Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Volejbal Plzeň

Kód: Založeno: 1990-05-25 Soutez: 1-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jakub Brečka Brecka.jakub@gmail.com Tel: 608869930
Městská sportovní hala - hala 2   Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí   32600

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
714891 21.4.2022 10:00 Plzeň 3:0 Kr. Pole B Sazama, Plzák
714887 20.4.2022 18:00 Plzeň 3:1 Kr. Pole B Sazama, Brabec
714883 9.4.2022 11:15 Č. Budějovice 1:3 Plzeň Janoušek, Peller
714879 8.4.2022 19:00 Č. Budějovice 1:3 Plzeň Peller, Biskup
714875 26.3.2022 10:00 Plzeň 3:0 H. Králové Brabec, Plzák

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Beranová Markéta 2006
Bezděková Václava 1993
Blasczyková Julie 2005
Blumentritová Tereza 1992
Boháčková Anna 2003
Burdová Anna 2004
Chlumecká Kateřina 2001
Hlaváčová Tereza 2003
Krausová Tereza 2003
Kupilíková Barbora 2000 H
Körnerová Adéla 2002
Křišťanová Barbora 2005
Mentlová Denisa 2001
Obrtlíková Nella 2003
Opavova Lucie 2002
Prokšová Gabriela 2000
Reiserová Michala 2002
Stará Kateřina 2004
Stará Tereza 2004
Ulčová Štěpánka 1996
Valentová Aneta 2006
Šlajerová Adriana 2005
Švejnohová Lucie 2002

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Brečka Jakub 1989  
Konečná Eliška 1983  
Konečný David 1982  
Pavlík Jindřich 1972  
Pavlíková Petra 1990  
Oddíl:TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Hala:Městská sportovní hala - hala 2
Adresa:Úslavská 2357 Plzeň - Východní Předměstí 32600
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Hala PF ZČU Plzeň Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí
Sportovní hala - SG Plzeň Vejprnická 663 Plzeň - Skvrňany
Městská sportovní hala - hala 3 Úslavská 1234 Plzeň - Východní Předměstí
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jakub Brečka
Adresa:Sládkovičova 2495  6901  Snina
Email:Brecka.jakub@gmail.com
Telefon:608869930
rozpis
© ČVS 2015-2018