Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

TJ Kralupy

Kód: Založeno: 1990-11-26 Soutez: CP-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: David Němec davnemec11@seznam.cz Tel: 606246701
TJ KRALUPY, z.s.   Gen. Klapálka 1029 Kralupy nad Vltavou   27801

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
676739 5.12.2021 14:00 Teplice 0:3 Kralupy Havlík
676736 5.12.2021 10:00 Teplice 0:3 Kralupy Havlík
676720 4.12.2021 14:00 Dansport 0:3 Kralupy Farář
676717 4.12.2021 10:00 Dansport 1:3 Kralupy Farář
676714 27.11.2021 15:00 Kralupy 3:0 Jirkov Kotrč

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Buncová Adéla 2006
Dífková Karolína 2008
Faifrová Tereza 2006
Fejtová Adéla 2003
Fejtová Karolína 2001
Hiklová Adéla 2009
Hiklová Klára 2002
Hlaváčková Kateřina 2004
Kazdová Kateřina 2005
Kotrčová Anna 2007
Kotrčová Kateřina 2005
Kozlovská Nikola 2006
Kořínková Eliška 2002
Kynclová Ludmila 2005
Křemenáková Hana 2006
Křemenáková Zuzana 2006
Malíková Johana 2006
Momutová Viktorie 2001
Moráňová Nikol Adéla 2003
Nová Lucie 2004
Nová Tereza 2006
Pokorná Martina 2006
Ptáčková Andrea 2005
Ptáčková Aneta 2001
Sabolčíková Viktórie 2006
Tesařová Natálie 2008
Tučková Natálie 2008
Valková Kristýna 2002
Zabilanská Tereza 2001
Čiháková Terezie 2008
Čížková Pavlína 2005
Škuthanová Jana 2001

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Fejt Václav 1974  
Hikl Michal 1976  
Himl Martin 1966  
Hlaváček Ivo 1976  
Kubištová Jitka 1974  
Kysela Jan 1950  
Moráň David 1973  
Němec David 1975  
Slapnička Petr 1955  
Oddíl:TJ KRALUPY, z.s.
Hala:TJ KRALUPY, z.s.
Adresa:Gen. Klapálka 1029 Kralupy nad Vltavou 27801
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: David Němec
Adresa:Nad Spáleným mlýnem 978  16500  Praha 6 - Suchdol
Email:davnemec11@seznam.cz
Telefon:606246701
rozpis
© ČVS 2015-2018