Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 
Web

Orel jednota Letohrad

Kód: PA- Založeno: 2007-03-22 Soutez: MCR-ZCI
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Jan Motl motl.jan@seznam.cz Tel: 604480933
TJ Spartak Letohrad   Jilemnického 341 Letohrad   56151

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
720346 1.5.2022 11:05 Letohrad 0:2 Plzeň Vyhnánek
720340 1.5.2022 08:30 Kojetín 2:1 Letohrad Krulich
720305 30.4.2022 16:00 Letohrad 0:2 Ústí n. L. Klár
720302 30.4.2022 13:00 Plzeň 2:0 Letohrad Richtera
720299 30.4.2022 10:00 Letohrad 0:2 Znojmo Klár

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adamec Matěj 2007
Appl Dominik 2008
Batstogt Huslen 2008
Bumanayush Temvvlen 2007
Doleček Lukáš 2007
Faltus Jan 2007
Faltus Marek 2007
Filip Dan 2007
Kalous Daniel 2008
Krejčí Štěpán 2009
Krénar David 2007
Liebich Vojtěch 2007
Lipenský Ondřej 2008
Mebrouk Abdel Kadir 2007
Moskva Vojtěch 2008
Trojan Daniel 2009
Valenta Martin 2008

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Jeřábek Karel 1951  
Majvald Pavel 1964  
Motl Jan 1960  
Oddíl:Orel jednota Letohrad
Hala:TJ Spartak Letohrad
Adresa:Jilemnického 341 Letohrad 56151
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Jan Motl
Adresa:U potoka 765  56151  Letohrad
Email:motl.jan@seznam.cz
Telefon:604480933
rozpis
© ČVS 2015-2018