Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN
 

TJ Lokomotiva Plzeň

Kód: Soutez: P-ZKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Aleš Straka ales.straka@seznam.cz Tel: 777936607
Městská sportovní hala - hala 2   Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí   32600

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
657152 24.1.2021 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň TJ Sokol Plzeň Letná
657150 14.11.2020 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň TJ Lokomotiva Plzeň

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Beranová Markéta 2006
Blabolová Anna 2007
Drahošová Julie 2006
Hajská Adéla 2007
Hladíková Tereza 2006
Kočandrlová Lea 2006
Kubalíková Barbora 2007
Marková Markéta 2006
Mužíková Eva 2008
Nekolová Magdalena 2008
Paruchová Jolana 2006
Rajdlová Magdaléna 2007
Valentová Aneta 2006
Vávrová Lucie 2007
Vítová Veronika 2007
Černá Michaela 2006
Šípková Barbora 2006

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Nekola Pavel 1966  
Straka Aleš 1973  
Straková Agáta 1993  
Šperl Milan 1972  
Šípka Julius 1977  
Oddíl:TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Hala:Městská sportovní hala - hala 2
Adresa:Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí 32600
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:

Odpovědná osoba družstva: Aleš Straka
Adresa:Školní náměstí 292  33033  Město Touškov
Email:ales.straka@seznam.cz
Telefon:777936607
rozpis
© ČVS 2015-2018