Reprezentace
6. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v LAT : CZE - LAT
Reprezentace
7. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v LAT : CZE - BIH
Reprezentace
8. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v LAT : CZE - SLO
Reprezentace
14. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
14. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - BIH
Reprezentace
15. 5. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - AUT - České Budějovice
Reprezentace
15. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - SLO
Reprezentace
16. 5. 2021
Ženy - KVA / ME turnaj v BIH : CZE - LAT
Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN
 

TJ Sokol Slezské Předměstí

Kód: Soutez: H-M-1
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Pavel Bönisch bonischp@gmail.com Tel: 773932172
TJ Sokol Slezksé Předměstí - Háječek Topolová 1153/2

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
663942 15.10.2020 16:30 TJ Sokol Slezské Předměstí TK Loko HK
663941 13.10.2020 17:00 TJ Sokol Stěžery B TJ Sokol Slezské Předměstí
663935 6.10.2020 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí 3:1 TJ Sokol Třebeš
663930 1.10.2020 17:00 TJ Sokol Chlumec n/C 0:3 TJ Sokol Slezské Předměstí
663928 29.9.2020 17:00 TJ Sokol Slezské Předměstí 3:0 VK Lhota pod Libčany, z.s.

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Biško Miloš 1993
Bönisch Pavel 1976
Hejtmánek Tomáš 1981
Jekl Luděk 1980
Kacálek Tomáš 1987
Klimeš Jakub 1985
Klimeš Stanislav 1957
Klčo Vladimír 1965
Kozlovský Evžen 1961
Kubec Jindřich 1972
Lutonský Martin 1957
Nejedlý Libor 1960
Šebesta Adam 1987

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Oddíl:TJ Sokol Slezské Předměstí
Hřiště:TJ Sokol Slezksé Předměstí - Háječek Topolová 1153/2
MHD:6

Odpovědná osoba družstva: Pavel Bönisch
Adresa:Kpt. Fechtnera 460  50009  Hradec Králové
Email:bonischp@gmail.com
Telefon:773932172
rozpis
© ČVS 2015-2018