3. trip RD KKY 96/97 v 1-Z 2012/13

Česká republika – TJ Sokol Dobřichovice 2:3 (-29,23,-24,20,-10)

Sestava: Kurková, Sebroňová, Nová, Suchá, Slámová, Šimáňová, libero Uhlířová.
Střídaly: Vaňková, Urešová, Beránková, Malinkovičová

V prvním setu jsme prohrávali až do stavu 18:21. Poté jsme soupeře stáhli na 21:21. Za stavu 24:23 jsme měli první setbol, který jsme ale nevyužili. Setboly jsme měli ještě 3, ale ani jeden jsme nevyužili a prohráli 29:31.
V 2. setu jsme si vypracovali vedení 11:6, které jsme bohužel neudrželi. Následnou napínavou koncovku jsme ale vyhráli.
Celý třetí set jsme vedli, ale při vstupu do koncovky přišla krize. Tu se nepodařilo rychle vyřešit a třetí set jsme prohráli.
Čtvrtý set byl vyrovnaný do stavu 13:13. Poté jsme soupeři utekli na rozdíl pět bodů. Náskok se nám dařilo udržovat. Soupeř se sice ještě pokusil s výsledkem něco udělat, ale i přesto jsme vyhráli.
Začátek tie-breaku byl vyrovnaný, ale bohužel k jeho konci jsme udělali příliš mnoho nevynucených chyb.

Česká republika – Slavia PF Č. Budějovice 3:1 (-20,21,19,21)

Sestava: Kurková, Sebroňová, Nová, Beránková, Slámová, Šimáńová, libero Uhlířová, Juračková.
Střídaly: Urešová, Suchá, Hudylivová, Vaňková.

Soupeř si hned na začátku 1. setu vytvořil více jak 5-ti bodový a ten se nám, ani přes zlepšenou hru, nepodařilo stáhnout.
Soupeř si vytvořil náskok i na začátku setu druhého (5:8). Především díky zlepšení na servisu se nám podařilo náskok stáhnout a set vyhrát.
Třetí set se odehrával v duchu konce setu druhého. Na začátku jsme soupeře zatlačili servisem a získaný náskok jsme již nepustili.
Čtvrtý set se, až na lehký výpadek ke konci setu, již zcela odehrával v naší režii.

Česká republika – VK Madeta Č. Budějovice 1:3 (-17,-17,16,-15)

Sestava: Vaňková, Mlejnková, Šimáňová, Suchá, Sebroňová, Nová, libero Uhlířová, Juračková.
Střídaly: Malinkovičová, Hudylivová, Kurková, Urešová.

První set byl vyrovnaný do stavu 9:9. Poté přišla úspěšná série soupeřek a my jsme nenašli odpověď.
Druhý set nás soupeř k ničemu nepustil.
Ve třetím setu se naše hra zvedla, soupeře jsme zatlačili hlavně servisem a celý set jsme v poklidu vyhráli 25:16.
Ve čtvrtém setu jsme udělali příliš mnoho nevynucených chyb a soupeř tak bez námahy vyhrál i set poslední.

Česká republika – TJ Sokol Nusle 1:3 (21,-18,-22,-23)

Sestava: Kurková, Mlejnková, Šimáňová, Suchá, Malinkovičová, Nová, libero Uhlířová.
Střídaly: Vaňková, Beránková, Slámová.

První set se vedení na obou stranách střídalo. Nakonec se nám podařilo uhrát koncovku a vyhrát set.
Na začátku druhého setu jsme vedli o 4 body až do stavu 13:9. Poté přišla krize na příjmu a následně na útoku a soupeř rázem jsme prohrávali 13:16. Tím se soupeř rozehrál a ukořistil pro sebe set druhý.
Ve třetím setu měly oba týmy lepší a horší chvilky, nakonec se šlo do koncovky za stavu 18:19. Bohužel se nám nepodařilo soupeře ubránit tak, jak jsme chtěli.
Čtvrtý set jsme dlouho vedli, ale opět jsme svými chybami nechali soupeře dotáhnout, ten napínavou koncovku vyhrál a zvítězil 3:1.

Děkujeme Sportcentru Brandýs za umožnění bezproblémového průběhu celého tripu.