1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
15. 3.2013
Česká republika – Rusko 2:3 (21,-18,25,-23,-6)
Sestava: Kurková, Mlejnková, Šimáňová, Suchá, Slámová, Nová, libero Uhlířová.
Střídaly: Valková, Adamčíková, Kalhousová, Malinkovičová.
16. 3. 2013
Slovensko – Rusko 1:3
Česká republika – Rusko 1:3 (-22,-21,19,-15)
Sestava: Valková, Slámová, Šimáňová, Kalhousová, Mlejnková, Nová, libero Uhlířová.
Střídaly: Adamčíková, Malinkovičová, Hudylivová, Suchá, Kurková.
Česká republika – Slovensko 3:0 (12,17,10)
Sestava: Kurková, Adamčíková, Šimáňová, Kalhousová, Mlejnková, Hudylivová, libero Uhlířová.
Střídaly: Malinkovičová
17. 3. 2013
Česká republika – Rusko 0:3 (-23,-21,-18) (12,17,10)
Sestava: Kurková, Mlejnková, Šimáňová, Suchá, Slámová, Nová, libero Uhlířová.
Střídaly: Valková, Kalhousová, Hudylivová, Adamčíková, Malinkovičová.
Adam Šimonek
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...