HRÁČKY
Nominace na akce = VT Šternberk (26.-28.3.), VT Dobřichovice (2.-5.4.), MT Brusel (5.-.9.4.)
1) Vašinová Ivana - TJ Sokol Frýdek-Místek (R. Podola)
2) Pavlitová Daniela - SK UP Olomouc (R. Patsch)
3) Kavková Denisa - PVK Přerov (M. Derych)
4) Holečková Simona - VK Královo Pole Brno (Z. Janoušek)
5) Pospíšilová Anna - VK Královo Pole Brno (Z. Janoušek)
6) Herbočková Lucie - VK Královo Pole Brno (Z. Janoušek)
7) Nálezková Kateřina - VK Královo Pole Brno (Z. Janoušek)
8) Melicharová Klára - PVK Olymp Praha (R. Vorálek)
9) Patočková Tereza - PVK Olymp Praha (R. Vorálek)
10) Kúthová Karolína - PVK Olymp Praha (R. Vorálek)
11) Trnková Veronika - PVK Olymp Praha (R. Vorálek)
12) Čuboňová Hana - VK Mittal Ostrava (J. Kozel):
13) Zemanová Kateřina - VK Mittal Ostrava (J. Kozel)
14) Missottenová Patricie - VK Prostějov (J. Matěj)
15) Najbrtová Barbora - Jiskra Havlíčkův Brod
16) Zapletalíková Michaela - TJ Lokomotiva Plzeň (P. Plzák)
17) Zatloukalová Michaela - VK Prostějov (J. Matěj)
18) Uličná Silvie - VK Prostějov (J. Matěj)
19) Vítková Markéta -VK Prostějov (J. Matěj)
20) Mlčáková Kateřina - VK Prostějov (J. Matěj)
21) Pešková Veronika - Havlíčkův Brod
22) Třešňáková Hana - PVK Olymp Praha (Mihaličková, Vorálek)
23) Šebková Jana - PVK Olymp Praha (Mihaličková, Vorálek)
24) Čumplová Lenka - Benešov (Vanžurová, Zoulová)
25) Dvořáková Eliška - Benešov (Vanžurová, Zoulová)
26) Chvátalová Lucie - Plzeň (Forejt)
27) Hrubá Lenka - Plzeň (Forejt)
28) Forejtová Jana - Plzeň (Forejt)
29) Velíšková Denisa - Plzeň (Forejt)
REALIZAČNÍ TÝM
Hlavní trenér | Stanislav MITÁČ, MT: 737 520 780 - SMitac@seznam.cz |
Asistent trenéra | Zdeněk Janoušek |
Lékař | Ondřej Hloch |
Fyzioterapeut | Jindřich Douda |
Manažer družstva |
Ondřej Foltýn, MT: 608 116 158 - reprezentace94@seznam.cz |
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)