filipová Barbora | PVK Olymp Praha | U |
Bohuslavová Barbora | PVK Olymp Praha | S |
Kelnárová Antonie | PVK Olymp Praha | S |
Dvořáková Viktorie | VK Dukla Liberec | S |
Prchalová Lenka | VK KP Brno | S |
Mitáčová Adéla | PVK Olymp Praha | L |
Píchalová Andrea | VK Prostějov | L |
Luboš Bednář | hlavní trenér |
Jakub Brečka | asistent trenéra |
David Nerud | kondiční trenér |
Jindřich Douda | fyzioterapeut |
Radek Skála | masér |
Jana Mitáčová | asistent trenéra a vedoucí družstva |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Trousil / Westphal 2:0 (21:13, 21:17)
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)