Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 
Web

TJ Ostrava B

Kód: OSR Soutez: 1-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Kamil Boštík kamil.bostik@gmail.com Tel: 603853794
Hala mládeže   Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
713844 13.3.2022 13:00 Ostrava B 3:0 Frenštát p. R. Košnovský
713842 13.3.2022 09:00 Ostrava B 3:0 Frenštát p. R. Košnovský
713840 26.2.2022 13:00 Zlín 0:3 Ostrava B Valoušek
713838 26.2.2022 10:00 Zlín 1:3 Ostrava B Valoušek
713832 19.2.2022 14:00 Frenštát p. R. 2:3 Ostrava B

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bidláková Tereza 2005
Boštíková Hana 2002 H
Canibalová Barbora 2004 S
Fajkusová Vendula 2006 S
Gavlasová Adéla 2004
Hašková Veronika 2006 S
Hublová Simona 2006 S
Kopečková Michaela 2007 S
Kubatá Markéta 2006 S
Kuchařová Adéla 2005 S
Kuldanová Laura 2006
Kussiorová Elena 2006 S
Michalčíková Markéta 2001 P
Musialová Michaela 2006 S
Pavelková Tereza 2004
Polášková Markéta 2006 S
Přibylová Klára 2005 S
Radová Tereza 2005 S
Stehlíková Sára 2006 S
Tobiášová Nela 2005
Turková Simona 2006 S
Zagatová Lucie 2005 S
Zedníková Beáta 2005
Zedníková Ema 2006 S
Šindlerová Sabina 2006 S
Šubertová Anna 2005
Šubertová Emma 2006 S
Šínová Veronika 2007 S

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Boštík Kamil 1969  
Kolmanová Kristina 2000  
Michalčíková Markéta 2001  
Záveský Jiří 1960  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20198Extraliga ženyTJ Ostrava
2017/20183Extraliga ženyTJ Ostrava
2016/20174Extraliga ženyTJ Ostrava
2015/20162Český pohárTJ Ostrava
2015/20163Extraliga ženyTJ Ostrava
2014/20154Extraliga ženyTJ Ostrava
2013/20146Extraliga ženyTJ Ostrava
2012/20138Extraliga ženyTJ Ostrava
2011/20129Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2010/20118Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2009/20106Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2008/20095Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2007/20085Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2006/20077Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2005/20065Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2004/20058Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2003/20045Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2002/200311. liga ženy (postup do Extraligy ženy)TJ NH Ostrava
2001/20028Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2000/20017Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1999/20004Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1998/19995Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1997/19984Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1996/199761. liga ženyTJ NH Ostrava
1995/199651. liga ženyTJ NH Ostrava
1994/199561. liga ženyTJ NH Ostrava
1993/199451. liga ženyTJ NH Ostrava
1992/19935Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1992/199361. celostátní ligaTJ NH Ostrava
1991/19921Přebor ČR (postup do M-ČSFR)TJ NH Ostrava
1990/19915Přebor ČRTJ NH Ostrava
1989/19902Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1988/19898Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1987/19887Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1986/19877Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1985/19866Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1984/19856Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1983/19846Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1982/198311. národní liga ženy (postup do M-ČSSR)NHKG Ostrava
1981/198241. národní liga ženyNHKG Ostrava
1980/198131. národní liga ženyNHKG Ostrava
1979/198061. národní liga ženyNHKG Ostrava
1978/19798Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1975/19768Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1972/19739Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
19699Mistrovství ČSSRVŽKG Ostrava
1963121. celostátní ligaNHKG Ostrava
1961101. celostátní ligaNHKG Ostrava
Oddíl:Tělovýchovná jednota Ostrava
Hala:Hala mládeže
Adresa:Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Kamil Boštík
Adresa:Lumírova 542/68  70030  Ostrava - Výškovice
Email:kamil.bostik@gmail.com
Telefon:603853794
rozpis
© ČVS 2015-2018