Třetí sraz Nadějí dívek 08/09 proběhne od 24. – 27. března 2022 v Kolíně. Pozváno bylo celkem 48 hráček.
Bratršovská Barbora | Turnov |
Bělohradová Eliška | Uh.Hradiště |
Bezdičková Tereza | Volejbal Tábor |
Bulová Alžběta | VK KP Brno |
Černá Anna | SK Vol. Ústí nad Labem |
Dolejšová Julie | Turnov |
Dudková Magdalena | VK UP Olomouc |
Dvorščáková Terézia | Kladno |
Farrant Izabella Arwen | VK Karlovy Vary (Toužim) |
Farrant Juliette Elissa | VK Karlovy Vary (Toužim) |
Gruberová Gabriela | Volejbal Tábor |
Honzátková Viktorie | Kralupy |
Horčičková Leona | Kolín |
Chládková Andrea | VK UP Olomouc |
Jahudková Ema | VSC Zlín |
Kasandová Tereza | Jirkov |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Kouřilová Magdalena | Meteor Praha |
Lieblová Šárka | Valašské Meziříčí |
Lužná Barbora | VK KP Brno |
Málková Agáta | Kolín |
Marvanová Nikola | Kroměříž |
Michalová Nela | Šumperk |
Mikšovská Kateřina | Volejbal Ústí nad L. |
Morová Eliška | SK Volejbal Kolín |
Mrkvičková Adéla | Dansport Praha |
Mužíková Eva | Lokomotiva Plzeň |
Myšáková Anna | Nové Veselí |
Nicod Izabela | VK Prostějov |
Nováčková Nikola | TJ Slovan Varnsdorf |
Olieriusová Anna | Kladno |
Píšová Simona | Pardubice |
Pommerová Emma | Happy beach Opava |
Pomrová Marie | SK Kometa Praha |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Sedláčková Tereza | VK KP Brno |
Sirůčková Anežka | Chvaletice |
Sofková Adéla | VK Prostějov |
Sotáková Lucie | Kroměříž |
Synková Kateřina | SK Volejbal Kolín |
Šmerdová Layla | Boskovice |
Švihelová Zuzana | TJ Svitavy |
Topinková Eliška | VK KP Brno |
Tučková Natálie | Kralupy |
Vávrová Jana | VSK Čes.Krumlov |
Večerková Barbora | VSC Zlín |
Veselovská Kateřina | TJ Dukla Liberec |
Žďárská Sofie | SK Vol. Ústí nad Labem |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Pavel Starý |
Michaela Pachmanová |
Zdeněk Haník |
Jiří Švihel |
Autor: Jana Mitáčová
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)