V termínu 26. - 29. května 2022 proběhne v Dobřichovicích letos již pátý kemp Nadějí dívek, roč. 2008/09. Na tento kemp se přihlásilo nebo bylo pozváno na doporučení trenérů 42 hráček.
Aláčová Stella | VK UP Olomouc |
Berková Liliana | VK UP Olomouc |
Bílková Kateřina | SK Volejbal Kolín |
Brožková Nela | Orion Praha |
Břízová Adéla | Volejbal Ústí nad Labem |
Černá Anna | SKV Ústí nad Labem |
Dvorščáková Terézia | Kladno |
Fodorová Veronika | Říčany |
Hiklová Adéla | TJ Kralupy |
Chlupová Aneta | Sokol Pardubice |
Klímová Adéla | Kometa Praha |
Knížáková Nikola | SK Volejbal Kolín |
Kovandová Kristýna | Lokomotiva Plzeň |
Kvítková Kateřina | Meteor Praha |
Lengerová Berenika | TJ Kunice |
Lužná Barbora | VK KP Brno |
Matoušková Marie | PVK Olymp Praha |
Mikotová Sabina | Volejbal Ústí nad Labem |
Morová Eliška | SK Volejbal Kolín |
Olieriusová Anna | Kladno |
Pavelková Adriana | Chvaletice |
Pavlíčková Darina | VK Přerov |
Petříková Sofie | TJ Ostrava |
Pošívalová Leontýna | Orion Praha |
Rybecká Marie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
Sadílková Klára | VAM Olomouc |
Sečkářová Veronika | VK UP Olomouc |
Sirůčková Anežka | Chvaletice |
Stoppenová Julie | VK UP Olomouc |
Strnadová Klára | Říčany |
Suchá Barbora | Olymp Praha |
Synková Kateřina | SK Volejbal Kolín |
Šourková Barbora | VK Ervěnice |
Šťastná Kateřina | Sokol Pardubice |
Šubrtová Tereza | Mělník |
Topinková Eliška | VK KP Brno |
Tošnerová Veronika | Olymp Praha |
Urbánková Nela | VK Přerov |
Varkočková Tereza | TJ Ostrava |
Zemanová Natálie | VK Přerov |
Ziablytska Veronika | VK Ervěnice |
Židlíková Karolína | VK Přerov |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Zdeněk Haník |
Bednář Luboš |
Autor: Jana Mitáčová
Perušič / Schweiner – Ranghieri / Carambula (ITA) 2:1 (18:21, 21:19, 16:14)
Mistrovství Evropy chlapců U18 se uskuteční 10. – 21. července 2024 v Bulharsku. Šestnáct účastníků bylo rozlosováno do základních skupin. Skupina I...
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...