Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 
Web

TJ Ostrava B

Kód: OSR Soutez: 1-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Radek Brzobohatý radekbrzobohaty@seznam.cz Tel: 737664952
Hala mládeže   Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
719162 10.4.2022 10:00 Ostrava B 3:0 Bohemians Olt, Pochop
719161 9.4.2022 18:00 H. Brod 2:3 Ostrava B Pochop, Olt
719159 9.4.2022 12:00 Ostrava B 0:3 VK Prostějov B Vašková, Krulich
678125 19.3.2022 14:00 Frýdek-Místek B 2:3 Ostrava B Škrabal, Duraj
678121 19.3.2022 10:00 Frýdek-Místek B 0:3 Ostrava B Duraj, Škrabal

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Augustinová Eliška 1999 S
Bauerová Aneta 2005
Fukalová Veronika 2003
Gengelová Lenka 1998 S
Gráczová Hana 1988
Janochová Karolína 1990
Jetmarová Hana 2002 S
Jošková Monika 2000 S
Karlíková Veronika 2000 S
Klásková Klára 1999 S
Koloničná Petra 1999 S
Kotasová Michaela 1997
Krátká Lucie 1999 S
Kubacká Nicola 2000 S
Kuldanová Laura 2006
Pejznochová Barbora 2002 S
Planková Karolína 2001
Poláchová Ivana 2000 S
Polášková Tereza 1995
Procházková Iveta 1986
Pěnčíková Anna Marie 2002 S
Pěnčíková Patricie Tereza 2002 S
Rozacká Tereza 2003 S
Ruszová Anna 2001 S
Uhlářová Klára 1991
Vojtášková Barbora 2002 S
Vomáčková Vendula 2001 S
Vytisková Eliška 2004
Záhorská Hana 1999 S

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Brzobohatý Radek 1974  
Dostál Václav 1994  
Holcman Oldřich 1964  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20198Extraliga ženyTJ Ostrava
2017/20183Extraliga ženyTJ Ostrava
2016/20174Extraliga ženyTJ Ostrava
2015/20162Český pohárTJ Ostrava
2015/20163Extraliga ženyTJ Ostrava
2014/20154Extraliga ženyTJ Ostrava
2013/20146Extraliga ženyTJ Ostrava
2012/20138Extraliga ženyTJ Ostrava
2011/20129Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2010/20118Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2009/20106Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2008/20095Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2007/20085Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2006/20077Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2005/20065Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2004/20058Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2003/20045Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2002/200311. liga ženy (postup do Extraligy ženy)TJ NH Ostrava
2001/20028Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2000/20017Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1999/20004Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1998/19995Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1997/19984Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1996/199761. liga ženyTJ NH Ostrava
1995/199651. liga ženyTJ NH Ostrava
1994/199561. liga ženyTJ NH Ostrava
1993/199451. liga ženyTJ NH Ostrava
1992/19935Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1992/199361. celostátní ligaTJ NH Ostrava
1991/19921Přebor ČR (postup do M-ČSFR)TJ NH Ostrava
1990/19915Přebor ČRTJ NH Ostrava
1989/19902Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1988/19898Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1987/19887Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1986/19877Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1985/19866Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1984/19856Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1983/19846Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1982/198311. národní liga ženy (postup do M-ČSSR)NHKG Ostrava
1981/198241. národní liga ženyNHKG Ostrava
1980/198131. národní liga ženyNHKG Ostrava
1979/198061. národní liga ženyNHKG Ostrava
1978/19798Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1975/19768Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1972/19739Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
19699Mistrovství ČSSRVŽKG Ostrava
1963121. celostátní ligaNHKG Ostrava
1961101. celostátní ligaNHKG Ostrava
Oddíl:Tělovýchovná jednota Ostrava
Hala:Hala mládeže
Adresa:Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Radek Brzobohatý
Adresa:144  78820  Dolní Studénky
Email:radekbrzobohaty@seznam.cz
Telefon:737664952
rozpis
© ČVS 2015-2018