18.4.2011

Kadetky 94/95 v Ústí nad Labem, 04/2011

Po páteční porážce od Německa jsme v sobotu absolvovali dopolední herní trénink. Trénink neabsolvovala zraněná L. Kalhousová.

Odpolední tréninkové utkání jsme prohráli 1:4. V utkání dostaly příležitost, podobně jako na straně soupeře, všechny hráčky. Při zápase se zranila K. Melicharová, která se tak bohužel nezúčastní turnaje v Belgii.

Poslední den jsme sehráli s týmem Německa nejvyrovnanější utkání, které jsme přes napínavou koncovku čtvrtého setu dovedli do tie-breaku. V posledním setu jsme však od začátku prohrávali a tie-break jsem prohráli 7:15.

Česká republika - Německo 2:3 (-20,15,-15,26,-7)
Základní sestava: Kubíčková, Trnková, Pospíšilová, Nálezková, Vorlová, Patočková, libero – Pešková střídaly: Zemanová, Čuboňová, Kavková, Najbrtová, Kohoutová

Přesto, že jsme s Německem prohráli všechna tři utkání, hodnotíme toto VT jako úspěšné. Hráčky absolvovaly tři utkání proti velice kvalitnímu soupeři, ve kterých jsme si dokázali, že jsme schopni hrát vyrovnané zápasy i s nejlepšími týmy Evropy.

Naše příprava pokračuje již ve středu, kdy odjíždíme na MT do Belgie, kde sehrajeme posledních pět zápasů před samotným mistrovstvím Evropy.