Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

Orel jednota Letohrad A

Kód: PA- Založeno: 2007-03-22 Soutez: PA-KKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jan Motl motl.jan@seznam.cz Tel: 604480933
TJ Spartak Letohrad   Jilemnického 341 Letohrad   56151

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
702275 9.10.2021 10:00 Orel Letohrad A 0:3 Svitavy C
702270 2.10.2021 13:00 TJ Svitavy B 3:0 Orel Letohrad A Hübl
702266 2.10.2021 10:00 TJ Svitavy B 3:0 Orel Letohrad A Hübl

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bat-Ulzii Enkhjin 2007
Bednářová Klára 2005
Bednářová Marika 2005
Dolečková Bára 2009
Dušková Adéla 2007
Dušková Margita 2010
Filipová Kristýna 2004
Kalášková Aneta 2004
Kubíčková Tereza 2008
Macháčková Veronika 2008
Macháčková Viktorie 2004
Majvaldová Klára 2004
Majvaldová Zuzana 2010
Pavelcová Ela 2007
Pavlíková Sára 2007
Prokopcová Nela 2004
Straková Etela 2010
Červinková Hana 2008

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Jeřábek Karel 1951  
Majvald Pavel 1964  
Moravcová Lucie 1992  
Motl Jan 1960  
Oddíl:Orel jednota Letohrad
Hala:TJ Spartak Letohrad
Adresa:Jilemnického 341 Letohrad 56151
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jan Motl
Adresa:U potoka 765  56151  Letohrad
Email:motl.jan@seznam.cz
Telefon:604480933
rozpis
© ČVS 2015-2018